Şimdi Ara

Deri atlına girmiş yabancı cismi çıkarmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarım saattir elimde iğneyle çıkarmaya çalışıyorum ama bir türlü çıkaramadım.Var mı bildiğiniz düzgün yöntemler?

• Ne girdiğini söylesen cevap çıkar.Ama iğneye dikkat et tetanoz olacan
  • Benim de avcumun tam ortasında derinin altında taş vardı bende onu çıkartmamıştım çıkar diye sonra deri kapanmıştı içeride kalmıştı doktara gitmiştik bi krem vermişti onu sürmeye başladım deri yavaş yavaş soyulmaya başladı sonra da çıkmıştı doktara göster derim
  • yaga batir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekÜstüKokoreç

Benim de avcumun tam ortasında derinin altında taş vardı bende onu çıkartmamıştım çıkar diye sonra deri kapanmıştı içeride kalmıştı doktara gitmiştik bi krem vermişti onu sürmeye başladım deri yavaş yavaş soyulmaya başladı sonra da çıkmıştı doktara göster derim

Doktar ne hacı?
  • Em onu
  • quote:

Benim de avcumun tam ortasında derinin altında taş vardı bende onu çıkartmamıştım çıkar diye sonra deri kapanmıştı içeride kalmıştı doktara gitmiştik bi krem vermişti onu sürmeye başladım deri yavaş yavaş soyulmaya başladı sonra da çıkmıştı doktara göster derim

Bende öyle bir tane falan yok.Saydım 12 tane var[Ayakta]
  • Em orayı

(cidden )
  • vazelin sür
  • Neşterle deriyi kes , çıkar cismi, sonrada dik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Neşterle deriyi kes , çıkar cismi, sonrada dik.

Neşter yok.Ekmek bıçağı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khorne

quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Neşterle deriyi kes , çıkar cismi, sonrada dik.

Neşter yok.Ekmek bıçağı olur mu?

olmazmı hatta uyguladıktan sonra o bölgenin ss ini koysana buraya

• Olmaz. Tetanos olursun.
  • Deniz kestanesi ise kendiliğinden çıkıyorlar onlar. Benimkiler pek derinde değillerdi 3-5 gün sonra çıktı ama sürekli denizdeydim yumuşaktı yani ayağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotti0061

Deniz kestanesi ise kendiliğinden çıkıyorlar onlar. Benimkiler pek derinde değillerdi 3-5 gün sonra çıktı ama sürekli denizdeydim yumuşaktı yani ayağım.

Sıcak suyla yumuşatıp öyle deneyeyim madem
  • quote:

kremin adı ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahve®engi -- 1 Ağustos 2010; 16:36:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.