Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: ercanerten

quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

Satıcının bir çok ürünü var.8 dolara da var 22.5 dolara da.Bu 22.5 dolar civarı ancak Donanımhaber üyelerine yüzde 10 indirim var.İlk sayfa ilk mesajda gözlük satın alma rehberi yaptım.Oradan gözlüklerin kalitesi hakkında tiyolar alabilirsiniz.

hocam sitedeki üründe replika görüntüsü yok yani Ray-ban falan bir şey yazmıyor. Siz alırken de öyle miydi? Yani fotoğraf farklı gelen ürün farklı mı oluyor? (olumlu anlamda)

Hocam logo oluyor.Logolar lisans sorunundan dolayı resimlerde oluyor.
  • Ray-Ban dışındaki markaların kaliteli 1:1 gözlüklerini hangi satıcılardan bulabiliriz?
  • Takip beyler inaniyorum bu konuyu genisleteceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir konu olacak.

• fifa_05 kullanıcısına yanıt
    100 dolar alti herşey olabilir gumruge takilmayacak.

• Bu yaz gözlük bakanlardanım, paraya mı kıymalı bunları mı almalı

• Telefon aksesuari çok alıyorum onunla iligili sağlam satıcılarla görüşülürse iyi olur konu güzel tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsdrn -- 3 Mart 2015; 1:08:31 >
  • realmrxa kullanıcısına yanıt
    Hocam Polarized or G15 ne demek daha doğrusu g15 nedir?
  • Arkadaslar bende gunes gozlugu bakiyorum fakat hic yurtdisindan alisveris yapmadim.Yardimci olurmusunuz uygun fiyata vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bu yaz gözlük bakanlardanım, paraya mı kıymalı bunları mı almalı

Aynen bende bunun kararını veremedim, 250 lira verip Wayfarer alasım var, ama düşürür kırarım ben onu biliyorum, dayanmaz 2 sene. O yüzden buradan 50 liraya alıp kullanmak mantıklı gibi geliyor.
    Hocam hayırlı olsun öncelikle. Size gelen gözlükte aşağıdaki gözlüklerde olduğu gibi bi eğim var mı?Aynı bu açıdan bi resim çekip koyabilir misiniz?

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Şimdi bu gözlüğün polarize onu anladım da peki polarize olması ve uv400 filtresi olması göz açısından zararlı olmadığı sonucunu doğuruyor mu? Yoksa başka başka şartlar da lazım mı camın sağlıklı ve güvenilir olması için. Bu konuyu gerçekten bilen birilerine ihtiyaç var. Çünkü tamamen kumar bir konu özellikle de sağlığı düşünen bizler için. Optiklerde satılan cam da özel laboratuvarlarda üretilen camlar falan değil gibi geliyor bana ve sağlıksız muhabbetini karları için uydurdular gibi geliyor (tabi öyle plastik camlardan bahsetmiyorum) bana. Tabibu söylediğim sadece tahminden ibaret aksi bilimsel bilgiyle çürütülecek şeyler.

• Satıcının kendi sitesindeki fotolarda eğim olduğu görülüyor, ama eğim açısı bu kadar büyük mü tam gözükmüyor.

http://www.amigo888.com/e_products/AAAAA-rb-2140-wayfarer-with-or-without-logo-111.html#
  • Cogu seyin sahtesini kullanin ama gozlugun asla

• çinden gelicek 22 dolar olucak ve orjinal olucak.yaw he he.
  • +1 benden
  • Özellikle saatler için konu takip

Hocam sizin gözlüğü aldığınız linki atarmısınız acaba

• Gozlucun camindaki rb logosu lazerle mi yazilmis fotoda asiri belli oluyoda logo anlayamadim o yuzden

• Saat almayı düşünüyorum. Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.