Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: demayc

Rica ederim Pasha'm

5 gözlük aldım bugün jack den toplam ücreti 20 dolara düştü :)

Teşekkür ettim tekrar bilgi verdiğin için .

Bu arada gözlükler hariç ıvır zıvır aldım birçok kalemde , umarım sıkıntı olmaz gümrük muhabetinden dolayı ?

örnek: tel kapağı 3 , temperlifilm 3er tane ,kablo 2er tane iphone- htc için , gözlük ama hep 3-5 tane.. toplam 50-60 dolar tuttu sanırım şuanda ama hep farklı farklı satıcılardan .
  • Pasha-TR kullanıcısına yanıt
    Kaç dolardan 20$'a düştü Jack

Farklı satıcılardansa sorun olmaz sanırım, 2 gözlük alan arkadaş söylemişti gümrük olayını. Benim 3 gözlük, senin 5 gözlük, bakalım akıbetimiz ne olacak
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Hocam izmirde alsancaktan mi aldiniz urunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RB2140 50 WAYFERER modeli gözlük arıyorum da biraz bilgisiz olduğum için bir öneri de bulunur musunuz?

1e1 yada orjinal, lens rengi farklı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: welowis

Hocam izmirde alsancaktan mi aldiniz urunu?

bayraklı adliye yanındaki ptt'den.
  • Dior marka gözlük modelini alanlar mesajıma cevap yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 3 Temmuz 2015; 18:03:50 >
  • Jinpachi kullanıcısına yanıt
    Link verebilir misiniz -Farklı Tom Ford modelleri de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FXXK

http://v.yupoo.com/photos/yao5556255/albums/7326952/ >>> Tom Ford modelleri.

Daha öönce Dior So Real modelini de almıştım bu satıcıdan , kalite olarak gayet iyiydi.
  • numaralı gozluk ıcın cerceve öneriniz var mı ben aldım kullanıyorum memnunum dıyen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmannia -- 3 Temmuz 2015; 18:57:00 >
  • Arkadaşlar tavsiylerinize ihtiyacım var; sivri bir yüz tipine sahibim, geçenlerde denediğim rb2132 52mm güzel durdu bana önerebileceğiniz farklı model veya marka gözlük var mı? Teşekkürler
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• 3447 söyledim bende bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jinpachi

quote:

Daha öönce Dior So Real modelini de almıştım bu satıcıdan , kalite olarak gayet iyiydi.

Bu link hangi satıcıya ait acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ol0c0lo

quote:

Orijinalden alıntı: Jinpachi

quote:

Bu link hangi satıcıya ait acaba

http://m.aliexpress.com/store/storeHome.htm?storeNo=1189336&tracelog=store2mobilestore

• O değil de Mr Fashion'da hızlı çıktı , 25 sipariş , 03 İstanbul :) Ha gayret
  • Arkadaşlar Ray ban Clubmaster için ericimi tercih etmeliyim yoksa farklı bir satıcı öneriniz var mı ? Daha öncesinde ericten ray ban wayfarer almıştım.
  • bvlgari iyiymis breitling yada iwc yokmudur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Kaç dolardan 20$'a düştü Jack

Farklı satıcılardansa sorun olmaz sanırım, 2 gözlük alan arkadaş söylemişti gümrük olayını. Benim 3 gözlük, senin 5 gözlük, bakalım akıbetimiz ne olacak

25 kusur du sanırım .

Evet hep farklı satıcılardan farklı ürünler bir tek jack den 5 adet gözlük aldım , ona da yazdım kargoyu mümkün ise 2 farklı isime gönderebilirmi diye henüz cevap vermedi . Aile apartmanı olduğundan benim ismime gelmese de olur . bu arada başka birinden de 3 adet aldım .

Hayırlısı bakalım .

Şimdi de powerbank gözüme takıldı , dün ve bugün dışarıdayken sarj bitti telin kaldık öyle .

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html

• quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

bvlgari iyiymis breitling yada iwc yokmudur acaba

http://v.yupoo.com/photos/bagsoffer-shoes/albums/24706109/ >>> IWC

http://v.yupoo.com/photos/bagsoffer-shoes/albums/24709110/ >>> Breitling

• arkadaşlar dispute açmıştım bu cevabı aldım;

Thank you for contacting AliExpress.

Please kindly understand that our mediation is on the basis that you provided enough evidence for your claim. If you failed to provide sufficient valid evidence eventually, AliExpress Case Management Team could not consider your claim as requested.
    Regarding your dispute about the order<67550217989581>, Aliexpress can provide you two following options, and we kindly invite you to choose one of them:

Option 1) 30% refund without returning goods. (We checked the information and supportive evidence you provided for this dispute, your claim about broken metal cord. is accepted. According to the problem of the order, we can provide you this partial refund option. If you would like to get a full refund, we suggest you to choose option 2.)
    Option 2) Return the goods for a full refund.

a). Return shipping cost: Please kindly note that if there is no agreement that seller pay the returning shipping fee, according to the return policy that seller set for this order, buyer may need to pay for the returning freight; thus a partial refund as compensation would be a better choice if you would like to keep the product that still has certain value.
    b). Return Address: If you choose this way, we will ask seller to provide the returning address. Please be aware that the returning address must be confirmed or provided by seller. If you send it to a wrong place, you will be responsible for the loss.

Please let us know your choice or other remarks within 3 calendar days. If you fail to choose or reach an agreement with seller before the deadline, we will close this dispute directly according to the option 1. If the seller provides valid counter evidence as response, we might update options you could choose.

Note: If you have already settled the dispute with seller, please kindly give a response in the complaint center so that we can be informed and follow this dispute based on the settlement.

Thank you in advance for your understanding and great cooperation.

nedir tam olarak?
    paramı tam olarak geri alamaz mıyım?

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.