Şimdi Ara

deri mont 274 lira HB🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
8.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 lira üzeri 25 lira indirimle 274 liraya DERİ MONT. Yorumlar olumlu, fiyat olarak gayet iyi. HB
    https://www.hepsiburada.com/dericlub-e-178-deri-erkek-mont-p-HBV00000ELPGZ?magaza=DER%c4%b0CLUB&isFashion=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezaa60 -- 25 Kasım 2020; 23:2:20 >

• Marka nasıl ? Sitesine baktım fiyatlar hep 1000 TL civarında

Desa ya da Derimod kalitesi var mıdır ?

• pasaport02 P kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı yorumları hemen hemen hepsi olumlu. Marka olarak zaten deri satıyor. 274 liraya iyi fiyat bence
  • öyle pis bir bedenim varki kimi markada M kimi markada L , tam aradayım , bu firmanın beden tablosuna baktım hem M hem L uyuyor farklı ölçülerim için. Gelde kafan rahat sipariş ver şimdi. Hem M hem L alıp sonra 1ini iade etmekte ayıp birşey gibi geliyor bana.

• 25 TL indirim, tanımlanmıyor, onu nasıl yapıyoruz? Tamamla deyince yine 299 TL görünüyor.

• CyberKnight kullanıcısına yanıt
    Boy ve kilonuz nedir dostum.
  • eg90 kullanıcısına yanıt
    Otomatik düştü bende
  • İlk siparişte bende de otomatik düştü ikincisini vermek isteyince düşmedi kodu elle girmeme rağmen(farklı hesap)

Kod nedir?

• MODA25 herkese açık bir kod ana sayfada

Benim gibisin. Bence çoğunlukla tshirtle giyeceksen m, kazakla giyeceksen l al.

deri montun biraz üzerine oturması da güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada görseldeki manken altınyıldızın mankeni. Oradan da bişeyler almıştım, biraz biliyorum. Sanırım m alsan daha iyi. (göbek varsa bilemem ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 25 Kasım 2020; 23:35:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah xl kaptım bi tane teşekkürler. 1.90 boy 85 kiloyum umarım olur da uğraştırmaz bidaha.

10 lira da bonus geldi 264'e gelmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kodunu 2. kez kullanamadım,sizde de direk mi düştü ilk siparişinizde ?

• whidbey kullanıcısına yanıt

hangi kampanya hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: pasaport02

İndirim kodunu 2. kez kullanamadım,sizde de direk mi düştü ilk siparişinizde ?

Yok hocam moda25 yazınca düştü. İlk siparişimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: farang

hangi kampanya hocam?

Teşekkür ederim.

• 1.77 boy, 75 kilo, M beden aldım, bakalım büyük gelirse S alacağım. Siz nasıl aldınız?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.