Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Özellikle Benim gözlük aldığım ve Fiyat konusu nedeniyle popüler olan Mr Fashion Rock'tan gözlük alanlardan, Cam konusunda "Gereken" incelemeyi yaptırabilecekleri "Optikçi" birileri varsa incelettirsin lütfen..
    Sonra Polemik konusu oluyor.
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hak veriyorum. Optikçi tanıdığı olan birisi camı konusunda gerekli incelemeyi yaptırabilirse alacak olanlar da bunu bilerek alsınlar alacaklarsa. Sonuçta tavsiye eden de eleştiren de para kazanmıyor burada. Maksat birbirimize yararlı bir paylaşım ile en uygun olanını seçebilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Hocam ben şu linkten 2140 polarize aldım 19 dolara. Bunun çerçeveyi mi siz sipariş ettinizde beğenmediniz anlamadım tam? Gerçeğinden ayırt edilemiyor diye anladım ben bu konudan öyle sipariş ettim. Pişman olur muyum? Öneriniz var mı?
  • Simdi arkadaslar ben buradan rayban 1.kalite gozuk alanlara soruyorum rayban wayfare yuzume giden tek gozluk bana cerceve kalitesi onemli cunku camini cikartirip kaliteli polarize cam kestiricem 1-2 kez denedik malesef 20 liralik cerceveler kiriliyor buradakiler kaliteliyse bunlarla ypmak istiyorum yazisi orijinalligi filan onemli degil benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen benim icin bicilmis kaftansin bnm gozler lazerxle 4 yil once cizildi asiri yansimada kuruluk oluyor ayni senin gibi simdi fosilin filan gozlugunu aldim fakat bnm kestirdigim camlar gibi olmuyor bn sadece kestirdigim tek cama 100 tl veriyorum rayban da da oyle para eden kisim cerceve camlar orta sinif o kadar kaliteli degil. Fosil gozluk orijinal oldugu icin bozmak istemedim hediye ettim simdi bu arkadasa girip sadece ben dh uyesiyim mi demeliyim benim dedigimi anladin degil mi cerceveler is gorur yani @AnonimAdam

• Eric isimli arkadasta bu gozluk yok sanirim.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• jackdan 4 gözlük aldım dedim indirim yapar mısın memnun kalırsam müşteride yollarım gayet güzel bi indirim yaptı ericten iyi indirim yaptı diyeyim

clubmaster
    2140 polarize
    2140 polarize katlanabiril
    ve polarize aviator aldım bakalım ne zaman geliyor kalite nası göreceğiz..
  • AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    sırf fiyat performansına ve ericten aldığım gibi mi onu denemek için aldım eşe dosta hediye eder ya da cüzi bi rakama veririm zaten beğenmezsem
    geldiğinde videolu olmasa da bol resimli yapmaya çalışırım
  • quote:

Hocam ben cr39 polarized aldım, bu cam değil mi? 35 dolar dediğiniz hangisi? CR39 polarized olan g15'ten daha iyi değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

quote:

Hocam ben cr39 polarized aldım, bu cam değil mi? 35 dolar dediğiniz hangisi? CR39 polarized olan g15'ten daha iyi değil mi?

Hocam 2140 lensleri için 3 opsiyon var.
    G15 olan sadece UV400 filtreli cam model $19
    Çizilmeye karşı dayanıklıdır.
    CR39 olan polarize ve UV400 filtreli reçine model $19
    Ufak darbelerde kırılmaz ama plastik malzeme olduğu için araba gibi aşırı sıcak olabilecek ortamlarda bırakıp gitmeyin ve çizilmelere dayanıklılığı nedir bilgim yok çokta dayanıklı değil diye biliyorum.
    Bir de UV400 ve polarize olan cam model $35 Bu model 901/58 diye geçiyor 901A değil. 901A olan model reçine model sanırım.
    Hem cam hemde polarize olması sebebiyle benim tercihim bu olmuştu. Çizilmelere karşı dayanıklıdır. Kolay kolay deforme olmaz. Fakat bu modellerde kronik bir polarize açı sıkıntısı var. Sadece ben yaşamadım bunu o yüzden %100 öneremiyorum. Eğer Erick'e derdinizi anlatıp tüm testlerden geçirtebilirseniz içinize sindiği taktirde bunu alın derim içlerinde en kaliteli olan gözlük bu.

Hocam peki orjinal Rayban aldığımızda hangisi oluyor bunlardan? Sence CR39 değilde G15 alsam daha mı iyiydi?

• Mr. Fashion'dan round metal alan var mıdır?
  • ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER - indirim alıyoruz, açıklarmısınız nasıl indirim alıyorsunuz, ne yapmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 29 Haziran 2015; 18:57:25 >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    İndirim Nereden ????
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    demayc D kullanıcısına yanıt
    Ilk mesajda yeterli aciklama mevcuttu,okudunuz mu ?

@demayc;
    AnonimAdamla asagi yukari ayni seyleri soylemek istemissiniz aslinda ama,artik birinizden biri stresli bir gunundeydi heralde. Polemige dogru yurumus.

Neyse. Iki tarafinda dogru tespitleri var. Goz sagligi gercekten onemli ve gercekten ulkemizde gozluk fiyatlari ucuk. Ki bu yuzden burada gozluk arastirmasi yapiyoruz.

Erickten sadece wayfarer aldim. Baska wayfarerlarla karsilastirdigimda,cerceve icin konusuyorum, gercekten malzeme farki var. Cam konusunda da zaten burada testlere sokan arkadaslar var.

Mr. Fashion dan gelen gozlukleri siz karsilastirmissinuz ve teste sokmussunuz,paylasmissiniz. Gozlugu eline gecen bir kac arkadas daha ayni islemi yaparsa alicilarin ici rahatlayacaktir. Lensler konusunda yapilabilirse iyi olur hatta. Bende Mr. Fashiondan bir aviator almayi dusunuyorum duruma gore.

Ikinizine de tesekkurler cabalariniz icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 29 Haziran 2015; 19:44:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rcknrll kullanıcısına yanıt
    rcknrll
    Bizim elimizde 4,88 ve 22 dolarlık olmak üzere 2 farklı satıcıdan alınmış 2 adet gözlük var.
    Sanırım AnonimAdam'ın elinde de sadece Erick'ten alınma gözlük var.
    Bizim Erick'ten alınma bir gözlük olmadığı için karşılaştırma şansımız yok. AnonimAdam'ın da Mr Fashion Rock'tan alınma bir gözlüğü olmadığı için şansı yok.
    Yani ikimiz de aslında biraz akıntıya kürek çektik gibi görünüyor şu aşamada.. Anonim adam küçük yaştan beri gözlük kullandığı için daha araştırmacı olabilir, haklıdır da, Ama donelerimiz eksik ikimizin de.. İkimiz de varsayımlar üzerine konuştuk gibi..
    Kendisi Mr fashion Rock'tan bir gözlük almayı düşünüyormuş, belki o zaman daha net karşılaştırma da yapabilir.
    Forumda bir çok arkadaşımız aldı, umuyorum ki Erick'ten alanlar da vardır içlerinde, daha sağlıklı olabilir karşılaştırma..
    Ben 22 dolar ile 4.88 arasında fark olmadığını söyledim sadece.
    UV400 testini de sağlık açısından mutlaka bir önemi vardır ki, buradaki arkadaşlar ısrarla isteyince gözlükçü de onu da yaptırdım. O daolumlu çıkıca arkadaşların bilgisi için onu da paylaştım. Ama inanın gözle görülür hiç bir fark yok aralarında..
    Neyse, Önemli olan paylaşımın doğruyu bulması...

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

jackdan 4 gözlük aldım dedim indirim yapar mısın memnun kalırsam müşteride yollarım gayet güzel bi indirim yaptı ericten iyi indirim yaptı diyeyim

clubmaster
    2140 polarize
    2140 polarize katlanabiril
    ve polarize aviator aldım bakalım ne zaman geliyor kalite nası göreceğiz..

jack den indirimi nasıl istediniz ?

ben hem katolog istedim hemde indirim ama sırf katolağa ait linki atmış , indirim arada kaynadı :)

4-5 tane alacağım bende..

• Pasha-TR kullanıcısına yanıt
    Önce mesaj ile alacağınız gözlükleri yazınız, Toplam tutarını da belirtin.. Sonra ne kadar indirim yapabileceğini sorun..
    İndirim yaparsa, Kartınıza eklediğiniz ürünleri Kredi karı ödeme aşamasına kadar gelip Kart bilgilerini girmeyin..
    Order sayfanızda "PAY NOW" seçeneği göreceksiniz, o aşamada Jad Jack'e mesaj indirim için yazın, gereken indirimi toplam tutarda yaparsa, PAY NOW ile ödemeyi yapın..
    Sayfasında olmayıp da Katalog da olan model için de, Önce o gözlüğün linkiğni gönderip, fiyat sorun,
    Sonra, Aynı fiyatta bir ürünü karınızıa ekleyip, Sipariş sonrası Mesaj yazın Order sayfanızda..
    Ben bugün öyle bir alışveri yaptım.. RB 2921 aldım Katalog sayfasından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 30 Haziran 2015; 8:10:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Önce mesaj ile alacağınız gözlükleri yazınız, Toplam tutarını da belirtin.. Sonra ne kadar indirim yapabileceğini sorun..
    İndirim yaparsa, Kartınıza eklediğiniz ürünleri Kredi karı ödeme aşamasına kadar gelip Kart bilgilerini girmeyin..
    Order sayfanızda "PAY NOW" seçeneği göreceksiniz, o aşamada Jad Jack'e mesaj indirim için yazın, gereken indirimi toplam tutarda yaparsa, PAY NOW ile ödemeyi yapın..
    Sayfasında olmayıp da Katalog da olan model için de, Önce o gözlüğün linkiğni gönderip, fiyat sorun,
    Sonra, Aynı fiyatta bir ürünü karınızıa ekleyip, Sipariş sonrası Mesaj yazın Order sayfanızda..
    Ben bugün öyle bir alışveri yaptım.. RB2921 aldım Katalog sayfasından..

Anlaşıldı :)

Çok Teşekkürler..

• Pasha-TR kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Pasha'm
  • Arkadaşlar doğu türkistan daki gerçek anlamdaki devlet terörü malumunuz. Bu konuda en azından bir süreliğine alışveriş yapmayı durdurmanızı öneriyorum. 3-5 dolarlık ticaretten ne olur demeyelim en azından bir duruş sergileyelim. Ben daha önce alışveriş yaptığım tüm satıcılara mesaj attım son olaylardan dolayı alışverişi keseceğime dair. Sizlerdd bu tarzda mesajlar atarsanız belki böyle bir algı oluşturabiliriz. Aklıma gelen ilk yaptırım bu oldu daha iyi önerisi olan varsa mesaj atsın. Saygılar..

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.