DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
10.951
Cevap
761
Favori
418.150
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
Sayfaya Git:
Sayfa:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 16.12.2017)
Giriş
      16771 Mesaj

Android Beta Tester
      18 Haziran 2015 12:59:31

belli değil daha belki kontrolden çıkabilir o zaman sadece 2.6tl ödersin.
      |
      |
      ascorbat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | HyperX Cloud II | Logitech G910 Orion Spectrum RGB | Logitech G900 Chaos Spectrum | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

• Teğmen
      149 Mesaj
      18 Haziran 2015 13:03:53

Hocam gümrüğe girip çıkmış ürün size teslim edildiğinde 2.6tl ödeyeceksiniz bu kadar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ascorbat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      750 Mesaj

iOS Beta Tester
      18 Haziran 2015 13:35:48

Satıcı muhtemelen sizi engellemiş hocam
      |
      |
      N3XT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      18 Haziran 2015 13:39:57
      quote:

Orijinalden alıntı: 1.Ferik

Nillkin Micro Usb Kabloyu teslim aldım. Ürün oldukça kaliteli ve sağlam.

1 haziranda sipariş verdim. 17 gün sürdü.

http://www.aliexpress.com/item/CASESSS-New-Original-Nillkin-universal-flat-Micro-USB-2-0-charge-cable-data-cable-120cm-5V/32227303582.html -- Micro Usb

Satıcı da ilgili. Sorularınıza hızlı cevaplar veriyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Bu da aldığım diğer ürün. Sipariş verirken registered air mail seçmediğim için takip edemiyorum.http://www.aliexpress.com/item/Black-USB-Cable-Micro-Mobile-Phone-Cable-1m-Fast-Charging-Data-Sync-Cable-Strong-Best-Micro/1997882400.html Almak isteyen olursa china post registered seçsin.

denediniz mi gerçekten hızlı şarj ediyor mu?

GAME OF THRONES ~ BREAKING BAD ~ PRISON BREAK ~ THE WALKING DEAD ~ OZ ~ ARROW ~ LOST ~ SONS OF ANARCHY ~ VIKINGS ~ THE 100 ~ FEAR THE WALKİNG DEAD ~ SUPERNATURAL ~ HANNIBAL ~ THE LAST SHIP ~ SHERLOCK ~ THE SIMPSONS
    • Yüzbaşı
      726 Mesaj
      18 Haziran 2015 14:17:49
      Benimde timezone dan aldıgım 2 tane shark saat için gümrük vergi çıkartmış. Şaşırdılar iyice

• Teğmen
      100 Mesaj
      18 Haziran 2015 14:33:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Benimde timezone dan aldıgım 2 tane shark saat için gümrük vergi çıkartmış. Şaşırdılar iyice

vergi yok. içini açıp bakmışlar. vergi olsa 20dolar vergi çıkardı
      |
      |

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      18 Haziran 2015 14:49:52
      Paketin içinden bişeyler yürümesin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      224 Mesaj
      18 Haziran 2015 14:59:56

Denedim, ediyor. Orjinal ürün.

Nillkin ve Remax ünlü üreticiler. Kabloları da gayet sağlam. Tavsiye ederim.
      |
      |
      Yeni Mühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1491 Mesaj
      18 Haziran 2015 15:22:41

@1.Ferik Telefona zarar verme gibi bir durumu olur diye düşünüyorum sonuç olarak voltaj ayarlarıyla oynuyorlar ve kabloyu daha güçlü özel kablo olarak kullanıyorlar riskli olabilir siz deneyin isterseniz bir şey olmazsa biz alalım.

Eğer gerçekten işe yarıyorsa almayı düşünürüm bende şarj konusunda en az 2 saat şarj süresi oluyor bende.
      |
      |
      Bahsedilenler: 1.Ferik

• Teğmen
      224 Mesaj
      18 Haziran 2015 15:29:34

Hocam hızlı şarj dediği senin orjinal telefonunla gelen kablo neyse onun aynısı.

5V/2A değerini sağlayan sağlam bir kablo sadece. Elinizdeki kablonun dış kısmı güçlendirilmiş olarak düşünün. Nillkin ürünleri telefonların kutularında standart olarak çıkabiliyor. (one plus one)

Ben 2 tane Samsung, 1 tane LG orjinal kablo harcadım. Cebimize atıyoruz, çantada derken kopuyorlar.

Sıkıntı verecek olsa kendim kullanmam
      |
      |
      EknCn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1083 Mesaj
      18 Haziran 2015 16:01:11
      su saatten alan var mı?

http://m.aliexpress.com/item/32294970381.html

|
      |

• Binbaşı
      1169 Mesaj
      18 Haziran 2015 16:17:40
      erick'ten 2 tane gözlük siparişi vermiştim. toplamda 52 $ tuttu. kargoya vermiş erick. bu son patlayan ayakkabı olayından sonra tırstım inceden. sıkıntı çıkartırlar mı aynı paketteki iki gözlük için de?

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      18 Haziran 2015 16:45:49
      quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

erick'ten 2 tane gözlük siparişi vermiştim. toplamda 52 $ tuttu. kargoya vermiş erick. bu son patlayan ayakkabı olayından sonra tırstım inceden. sıkıntı çıkartırlar mı aynı paketteki iki gözlük için de?

bende 2 adet aldım aynı paket içinde geldi sorunsuz.

GAME OF THRONES ~ BREAKING BAD ~ PRISON BREAK ~ THE WALKING DEAD ~ OZ ~ ARROW ~ LOST ~ SONS OF ANARCHY ~ VIKINGS ~ THE 100 ~ FEAR THE WALKİNG DEAD ~ SUPERNATURAL ~ HANNIBAL ~ THE LAST SHIP ~ SHERLOCK ~ THE SIMPSONS
    • Teğmen
      100 Mesaj
      18 Haziran 2015 16:47:23
      quote:

Orijinalden alıntı: sascha

Erikten aldıgım 2140 gözlük satılıktır..Yakışmadığı için satmak istiyorum..Yurtdışı fiyatına yakın 60 TL+ Kargo alıcı öder olarak göndereceğim..Hiç kullanılmadı sıfırdır..5 dk bile kullanmadım..

http://www.aliexpress.com/snapshot/6703520999.html?orderId=67547956073396

Güncel
      |
      |

Tüm 3D yazıcı parçaları ve 3D baskıların içi PM atabilirsiniz.
    • Binbaşı
      1169 Mesaj
      18 Haziran 2015 17:23:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

Alıntıları Göster

bende 2 adet aldım aynı paket içinde geldi sorunsuz.

teşekkür ederim, sağolun. inşallah benimki de aynı şekilde gelir.
      |
      |

• Teğmen
      233 Mesaj
      18 Haziran 2015 17:36:31

o halde ödeme yapmak istiyorum diye attığım mesajıda almadı sanırım
      başka yapacak bir şey yok sanırım
      |
      |
      welowis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2189 Mesaj
      18 Haziran 2015 19:15:49
      quote:

Orijinalden alıntı: N3XT

o halde ödeme yapmak istiyorum diye attığım mesajıda almadı sanırım
      başka yapacak bir şey yok sanırım

Satici urunu kaldirmis veya stogu bittigi icin urunun satisini durdurmustur.

Aliexpresste saticinin sizi engellemesi gibi bir durum soz konusu degildir. Keza sizinde onu engellemeniz soz konusu degildir.

Satici ile iletisime gecip baska bir urunu sepete ekleyip sana iade edilen tutari saticiya geri iade edebilirsin. Urunu sepete ekle ve iade edilen tutari yazmasini soyle. Sonra urunu satin al. Bu sekilde saticinin parasini geri iade etmis olursun.

ASUS X550JX XX171D Laptop

| Intel Core i7 4720HQ İşlemci || Nvidia GeForce Gtx 950M 4GB Ekran Kartı || Kingston HyperX Impact 8 GB Ram Total 12 GB Ram || 1 TB HDD|| Samsung 850 Evo 250 GB SSD |

Samsung Galaxy Note 3 N9005
    • Yüzbaşı
      474 Mesaj
      18 Haziran 2015 19:23:40
      Anlaşmalı gözlükçümüzden 5 Mayıs tarihinde aşdığım numaralı/dereceli (reçeteli) güneş gözlüğüm nihayet bugün elime geçti.
      Satıcı yapımı 3-5 gün sürer demişti ama 5 mayısta siparişini verdiğim ürünü 16 mayısta anca kargoya verebildi. Aksilik olacak ya bu da yetmezmiş gibi ürün Nanjing bölgesinden dolana dolana pekine 19 günde varabildi. oydu buydu şuydu derken 43. günde teslim aldım. Almayı planlayan arkadaşlar bunu bilsin istedim. (Yorumlara bakınca extrem bi durum gibi ama yine de siz bilirsiniz.)

Daha önce normal numaralı gözlükte olduğu gibi bu satıcıya da öncelikle reçetemi ve PD (gözbebeği mesafesi) yolladım. Sonrasında cam ve çerçeveyi sepete atıp ödemesini yaptım. O kadar.

Camların çerçeveye oturma yerlerinde şerit halinde beyazımsılık var gibime geliyor. Tam emin olamadım. Yakında bi gözlükçüye götürüp sormayı planlıyorum. Gözlüğü genel olarak beğendim. Aynı çerçeveden farklı renk de sipariş verdim ki sap kısmını değiştirip değişik değişik kullanırım. Çerçeve aman ama çok kaliteli değil ama cok kötü plastik de değil. Belki ileride aynı çerçeveye normal cam bile taktırabilirim.

Çerçevehttp://www.aliexpress.com/snapshot/6640175483.html?orderId=67084792444814

Cam (Ben S013 renk kodunu seçtim)http://www.aliexpress.com/snapshot/6645497157.html?orderId=67060549164814

Not: Gözlük gelince kendilerine haber vermemi isteyen arkadaşları not etmiştim ama yazdığım yeri bulamıyorum affetsinler beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 9 Temmuz 2015; 13:16:41 >

• Binbaşı
      1020 Mesaj
      18 Haziran 2015 21:30:44 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: hopeless1

@realmrxa Üstadım öncelikle sizi bu çabalarınızdan ötürü tebrik etmek isterim. Aklınıza, fikrinize emeğinize sağlık.

Numaralı gözlük satın alırken yaptıklarım.

Satıcıya mesaj atıp reçetemin fotoğrafını yolladım ayrıca beğendiğim çerçevenin de linkini yolladım ve yapıp yapamayacağını sordum.
      (This is my prescription also I want this frame can you make/custom this eyeglass?) Düzeyinde bir google ingilizcesiyle
      Satıcı cevabında sizin sağ göz numaranız şu, sol göz numaranız bu diye detaylı bir geri dönüş yaptı ve sizin numaranıza şu linkteki camlar olur diye cam linkini yolladı.
      Benden ayrıca PD (gözbebeği mesafesini istedi) onu da şu videodan öğrendim.

https://ebdcdn.com/video/science/how-to-measure-pd.mp4
      Ayna karşısında elimde metre ile bir kaç tane fotoğrafımı çekip en düzgün 2 tanesini satıcıya yolladım ve PD mesafesinin 65mm olduğu kanaatine vardık.

Ayrıca bizdeki antirefle diye geçen kaplamayı yapıp yapamayacağını,
      yaparsa fiyatını yada ekstra çizilme koruması falan sormaya çalıştım ama pek de başarılı olamadım.

Satıcı mesajlaşmanın bir yerinde merak etme camlarımız cr39 reçine bazlı sağlam ve yansıma önleyici kaplama mevcut gibi birşey söyledi ve ondan sonra satın aldım.
      Camlarda antirefle kaplama mevcut. (en azından bana gelende var yani)

Satıcının verdiği linkteki camı + seçtiğim gözlük çerçevesini sepete attım ödemesini yaptım.
      Mesajlaşma penceresinden de satıcıya tekrardan sipariş numaramı gönderdim ki bi karışıklık olmasın dedim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hocam resimler vardı neden kaldırdınız?
      |
      |

DONANIMHABERE ÖZEL ALİEXPRESS İNDİRİMLERİ!!!

Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
    • Binbaşı
      1020 Mesaj
      18 Haziran 2015 21:41:13 Konu Sahibi
      Arkadaşlar alımlar artana kadar paylaşıma devam edeceğim:

DERECELİ GÖZLÜK DÜKKANI:

SATICININ WHATSAPP'I:+8615068169029

*Dereceli optik gözlükler-çerçeveler.
      *Dereceli-Derecesiz havuz gözlükleri
      *Okuma gözlükleri
      *Bilgisayar koruma gözlükleri
      *Dereceli-Derecesiz güneş gözlükleri

DÜKKAN 3:FEEDBACK:%98,6

http://www.aliexpress.com/store/300179

DERECELİ GÖZLÜK İÇİN NE GEREKİYOR?

1.Gözlük ve camınızı seçiyorsunuz(belirli derecede camlar için bazı çerçeveler uygun olmayabilir,bu durumda satıcı size yeni bir şeyler önerebilir)
      2.Satıcıya gözlük reçetenizi yolluyorsunuz.
      3.PD (gözbebeği mesafesi) uzaklığını yolluyorsunuz.Bunu aşağıdaki linkten veya bizzat herhangi bir gözlükçüden öğrenebilirsiniz.
      https://ebdcdn.com/video/science/how-to-measure-pd.mp4
      4.Son olarak arzu ederseniz antirefle,kırma indisi vb. ekstra özellikleri belirtebilir sonrasında ise donanımhabere özel indiriminizi talep edebilirsiniz.
      |
      |

DONANIMHABERE ÖZEL ALİEXPRESS İNDİRİMLERİ!!!

Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.