Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
90.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McCarty

en mantıklısı hangi magazaya gitmek ona karar veremedim ? viaport mu ? pendik marina mı? yoksa Göztepe optimum mu

Çok uzak gitmek sıkıntı demiyorsan via port'u öneririm hem Deriden hem Timberland var ve baya stokları var iki mağazadan da istediğini bulursun
  • Az once Kentpark Timberland'daydim. Cok fazla kalabalik yoktu henuz (10-15 kisi). Model ve numaralar mevcuttu. 2 tane 42 numara bot ve ayakkabi aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allied

Az once Kentpark Timberland'daydim. Cok fazla kalabalik yoktu henuz (10-15 kisi). Model ve numaralar mevcuttu. 2 tane 42 numara bot ve ayakkabi aldim.

hocam bnde gideceğim oraya peşin taksik imkanı var mı bilginiz var mı ?
  • Boynerdede 162 tl tum timberland botlar yalniz yarin son. Konusunu actim az once simdi bende boynere gidiyorum zaten. Bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clio2_06

Arkadaslar kowalskilerde indirm varmiydi bakabildinizmi hic ?

Bilen varsa yardim lutfen..

• Bakirkoy galleria da hicbirsey kalmamisti dun aksam. Bugun yeni urunler geldimi acaba

• arkadaşlar peşin fiyatına taksit geçerli mi geçerliyse hangi kartlarda ?
  • ist da hangi magazalarda kalmıştır acaba.. kaçırdım galiba cok sıcak fırsatı :((
  • Pendk marina da çeşit çok, bilginize

• quote:

quote:

Bilen varsa yardim lutfen..

Marinada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Ox botlarda da geçerli mi? 470 e bir ox bot beğenmiştim. Öyleyse 235 gibi birşeye gelecek. Oxlarda varsa, 43-44 numara hangi mağazada vardır Ankara için yarın bir tarayım..
    Önemli arkadaşlar..

Up, cevap lütfen arkadaşlar.
  • OXS larda da geçerli. Az önce Ulus mağazasından geldim. 745 TL lik boticelliyi 335 e aldım. Ancak erkek OXS modelleri kısıtlıydı. Bayan alternatif daha çoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 20 Ocak 2013; 12:36:21 >
  • Sabahtan gitmeme rağmen timberland ve deriden mağazalarında yine adım atacak yer yoktu. Ve tabi ilgilenecek birisini de bulamadım ve sinirlendim haliyle.
    Bende ordan boynere girdim. Kimse yoktu nerdeyse. Rahat rahat seçtim. Gayet iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Konuda 'Ayakkabının ederi o' cuları göremedim, bu kadar mı seveni varmış bu botların

hocam ben diyim bari éayakkabının ederi o "
    şaka bi yana manrkafoni limango uygun fiyatlara satmaya başlayınca bunlar da kırdı fiyatı. tamam iyi bot. ama 350 de etmez arkadaş. gerçi benim bi lumberjack var o olmasa bende alırdım bi tane

• quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Sabahtan gitmeme rağmen timberland ve deriden mağazalarında yine adım atacak yer yoktu. Ve tabi ilgilenecek birisini de bulamadım ve sinirlendim haliyle.
    Bende ordan boynere girdim. Kimse yoktu nerdeyse. Rahat rahat seçtim. Gayet iyiydi.

boyner de geçerli mi bu indirimler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sperincek

quote:

Sabahtan gitmeme rağmen timberland ve deriden mağazalarında yine adım atacak yer yoktu. Ve tabi ilgilenecek birisini de bulamadım ve sinirlendim haliyle.

Boyner ve Ykm mağazalarında da geçerli.

Geçen sene kışın sonunda Arow'dan dandik bir tane almıştım idareten bu indirim iyi oldu birazdan almaya gidiyorum telefonla ayırttırdım. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Kowalskilerde de var indirim ancak deriden le olan anlaşmasını iptal etmiş kowalski bu yuzden her mağazada bulunmuyor ben dün via port ta baktım vardı ancak onlarında numarası yoktu :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

quote:

quote:

Geçen sene kışın sonunda Arow'dan dandik bir tane almıştım idareten bu indirim iyi oldu birazdan almaya gidiyorum telefonla ayırttırdım. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

boynerin internet sitesinde geçerlimi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

quote:

quote:

eyvallah hocam bulabilirsem alıcam bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Pendk marina da çeşit çok, bilginize

marinada varmıymışki yav. 41 numara normal bir bot arıyorum, var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.