Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    Merhaba Ben 1.5 yıl önce COASER den RayBan 4165 Justin almıştım, o günden beri de kullanıyorum. (Yeşil renk Lens)
    Şu an Markalı çerçeveler var, ancak Aliexpress markalı satnaları hemen kapattığından markaları gizlemek zorundalar biliyorsunuz.
    Bu nedenle Markalar konusunda bilgi almak istersen Aliexpress üzerinden Mesaj yazma,
    258555218@qq.com adresine Mail yazarsan ve Donanimhaber üyesi olduğunu söylersen cevap veriyor,
    Reçeteni gönderirsin, Güneş gözlüğünde kullanacağını belirterek Hangi renkler olduğunu sorarsınız,
    Ona göre Cam ve çerçeve seçiminden sonra siparişinizi oluşturursunuz.
    Donanimhaber üyesi olduğunuzu da söylerseniz birmiktar da indirim yapıyor.
    Ben 2.ci olarak Yeşil Lensten sonra önümüzdeki ay bir de Siyah yani Gri cam almayı düşünüyorum, ama yüzüme uygun bir çerçeve modeli bakıyorum.
    EDİT :
    COASER Eyewear Store

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 13 Temmuz 2017; 14:27:56 >

• Andy den 23 haziran da saat almıştım. Brazilya ya gönderilmiş görünüyor.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
  • ferhax F kullanıcısına yanıt
    muhtemelen yanlış track number verdi, sen iletişime geç ve derdini anlat.
  • kabardinka kullanıcısına yanıt
    Turkeypost ile niye brezilyaya birşey gönderilsin ki, iki kişiye aynı numarayı mı verdi diye düşündüm hem numara yanlış olsa bugüne kadar doğru numaralı kargo neden gelmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhax -- 14 Temmuz 2017; 15:23:13 >
  • Arkadaşlar 100 tl'ye kadar önereceğiniz kaliteli güneş gözlüğü var mı?
  • Coaserden numaralı güneş gözlüğü sipariş verdim. Gelince fotoğraflarını atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir oakley satıcısı var mı bildiğiniz ??

Aaoko çok pahalıya satıyor dhgate te 13 dolar , aaoko 36 40 usd diyor :)
  • Arkadaslar merhaba,

Luckcat den soparislerim geldi.

Ancak birisinin cam rengini farkli gondermis. Mesaj attim bisey demedi.

Dispute mu acmam gerekir. Tavsiyeniz nedir?

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

Arkadaslar merhaba,

Luckcat den soparislerim geldi.

Ancak birisinin cam rengini farkli gondermis. Mesaj attim bisey demedi.

Dispute mu acmam gerekir. Tavsiyeniz nedir?

Tesekkurler.

Bu tür durumlarda en yapılası yarım dispute açmak. Yani tam para iadesi değilde paranızın bir kısmını iade etmesini isteyeceksiniz bı yaptığı hata yüzünden. %100 haklı bulunursunuz ve paranızın bir kısmı iade edilir.

Ama tabi tam dispute içinde uğraşabilirsiniz ama tam iade vereceklerini sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Erick'ten 2 kere gözlük aldım baya beğendim (ikisini de kaybettim hahaha) Tekrardan almak istiyorum fakat satış yapmıyor herhalde.

Başka bu kalitede satan arkadaş var mıdır?
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu ben de sormuştum ama cevap gelmedi. Bir de Aooko' nun oakley' leri bire bir replika mi ? Yani o fiyata değer mi ?

• Bu DHGATE'den veya Aliexpres'den ürün alırken ChinaPostAir mi yoksa ePacket mı daha güvenilir ve takip edilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 18 Temmuz 2017; 8:45:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Selamlar Erick'ten 2 kere gözlük aldım baya beğendim (ikisini de kaybettim hahaha) Tekrardan almak istiyorum fakat satış yapmıyor herhalde.

Başka bu kalitede satan arkadaş var mıdır?

evet arkadaşlar bende aldım yine alacağım ama eric i bulamadım nerde bu komaçero?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanlı portakal

Coaserden numaralı güneş gözlüğü sipariş verdim. Gelince fotoğraflarını atarım.

Direkt AliExpressten mi verdiniz siparişi, yoksa 258555218@qq.com 'dan mesaj atıp çakma rayban falan mı aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erick gibi dükkanı olan bir satıcı var mı?varsa paylaşabilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slitheen kullanıcısına yanıt
    Mail attım. Reçetemi gönderdim. Aliexpressten sipariş oluşturdu. Oradan sipariş verdim. 65 $ tuttu

• Luckcat en aldığım rayban 4180 modeli bugün elime ulaştı. 2 hafta gibi sürede elime ulaştı çok hafif bir gözlük herşey şuanlık iyi duruyor tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean Reno

Luckcat en aldığım rayban 4180 modeli bugün elime ulaştı. 2 hafta gibi sürede elime ulaştı çok hafif bir gözlük herşey şuanlık iyi duruyor tavsiye ederim

Hayırlı olsun ne kadara aldın.
    Satıcını linki var mı
    Ben Hubert de 4 gözlük aldım namussuz kuruş indirim yapmıyor

• Sağol hocam teşekkürler satıcının profili buhttp://tr.dhgate.com/wholesale/store.do?act=sellerStore&suppliernum=14433282&pt=0#en_multijump

25 dolardı gözlük dhgate mobil uygulamayı indirince 5 dolar çek veriyor 20 dolar üstü kullanım için onu kullanınca 20 dolara geldi.
  • 2140 elime ulaştı fakat köprü kısmı biraz dar geldi, gözlükçüye götürsem bunu yaparlar mı, ve ne kadar tutar ?

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.