Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • beyler ben sıkı bir ebay müsterisiyim. Suana kadar min 200 dolarlik alisveris yapmisimdir. Genellikle kadin veya erkek aksesuarlari, cep telefonu veya bilgisayar aksesuarlari, power bank, günes gözlügü vs iviz zivir aldim. Daha önce aliex. den alisveris yapmadim ama çok duydum. Deal exp. de ayni sekilde. Ama ebay bana daha garanti ve güvenilir geldigi için tercih ettim. Eger bu konuyu ebaye tasimayi düsünürseniz her türlü desteklerim. Belli basli magazalarim var zaten sikça alisveris yaptigim. Hatta ürün teslimi gecikirse veya gelmezse hiç kuskusuz parami iade bile ediyorlar.

Ha derseniz illa aliexp. ona da varım hertürlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

quote:

Arkadaşlar başlık saçma sapan yorum yapan trollerle dolmuş.Yok pazarda 10 TL'ymiş de yok bilmem ne.Aç bak Aliexpress'de 2 dolara da gözlük var 3 dolara da,30 dolara da.Bu ürünün fotolarını çektim koydum yetmedi video koydum.Çelik destek,3 aşamalı halka bağlantı,polarize cam vs.

Bazıları da orjinal değil vs. diyor.Arkadaşım orjinal olduğunu söyleyen mi var?Az okuyun yazılanları da biraz antreman yapmış olursunuz.Ben bu ürün kaliteli bir replika ben beğendim diyorum.

Gözlüğün maliyetini ne sanıyor millet.Rayban 10-20 dolara ürettiği ürünleri 200-300 dolara seviyor milleti.

Beğen beğenme kasası,camı gayet iyi.Gösterdiğim kimse beğenmemezlik etmedi.Ha ille içi rahat etmiyorsa gider camını değiştirirsiniz.

Bir de sanki 100 dolaraklık üründen bahsediyoruz burada.Hepi topu 20 dolar.Giderse 50 TL'niz gider.İyi gelirse çok şey kazanmış olursunuz.

Ha ben mi satıyorum,umurum da mı?Değil.Beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez.Sanki ben para kazanıyorum.

Ama ilkokul seviyesindeki troller gitsin başka başlığa yazsın.Çoluk,çocukla uğraşacak vaktim yok.

NOT:Bazı arkadaşların mesajlarına ve öm'lerine dönemedim biraz işim var müsait olduğum en yakın zamanda cevap veririm kusura bakmayın.

"Seviyor milleti" derken?? Dostum millete laf yetiştireceğine sen de üslubuna dikkat edersen seviniriz.ben ve eşim 270er tl civarı para vererek ray-ban wayfarer modelinden almıştık geçen sene bi indirimle.kaça mal ettiği beni ilgilendirmez.ona bakarsan şu an yorum yazarken kullandığın teknolojik aletin maliyeti ne ki sen ne kadar verdin?o zman sen de "sevildin".amaç maaliyet-satış fiyatı tartışması değil o zaman herkes maaliyetini düşünse kendisi üretmesi gerekirdi hiç bişey satın almamak lazım.'Marka Değeri' diye bişeyden haberin var sanırım..,ben de başlığı beğendim ve saat ile ilgili olumlu yorumlarımı yaptım.hakılısın da.isteyen alır almaz.ama tanımadığın insanlar hakkında genelleme yapıp bel altı laflar söylemek bence ayıp..güzel başlık inşallah faydalanan faydalanır...

Lafım evelliyatıyla açıklama yapanlara,konuşanlara değil elbet.Konuyu trollemeye çalışanlara.Bana göre tüm firmalar bu sistemde marka değeri altında hepimizi "seviyorlar".Bende dahil.Üzerine alınma yani.Bu bir sistem eleştirisi.

Sistem eleştirisi yaptığını söylüyorsun ama sen de sisteme çalışıyorsun. Replika Ray-Ban alarak sen de firmanın marka değerine katkıda bulunuyorsun.

Olay oraya gelene kadar hocam.Sistem içinde eleştirel olmak,reelde yaşadıklarınla elbet çelişir çünkü bu hayattan soyutlanma gibi bir şansın yok.Bu yüzden köklü değişimler gerekiyor kişisel değişimlerden önce.İstiyorsanız iktisat-sınıf-tarih üçleminin özelden muhabettini yaparız.Burası sıkıntılı olur şimdi.

Neyse, ben sistemi eleştirmeni haksız buldum ama önemli bir şey değil.

Ben de alayım diye düşünüyorum. Orjinaline en yakın satan mağazanın linkini vermen mümkün mü?

Ne için soruyorsunuz hocam?

Ray-Ban gözlük modelleri için. Başka markalar da olabilir.

Aslında alacağım gözlük Persol 714 95/58 modeli. En ucuz 520TL'ye buldum. Bunu alacağım zamana kadar idarelik birşeyler bakayım diyorum.

Normalde sahte gözlüğe sıcak bakmam ama bu replika ürünler cam kalitesi olarak çok kötü değil gibi geliyor.

Vallahi hocam gerçekliğini bildiğim ve kaliteli olarak elimdeki ürün ve dükkan var.Onun dışında öneri yapabilirim ancak farazi konuşmuş olurum.

Konudaki 1. dükkana baktım çeşit az ama işe yarar modeller var.

G15 Lens
    Resin Lens

Bunlar ne oluyor bilginiz var mı?

Hem Glass hem polarize model yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyezuelo

beyler ben sıkı bir ebay müsterisiyim. Suana kadar min 200 dolarlik alisveris yapmisimdir. Genellikle kadin veya erkek aksesuarlari, cep telefonu veya bilgisayar aksesuarlari, power bank, günes gözlügü vs iviz zivir aldim. Daha önce aliex. den alisveris yapmadim ama çok duydum. Deal exp. de ayni sekilde. Ama ebay bana daha garanti ve güvenilir geldigi için tercih ettim. Eger bu konuyu ebaye tasimayi düsünürseniz her türlü desteklerim. Belli basli magazalarim var zaten sikça alisveris yaptigim. Hatta ürün teslimi gecikirse veya gelmezse hiç kuskusuz parami iade bile ediyorlar.

Ebaydan gözlük imitasyon mu orijinal mi? Dükkan önerisi yapabilir misin?

• quote:

beyler ben sıkı bir ebay müsterisiyim. Suana kadar min 200 dolarlik alisveris yapmisimdir. Genellikle kadin veya erkek aksesuarlari, cep telefonu veya bilgisayar aksesuarlari, power bank, günes gözlügü vs iviz zivir aldim. Daha önce aliex. den alisveris yapmadim ama çok duydum. Deal exp. de ayni sekilde. Ama ebay bana daha garanti ve güvenilir geldigi için tercih ettim. Eger bu konuyu ebaye tasimayi düsünürseniz her türlü desteklerim. Belli basli magazalarim var zaten sikça alisveris yaptigim. Hatta ürün teslimi gecikirse veya gelmezse hiç kuskusuz parami iade bile ediyorlar.

Genelde gözlük konuşuluyor ama replica saat hakkında bilgin varsa ebay den saatler ile ilgili de link alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

enpara bankamatik kartı ile alışveriş oluyor mu bu sitede bilen biri cevaplayabilir mi ?

En para 3D secure sistemi olmayan sitelerde alış veriş olmuyor. Ama aliexpress te ayrıca 3D seçenek varmı onu denemedim. Ben genelde direkt sanal kart ile alıyorum.

• quote:

Neden olmasın hocam.Çok da iyi olur. Konu hepimizin.Bizim için sürekli geçerli indirimler alırsan ekleyelim hemen.Cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 5 Mart 2015; 11:24:51 >

• Armani saat düşünen arkadaşlar varsa ben ve birkaç arkadaşımız bu satıcıdan alılşveriş yaptık ve çok memnun kaldık.

Saatlerde hiç bir problem yok ve sorunsuz geliyor.Tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/store/111307
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

Armani saat düşünen arkadaşlar varsa ben ve birkaç arkadaşımız bu satıcıdan alılşveriş yaptık ve çok memnun kaldık.

Saatlerde hiç bir problem yok ve sorunsuz geliyor.Tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/store/111307

Dostum olmadı ben bir konuşayım satıcı ile.Belki bir şeyler yaptırırız.

• realmrxa kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur hocam ben 2 adet daha almayı düşünüyorum.
  • quote:

Dostum Tavsiye ettiğin ebay satıcılarını paylaşabilir misin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar başlık saçma sapan yorum yapan trollerle dolmuş.Yok pazarda 10 TL'ymiş de yok bilmem ne.Aç bak Aliexpress'de 2 dolara da gözlük var 3 dolara da,30 dolara da.Bu ürünün fotolarını çektim koydum yetmedi video koydum.Çelik destek,3 aşamalı halka bağlantı,polarize cam vs.

Bazıları da orjinal değil vs. diyor.Arkadaşım orjinal olduğunu söyleyen mi var?Az okuyun yazılanları da biraz antreman yapmış olursunuz.Ben bu ürün kaliteli bir replika ben beğendim diyorum.

Gözlüğün maliyetini ne sanıyor millet.Rayban 10-20 dolara ürettiği ürünleri 200-300 dolara seviyor milleti.

Beğen beğenme kasası,camı gayet iyi.Gösterdiğim kimse beğenmemezlik etmedi.Ha ille içi rahat etmiyorsa gider camını değiştirirsiniz.

Bir de sanki 100 dolaraklık üründen bahsediyoruz burada.Hepi topu 20 dolar.Giderse 50 TL'niz gider.İyi gelirse çok şey kazanmış olursunuz.

Ha ben mi satıyorum,umurum da mı?Değil.Beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez.Sanki ben para kazanıyorum.

Ama ilkokul seviyesindeki troller gitsin başka başlığa yazsın.Çoluk,çocukla uğraşacak vaktim yok.

NOT:Bazı arkadaşların mesajlarına ve öm'lerine dönemedim biraz işim var müsait olduğum en yakın zamanda cevap veririm kusura bakmayın.

"Seviyor milleti" derken?? Dostum millete laf yetiştireceğine sen de üslubuna dikkat edersen seviniriz.ben ve eşim 270er tl civarı para vererek ray-ban wayfarer modelinden almıştık geçen sene bi indirimle.kaça mal ettiği beni ilgilendirmez.ona bakarsan şu an yorum yazarken kullandığın teknolojik aletin maliyeti ne ki sen ne kadar verdin?o zman sen de "sevildin".amaç maaliyet-satış fiyatı tartışması değil o zaman herkes maaliyetini düşünse kendisi üretmesi gerekirdi hiç bişey satın almamak lazım.'Marka Değeri' diye bişeyden haberin var sanırım..,ben de başlığı beğendim ve saat ile ilgili olumlu yorumlarımı yaptım.hakılısın da.isteyen alır almaz.ama tanımadığın insanlar hakkında genelleme yapıp bel altı laflar söylemek bence ayıp..güzel başlık inşallah faydalanan faydalanır...

Lafım evelliyatıyla açıklama yapanlara,konuşanlara değil elbet.Konuyu trollemeye çalışanlara.Bana göre tüm firmalar bu sistemde marka değeri altında hepimizi "seviyorlar".Bende dahil.Üzerine alınma yani.Bu bir sistem eleştirisi.

Sistem eleştirisi yaptığını söylüyorsun ama sen de sisteme çalışıyorsun. Replika Ray-Ban alarak sen de firmanın marka değerine katkıda bulunuyorsun.

Olay oraya gelene kadar hocam.Sistem içinde eleştirel olmak,reelde yaşadıklarınla elbet çelişir çünkü bu hayattan soyutlanma gibi bir şansın yok.Bu yüzden köklü değişimler gerekiyor kişisel değişimlerden önce.İstiyorsanız iktisat-sınıf-tarih üçleminin özelden muhabettini yaparız.Burası sıkıntılı olur şimdi.

Ben de alayım diye düşünüyorum. Orjinaline en yakın satan mağazanın linkini vermen mümkün mü?

Aslında alacağım gözlük Persol 714 95/58 modeli. En ucuz 520TL'ye buldum. Bunu alacağım zamana kadar idarelik birşeyler bakayım diyorum.

Normalde sahte gözlüğe sıcak bakmam ama bu replika ürünler cam kalitesi olarak çok kötü değil gibi geliyor.

Vallahi hocam gerçekliğini bildiğim ve kaliteli olarak elimdeki ürün ve dükkan var.Onun dışında öneri yapabilirim ancak farazi konuşmuş olurum.

Hocam aldiginiz gozlugun saticisini paylasabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam aldiginiz gozlugun saticisini paylasabilir misiniz?

ilk mesajı okumadınız mi? Satıcılar ilk mesajda.

• realmrxa kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/store/product/polarized-resin-lens-aviator-rb-3025-sunglasses-women-3026-men-fashion-ray-Gafas-oculos-de-sol/315558_32264014782.html

şu gözlükle sizin aldığınız gözlük arasında ki kalite farkı nedir ? sanırım cam aynı çerçeveden dolayı mı fiyat farkı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alesta1818 -- 5 Mart 2015; 16:35:01 >
  • ilk mesajdaki rayban ın linkini atarmısınız?
  • Hocam satıcının ürünler çok pahalı zaten 5$ indirim işimize yaramaz. @pvnrt34

Cool Watch Store Replica Diesel saatler satan bi dükkan, dün mesaj atmıştım, cevap vermiş; indirim yapabileceğini fakat her ürün için yapabileceği indirim oranının farklı olduğunu söyledi. Hangi ürünler için indirim almak istediğimizi öğrenmek istiyor:

http://www.aliexpress.com/store/1189392/search?SortType=price_desc

Özellikle Diesel saat almak isteyen arkadaşlar bi baksın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

quote:

Orijinalden alıntı: yetkilibirabi

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

saat her türlü tutar, hatta yeterli sayıda alış taahütü felanda yapılırsa DH limited edition bile olur.

Türkiye Saat Forumu special edition. Tabi biz çinden ölü fiyatlarla alıcağımız için bu kadar başarılı bişey olmaz.

Slm ustadim ben bu saatin linkini bir turlu bulamadim yardimci olurmusun cok hosuma gitti.

benm de hoşuma gitti varsa link değerlendirelim.

bu saat tsf nin limited edition kendilerinin tasarladıkları bi saat. fiyatı nerden baksan 2000 tl üzeridir

bu saatin asıl orjinali(bu da kopya edilmiştir) iwc big pilot'tur.Sadece güç rezervi yerine sola saniye eklenmiştir.11500 euro civarıydı yanılmıyorsam en son.

• Hocam DZ4290 güzel model bence. Birde bir sorum olacak tam anlayamadım ama ürün Diesel logosuyla mı geliyor logosuz mu? Su geçirmez özelliği var mı bide bahsedilmemiş sanırım. Farkedemediysemde kusuruma bakmayın.

http://www.aliexpress.com/store/product/2014-Free-shipping-for-men-women-top-brand-luxury-leather-oversized-zone-fashion-sport-DZ-cheap/1189392_2026529708.html

Edit:DZ1295

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkörtıl -- 5 Mart 2015; 18:29:53 >
  • Hocam evet saat Diesel logosuyla geliyor. Ben de aynı ilandaki DZ1399'u almak istiyorum.

Link:http://www.aliexpress.com/store/product/2014-Free-shipping-for-men-women-top-brand-luxury-leather-oversized-zone-fashion-sport-DZ-cheap/1189392_2026529708.html

DZ4290 ve diğer çeşitler için link:http://www.aliexpress.com/store/product/dieseler-top-brand-luxury-leather-oversized-zone-sport-for-men-DZ-watch-1206-1295-1399-1405/1189392_32250928550.html

Su geçirmezlikle ilgili herhangi bir bilgi yok. Satıcıdan bu saatler için indirim isticem.

Arkadaşlar bu satıcıdan başka saat almak isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 5 Mart 2015; 19:57:25 >

• Beyler polarize tartışmalarına son noktayı koymak için polarize test kartı ile çekilmiş fotoğrafı koyuyorum.Balık çıplak gözle veya polarize olmayan gözlükle görülmüyor(test ettim).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 5 Mart 2015; 20:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

http://www.aliexpress.com/store/product/polarized-resin-lens-aviator-rb-3025-sunglasses-women-3026-men-fashion-ray-Gafas-oculos-de-sol/315558_32264014782.html

şu gözlükle sizin aldığınız gözlük arasında ki kalite farkı nedir ? sanırım cam aynı çerçeveden dolayı mı fiyat farkı var ?

Çerçeve ve cam kalınlığından dolayı.Ama özellikle çerçeve.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.