Şimdi Ara

Dergi Çıkartıyoruz! [Yazılarınızı 10 günde yollamazsanız dergi çıkmayacak] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
3
Favori
15.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekonomisty

Tebrik ederim güzel bir düşünce, ama bence derginin kalitesi için ilk gelen kapar mantığından ziyade liyakata göre görev verirseniz daha iyi olur. Nasılsa bayağı gönüllü var, bence örnek yazı talep edin her başvurandan, yazıların kalitesine ve gerekli yazar sayısına göre as ve yedek yazarlar seçin her bölüm için.

Evet, haklısınız. İşi ciddiye alacak, performansı yüksek ve başarılı kişileri aralarından seçerek tam anlamıyla bir ekip oluşturacağız. Bu sadece talep sayısını görmek, ilgiyi ölçmek gibi bir şey bizim için. Gönderilecek ilk yazılar, yayın yönetimi tarafından kontrol edilecek ve aralarından seçimler yapılacaktır. Sonra konulara göre yazar dağıtımı, aynı konuyla ilgilenen yazarların gruplaştırılması, yayın planlaması, as ve yedek yazar seçimi gibi düzenlemeler yapılacaktır.

İşi ciddiye alacak ve hakkını verecek kişilerle bu işi yapmaya çalışacağız. En önemlisi de, Donanım Haber desteğiyle tabii ki.

• Ekledim. Artık iletişime geçebiliriz.
  • Hocam Spor sayfası açarsanız ilk gelen benim olacak.Oda olazsa konu dışına alın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

Hocam Spor sayfası açarsanız ilk gelen benim olacak.Oda olazsa konu dışına alın bari

Spor bölümü açılacaktı. Yazmayı unutmuşuz zaten orada. Yani spor bölümü var ekleriz. Fakat birkaç kişi daha olması lazım spor bölümünde.
  • Spor bölüm varsa beni ekleyebilir misin?
    Bu arada yazılım+Donanım bilgim var bilişim bölümnde okuyorum o kısma da yardımcı olabilirim...
  • İkinci bir şablonu da yaptım. Levent, reklam vermek istediğin için iki tane reklam bölümü de koydum. Ayrıca bu sadece haber bölümü. (Kültür-Sanat-Bilim) Üstteki başlığa aldırmayınız bir logo yok diye öyle. Logo yapacak arkadaşlar kaliteli boyutlarda (800x800 ya da 1000x1000), transparan arkaplanlı bir logo yaparlarsa iyi olur.

Dergi Çıkartıyoruz! [Yazılarınızı 10 günde yollamazsanız dergi çıkmayacak]

EDIT: airsilver960 ile çalışacaksınız. Eğer daha fazla üye gelirse o bölüme aranızda kaynaşarak düzenli, imla kurallarına uygun haberler, yorumlar, köşe yazıları hazırlayıp mail adresine yollayabilirsiniz.

Spor Bölümü

airsilver960
    ismailovic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpass -- 1 Mayıs 2011; 13:29:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpass

quote:

Hocam Spor sayfası açarsanız ilk gelen benim olacak.Oda olazsa konu dışına alın bari

Spor bölümü açılacaktı. Yazmayı unutmuşuz zaten orada. Yani spor bölümü var ekleriz. Fakat birkaç kişi daha olması lazım spor bölümünde.

İlgi yoğun,gelir bikaç kişi daha Nezaman çıkartmayı planlıyorsunuz?
    Aikido ve boksla ilgili yazılar yazabilirim ama kim neyapacak onları

• quote:

Orijinalden alıntı: qribal
    bkeskin & qribal motor ve araba ile ilgili paylaşım yaparız

Aynen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Surpass

quote:

İlgi yoğun,gelir bikaç kişi daha Nezaman çıkartmayı planlıyorsunuz?
    Aikido ve boksla ilgili yazılar yazabilirim ama kim neyapacak onları

Haziran'da çıkarmayı planlıyoruz. Spor bölümü her şeyi kapsıyor. İstediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.

• spor bölümünü de ilk mesaja ekleyebilir misiniz?
    Bu arada dergi hangi aralıklarla çıkacak.e-dergi mi olacak. eğer haftalık çıkacaksa iddaa tahminleri de ekleyebiliriz...
  • Lütfen yazar alımı açık olan başlıklara yöneliniz. Aksi taktirde dergimizde görev alamayacaksınız.

Diyor ama oyun kısmı için yazar gerekirse pm atın,gerçekten çok istiyorum bunu.Çok fena uğraşabilirim oyun konusunda.

Edit;Gerçekten çok uğraşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-878DAD7F8 -- 1 Mayıs 2011; 13:38:57 >
  • Konu dışı/mizah/eğlence kategorisinde ki insanın tam olarak nasıl bir yazı hazırlaması gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacroCosmos

Lütfen yazar alımı açık olan başlıklara yöneliniz. Aksi taktirde dergimizde görev alamayacaksınız.

Diyor ama oyun kısmı için yazar gerekirse pm atın,gerçekten çok istiyorum bunu.Çok fena uğraşabilirim oyun konusunda.

Edit;Gerçekten çok uğraşabilirim.

O sadece formalite. Eklenebilirsiniz. Ama şöyle bir şey var. Siz sadece ekibinizle iletişim halinde olacaksınız ve hazırladığınız şeyleri maile yollayacaksınız. Oturup sohbet edebileceğimiz, tartışacağımız msn grubu var zaten. Grup arkadaşlarınızla tanışın.

Dergi aylık olacak. İnternet üzerinden olacak. PDF formatında olacak fakat o kısım tam kesin değil. Flash olabilir yapan çıkarsa.

@Ve tanrı onu yarattı Fıkradan tutun konu dışında o ayda yaşanmış en komik olaya, yaşanmış komik hikayelere vb türlere yer veriliyor. İstediğiniz her şey olabilir. Sadece küfür olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpass -- 1 Mayıs 2011; 13:51:04 >

• @ismailovic hocam sen futbol&iddaa&basket bende fitness&mücadele sporları paylaşımları yaparız.olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutluİnsan

Biz sizi ararız

• Daha fazla katılım olmalı.
  • siyaset,politika,güncel aktüel konularla ilgili yazılar ve makaleler yazabilirim , referenaslarım var, daha önce bi kaç haber sitesinde haber editörlüğü ve köşe yazarlığı yapmıştım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordulumusa52

siyaset,politika,güncel aktüel konularla ilgili yazılar ve makaleler yazabilirim , referenaslarım var, daha önce bi kaç haber sitesinde haber editörlüğü ve köşe yazarlığı yapmıştım..

Bu da kültür-sanat-bilim kategorisine giriyor. Aramıza hoşgeldin.
  • Çaylak üyeler için güzel bir şanstır bu aslında.yani isteyen bence editör olabilir yeterki içinde azim olsun.ayrıca ben çeşitli forumlarda modluk yaptığım için gerekirse bende katkı sağlarım ama ben editörlükten değil yazarlıktan yanayım.onun için listenize köşe yazarı alırsanız benimde haberim olsun arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 1 Mayıs 2011; 15:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur_1988

Çaylak üyeler için güzel bir şanstır bu isteyen bence editör olabilir yeterki içinde azim olsun.ayrıca ben çeşitli forumlarda modluk yaptığım için gerekirse bende katkı sağlarım ama ben editörlükten değil yazarlıktan yanayım.onun için listenize köşe yazarı alırsanız benimde haberim olsun arkadaşlar.

Zaten yazar alıyoruz şu an. Editörler o yazarların arasından performansa göre değerlendirerek seçilecek. Herhangi bir bölümde mi yazmak istiyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.