Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • http://m.aliexpress.com/item/1560899998.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

Nasil beyler baya begendim 30 dolardan alalim bunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar değerlenir

• bence çok mantıklı
  • ben ogrenciyim, ogrenci kartim var diyorum ,fiyat konusunda yardim eder misiniz diyorum, bana her zaman 3-5 dolar indirim yapiyorlar

• Yapılır
  • Anket işi çok iyi olmuş. Belli başlı şeylere karar verildikten sonra bir kaç tane seçeneğe uygun mağazaya mesaj atılabilir.
  • Her ay farklı ürünlere indirim yaptırabilirsek herkes faydalanır.Bu arada burdan çakmak falan alan var mı? 3 dolar olunca cebimde patlar diye korkuyorum.

• Güzel konu.

• guzel fikir
  • Öncelikle başlık için tebrik ediyorum, İlk konuya kıyafetle ve ayakkabı ile ilgili ölçü karşılaştırma tablosu eklenebilirse iyi olur. Birde kolaylaştırıcı bilgiler olabilir mesela fotoğraflarla alakalı ürün kalitesinin farklı olabileceği örneğin; 3-4 kalite ürünün aynı kalıptan imal edilebildiği kullanılan ham mamülün ve ufak ayrıntıların kaliteyi çok etkilediği dolayısıyla kullanımı ,kibrit çakmak almıştım çok defa sıvı yakıtla çalışan 0.50 usd daha fazla fiyata aldığım çakmağın sürtme yeri zigzaglı olduğu için tek çakışta yanıyordu, diğeri pürüzsüzdü 4-5 çakışta yanıyordu. Bunun gibi ama ürün sayfalarundaki resimler aynıydı.
  • Hobiden istiyoruz hobi hob hobi
  • +1
  • Çok iyi düşünmüşsünüz tebrik ederim. Satıcıların red edeceğini sanmam
  • Her kategoride bir kac satıcı olmalı bence. Birbirlerine kırdırabiliriz. Konuşurken bu satıcı ile anlastık %10 veriyor diyerek digerinden daha fazla indirim alabiliriz.

• +1

Çok güzel bir fikir

Uplayalım bari

• Beyler iyi güzelde adam ürünleri göndermeyi bir durdurursa toplu öpüş olur

• Güzel fikir. Sadece aliexpress'te değil diğer sitelerde de etkili olabiliriz. Yeter ki organize olalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

Hocam çok iyi düşünüp uygulamaya geçirmişsiniz bende Suzuki SX4 için navigasyon bakıyordum sizin yazınızı görüp şansımı denemek için satıcı mesaj attım şimdi bakalım birşey olacak mı :) Satıcıya indirim yapması ve almam durumunda SX4 Kullanıcı Kulübünde ürünün resimlerini falan paylaşacağımı yazdım aslında indirim olursa benim gibi alan çıkabilir düşüncesindeyim (indirimli), bekleyip göreceğiz.

arkadaşlar bu eğilimin az da olsa işe yaradığını söyleyebilirim, benim mesaj attığım kişi geri ödnmüş cevap şu şekilde :)

Hello friend!
    For this device, we have made a discount for it, it's price is very low now.
    I can off 5 USD for you, OK?
    Thank you

Arkadaş ürünün zaten düşük fiyatlı olduğunu ama gene de 5$ indirim yapabileceğini belirtmiş, 5$ indirim 263$lık bir ürün için az olduğu için almayacağım ama böyle geri dönüşler olması işe yarayacağının bir göstergesi

• Bu aralar saat takıntım var, şöyle cazip bir saat satıcısı bulalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Her ay farklı ürünlere indirim yaptırabilirsek herkes faydalanır.Bu arada burdan çakmak falan alan var mı? 3 dolar olunca cebimde patlar diye korkuyorum.

Dolar kıymete bindi hocam, 3 doları hor görme ;)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.