Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Wayfarer ve Clubmaster için %10 (yaklaşık 3 dolar) indirim aldım satıcıdan. Ekartman değerlerini de ayarlarsak benim için faydalı alışveriş olacak. Mesajlaşıyoruz.

Gözlerim bozuk olduğu için Atasun'a gözlükleri verip numaralı yaptırmayı düşünüyorum. Çerçeve biraz kaliteli olsa yeter. 200 lira kar ettirir.

Yararlı konu için arkadaşa da teşekkürler.
  • Gozluk almak sart yaz icin :) Saat ve gozluk kismiyla ilgilenelim bizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gözlüklerin kalitesi konusunda ne kadar eminsiniz? sitesinde uv400 test resimleri falan da var ama fiyatı ve çinli üreticiden gelmesi insanı düüşndürüyor.
    malum karartmalı güneş gözlükleri eğer radyasyonu filtreleyemezse çok büyük zararı var, hiç takmayıp çıksanız daha iyi zira gözbebekleri küçülerek kendi kendini koruyor.
  • Bende bi saat satıcısıdan indirim almak istiyorum yazı metni nasıl oluyor acaba?

• Arkadaşlar bu gözlüklerde ekartman olayını nasıl ayarlıyorsunuz?

• Saat, gözlük çerçevesi filan tamam da gözlük-cam deyince orada durun biraz.

Eğer ucuz, yanlış, hatalı üretim camları takarsanız fark etmeden gözlerinizi bozarsınız. Keşke bu adamlara ve ürünlerine güvenilse de camlarıyla alsak ama özellikle gözlükte ucuz diye ne olduğu belli olmayan çin malı almam.
  • Bencede gozluk almak mantikli degil.ben 300 tl veririm sertifikali alirim.saglikli ilgili şeylerde cinlilere hayatta guvenmem.

Arac kamerasi alalim daha iyi.

• Rayban linkini atabilir misiniz?
  • Made in italy farklı bir şeydir. Herkes gücünün yettiğini alsın tabi ama italyan üretimi ürünler dünyada farklı bir ligin oyuncusudur.

Delonghi
    Ray ban
    Ferrari
    Alfa romeo
    Bialetti
    Bertazzoni
    Çeşitli butik ayakkabı markaları (frau, divarese-boynerdeki değil)
    Armani

Farklı bir dünya görüşünün eseridir. Alman dehasına, amerikan emperyalizmine benzemez. Apple'ın 200 yıl önce kurulmuş halidir.

Ekleme: göz sağlığınız için önermiyorum. Her ne kadar sıradan bir iş gibi gözükse de gözlük camı üretmek önemli bir teknik işidir. Önemli olan arkasını görmek değil. Göz zamanla adapte olan bir organ. Zararı çok geç olana kadar farkedemezsiniz. Ray ban USA iken bausch&lomb üretirdi. Oradan anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 3 Mart 2015; 11:38:29 >
  • Merhaba arkadaşlar, n11'den bu modelin aynısı bi satıcıdan almıştım. Paketleri vesairesi hepsi vardı fakat gümrük garantili dedi biraz işkillendim. 3P modelini almıştım yani polarize olanını. Gözlüğün hiçbi yerinde anormal bi durum yok ekrana tutup döndürünce simsiyah da oluyor fakat gözlüğün camın iç kısmında mor bir filtre daha var ve bu yansıma yapıyor rahatsız ediyor beni. bu böyle midir yoksa değil midir normalde?

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Şimdi ben mi anlamadım yoksa yanlış kişiyi mi seçiyorum. İlk mesajda bulunan gözlükler için bir satıcının dükkanı verilmiş. Bu dükkandaki ürünler yaklaşık 10 dolar. Eğer 10 dolara aşağıdaki gelen ürünü gönderecekse süper!...

Yoksa ben bir şeyleri atlıyor muyum?

Ben burdan orjinal wayfarer aldım. Camları sürekli arabada durmaktan dolayı nokta nokta bişey oldu. Garantisi için fatura şart dedi. Derken baktım ki çok dertli bir iş. Çakma almak istiyorum:)
  • 1.Ferik kullanıcısına yanıt
    Numaralı güneş gözlüğü cam fiyarları ne durumda bilginiz var mı?

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Çerçevem ver, numara değiştiği için yeni sordum 150 den başlıyor dediler.

• +1 konuya destek

Gozluk alanlar ellerinde orijinalleri varsa eslestirsinler

gozlukte cin mali cok fazla orijinal urun var ve sahte emitasyon diye satiliyor.

• realmrxa kullanıcısına yanıt
    anlasilan indirim sadece saticilarin isine gelen urunlerde. ilk mesajda bahsedilen gozluk magazasinda 8.90$ lik gozlukte indirim yapmadilar.

- - - - - - - - - - - - -
    cn1001612689(2015-03-03 12:14:28):
    hi

tr1080442xxx(2015-03-03 12:15:26):
    I am a member of DONANIMHABER forum in turkey, and read about a 10 % discount?

tr1080442xxx(2015-03-03 12:16:41):
    order number 66119286436xxx

cn1001612689(2015-03-03 12:21:06):
    ok

cn1001612689(2015-03-03 12:21:30):
    this cheap 2140 can not have discount

cn1001612689(2015-03-03 12:21:36):
    because of no advantage

cn1001612689(2015-03-03 12:21:37):
    sorry
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Hocam yerel optik firmalarından 3-4 yer ve Atasun ile görüştüm. Sizin istediğiniz özelliklere göre fiyat çıkarıyorlar. UV koruma, polarize, renk, kalınlık, toz tutmama gibi özellikleri var. Kombini size bırakıyor. Hatırladığım kadarıyla 60 ile 200 lira arasında cam fiyatları.

Tabi ciddi alıcı olarak gittiğinizde size özel fiyat da veriyorlar. Yalnız çerçeve çok önemli. Yassı gözlüklerde odak bozukluğu ve baş dönemesi yaratıyormuş. O yüzden clubmaster, wayfarer tarzı çerçeveler tercih etmemiz gerekiyormuş.
  • @citra Hocam polarized polarize özelliği olan modeldir G15'de ise polarize özelliği yoktur sadece UV koruma vardır.

@HyPno55 Sorun burada cevaplayalım.

@henryerdem Var hocam eğim.Yukarıdaki polarize testi videosunda da görülebiliyor hatta.

@ugur_Akd Eğer UV koruyucu varsa bu yeterlidir.Polarizasyon ise ekstra özellik taşıyan konfor özelliğidir.

@hsngencer Orjinal olduğunu idda eden yok.Önemli olan kasanın aynı olması ve UV koruması olması.Ha güvenmiyor musunuz?Alın çerçeveyi taktırın camı .
  • İki adet ürüne 32.67$ yerine 29.47$ ödeme yaptım. Hasarsız şekilde gelir umarım.
  • @AdiosKid Gözlük Linki

@skmg Hocam kar marjı aşırı düşükse mümkün.Sonuçta 2 dolar kar ettiği bir şeyden 1 dolar kar edecekse satmak istemeyebilir.Çünkü bunu geri dönüşü dispute'u vs. var.Ancak konuşursanız kanımca 8.5 dolara alabilirsiniz.Veya ucuz başka bir gözlükle kombinleyip o zaman yüzde 10 talep edebilirsiniz(bir arkadaş öyle yaptı o 9 dolarlık üründe indirimi aldı).Yine bir sıkıntı yaşarsanız bana öm atın ben bir konuşurum.

@nicknick Hocam polarizasyon ultra viole koruma yapmaktan daha pahalı ve zahmetli bir iş ve o konuda gözlük sağlam.UV özelliği ise giyim mağazalarında olan 15-20 TL'lik ürünlerde daha sağlıık bakanlığı onaylı olarak var.O yüzden o konuda da sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Zaten satıcı UV test cihazlarının da resmini koymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1.Ferik

İki adet ürüne 32.67$ yerine 29.47$ ödeme yaptım. Hasarsız şekilde gelir umarım.

Bundan sonrası kargo şirketinin elinde artık.PTT'ye buradan selamlar
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.