Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: balomer

aynen öyle 10 undan sonra sipariş vermeyi düşünüyorum inşallah HK ile de 7 güne burada oldu mu tamamdır

satıcılar burda hocam alırsın inşallah

aldıktan sonra inceleme bekliyoruz hocam
  • Yeni Mühendis kullanıcısına yanıt
    tabi ki hocam alabilirsek
    satıcının ürünler gözükmüyor mesaj attım alacağın zaman söyle dedi
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    hocam siz ne zaman sipariş vermiştiniz acaba? benim 28 inde yurtdışına sevk edildi yazıyorda?
  • Gözlüğü bu satıcıdan aldımhttp://tr.aliexpress.com/store/1189336 fiyatı 40$

Dükkanında bulunmuyor ama mesaj atarak alabilirsiniz.

Satın alırsanız ürünü göndermeden önce iyice kontrol etmesini söyleyin.Bu satıcıda pek yaşamasamda Çinde kalite kontrol zayıf olduğu için ufak tefek kusurlar olabilir.
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• arkadaşlar şu a kalite olan rb2140tan bende aldım burnum kemerli olduğu için sıkma yapıyor 54mm satıyorum ilgilenen arkadaşlara foto koyarım akşam. Erick denen satının 23,78e sattığı gözlükten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiggles -- 3 Temmuz 2015; 14:48:45 >
    benimkide aynidurumda tek gozluk almistim. Benim bulundugumildede gumruk yok enyakin ile geliyor du daha once ama simdi durum nedir bilmiyorum.

Bu arada bu yupoo adreslerini ilk sayfaya eklesek cok iyi olacak sayfalar ilerledikce arada kaynayacaktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jinpachi kullanıcısına yanıt
    Siz burdan saat aldınız mı, aldıysanız kalitesi nasıl, fonksiyonları çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dumany D kullanıcısına yanıt
    19 Haziranda aldım, 23 haziranda satıcıdan alındı, 25 Haziranda Yurtdışına sevk, 3 Temmuz da İstanbul da.. (Mr Fashion Rock'tan gözlükler)
  • y@s@r kullanıcısına yanıt
    Tek gözlükte sorun olmaz sanmıyorum, benim daha önce de 2 gözlüğüm sorunsuz da gelmişti. Bu iş yeni çıktı, bakalım ne olacak..

Evet, iyi fikir... Bu YUPOO adresleri konusu önemli, bu tür adresleri sayfanın admini 1. sayfa eklese iyi olacak. @realmrxa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 3 Temmuz 2015; 14:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

Siz burdan saat aldınız mı, aldıysanız kalitesi nasıl, fonksiyonları çalışıyor mu?

Bu satıcıdan henüz saat almadım.Daha önce başka bir satıcıdan alıyodum saatleri fakat son alışverişte sorun yaşayınca alışverişi kestim.

Bu fiyat seviyesinde fonksiyonların çalışmama durumu olmaz , satıcıya mesaj atıp detaylı bilgi alabilirsiniz saatler konusunda.

Ürünü göndermeden önce gerçek fotograflarını göndermesini isteyebilirsiniz , içinize sinmezse iptal edersiniz kargolanmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinpachi -- 3 Temmuz 2015; 14:48:03 >
    eyvallah hocam
  • Mr Fashion Rock tan 3 tane gözlükte ben aldım kutusuz olarak bakalım ne olucak sonu :)
    Teşekkürler dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar....
    YUPOO dan Saat, Gözlük satan ve AE mağazasından 1'er dolarlık alımlar yapılmasını isteyen bagsoffergood (Aliexpress) isimli satıcının AE sayfasında şu an için hiç bir ürün yok.
    Hayra alâmet midir bilmiyorum.. Biginiz olsun...
  • Bir sorun olucağını sanmıyorum , aliexpress zaman zaman kapatıyo dükkanlarını replika ürün satışı yasak olduğu için.Zaten fazla ürün yoktu dükkanında. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: işte o bendim

Ucuz gözlükçümüzden bir tane Oakley Polarize ben kaptım, umarım hızlı gelir.

RB Wayfarer güvenemedim, çok fazla replika var ve hiçbiri tam benzeri değil...

Alan var mı Frogskins?

Merhaba arkadaşım. Gözlüğü nereden aldın? Rica etsem Link verebilirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Bu ssatıcıdan Mr Fashion Rock bakabilirsin..
    Ama replika ürün satanların hepsini kapatırsa iflas eder Alibaba ,
    Satınalmak için şu an sadece mesaj atılabilecek o zaman, Satın alınacak ise ürün koyar herhalde...
    Belki de bizim buradan sorular gelmeye başlayınca Vitrin mi yenieleyecek acaba ..
  • forumun yoğun ilgisinden korkmuşta olabilirler:)

site üzerinden ulaşamayanlar mail atarak iletişim kurabilir : bagsoffer@vip.163.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinpachi -- 3 Temmuz 2015; 15:39:15 >
    Gözlükçü Mr Fashion Rock'a dönmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 3 Temmuz 2015; 15:50:28 >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.