Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Peki buna sonradan kendimiz cam taktirsak mümkün müdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Hocam indirimin nasıl yapılacağını bilmeyen arkadaşlar var, ilk sayfaya eklerseniz yararlı olacaktır.

Ben de gözlük siparişi vermiştim kargoda şu an, geldiğinde paylaşım yapacağım, link;

http://www.aliexpress.com/item/polarized-resin-lens-aviator-rb-3025-sunglasses-women-3026-men-fashion-ray-Gafas-oculos-de-sol/32264014782.html

gelecek ürünün detaylı fotorafları çekerseniz bende sipariş verecegim...

Bir tanesininkini paylaştık biliyorsunuz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Peki buna sonradan kendimiz cam taktirsak mümkün müdür

Tabi ki.Ben bazı arkadaşlara onu önerdim mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

quote:

O ne kadara mal olur? Bir de bu dhye özel indirim ne zamana kadar devam edecek? Yazın alsam hala indirim olur mu?

• Uzun vadede sıkıntı olup olmayacagını doktorlar söyleyebilir sadece. Sonuçta sahte gözlük yani zararı olacağı belli doktorlarda kullanmayın diyor.
  • hocam 1ci sınıf AAA replika saat satıcısı varmı aliexpresste ben bulamadım adamakıllı bi saat satan öyle
  • @Kafası Güzel Adam Hocam aynı satıcının 11 dolara olanı da var.1.Sayfada gözlük alım rehberi var.Okursanız anlatmak istediğimi anlarsınız.

@genpoker Hocam sayfada tanıtırken logo yok.Ancak size logolu gelecek bu satıcıdan alırsanız öyle söyleyeyim.

@dejavu 50 aldım ben hocam.Boyutunu mesajla ayrıca bildirin.

@pisburun44 shiny black polarize hocam.50 büyülükte olanı aldım.
  • Gözlüklerim RayBan, çekil yolumdan hayvan!

• quote:

quote:

quote:

O ne kadara mal olur? Bir de bu dhye özel indirim ne zamana kadar devam edecek? Yazın alsam hala indirim olur mu?

Orjinal Ray-Ban camı taktıracağım derseniz 100 üstü.Yok ben logosuz cam taktıracağım derseniz çok ucuz.

İndirimin devam edip etmemesi bu başlığın aktifliğine ve forum ahalisinin istediğine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevzat09

hocam 1ci sınıf AAA replika saat satıcısı varmı aliexpresste ben bulamadım adamakıllı bi saat satan öyle

Var hocam şu an tatildeler.Bir tanesi ile görüşmedeyim bir bakarsınız indirim alırız.Beklemede kalın.
  • Gözlüğü ne kadar aldınız satıcının ve gözlüğün linkini atabilirmisin hocam göremedimde ilk mesajınızda uv korumalı olduğundan bahsetmişdiniz bunlar kesinlikle göze zarar vermez değilmi;) ? Ayrıca elinize sağlık umarı daim olur bu konu

• realmrxa kullanıcısına yanıt
    tag heuer luminor hublot ulysse gibi markaların full fonksiyonlar aktif kaliteli replikalarını bulduk mu hiç kaçırmam açıkçası başka ülkelerden bulmuştum kargo ücreti yüksek olduğu için iptal etmiştim hep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevzat09

tag heuer luminor hublot ulysse gibi markaların full fonksiyonlar aktif kaliteli replikalarını bulduk mu hiç kaçırmam açıkçası başka ülkelerden bulmuştum kargo ücreti yüksek olduğu için iptal etmiştim hep :)

Aynen bu markaların kaliteli replika larıni bulursak ben de alırım. Gerçi bu markaların birebir taklidini yapmak çok zor çünkü saatlerinde yüzlerce minik parçalar bulunuyor. Moda markalarının saatleri gibi değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

Gözlüğü ne kadar aldınız satıcının ve gözlüğün linkini atabilirmisin hocam göremedimde ilk mesajınızda uv korumalı olduğundan bahsetmişdiniz bunlar kesinlikle göze zarar vermez değilmi;) ? Ayrıca elinize sağlık umarı daim olur bu konu

Dükkan: http://www.aliexpress.com/store/315558

Ürün: http://www.aliexpress.com/store/product/top-quality-wayfarer-2140-sunglasses-women-G15-glass-lens-men-Gafas-oculos-de-sol-vintage-sport/315558_32279505077.html

Hocam ben polarize aldım ve test kartı ile polarize olduğunu doğruladım.UV ise öyle pahalı bir uygulama değil.Aşağıda satıcının paylaştığı fotoğrafı da koydum.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• quote:

quote:

Gözlüğü ne kadar aldınız satıcının ve gözlüğün linkini atabilirmisin hocam göremedimde ilk mesajınızda uv korumalı olduğundan bahsetmişdiniz bunlar kesinlikle göze zarar vermez değilmi;) ? Ayrıca elinize sağlık umarı daim olur bu konu

Ürün: http://www.aliexpress.com/store/product/top-quality-wayfarer-2140-sunglasses-women-G15-glass-lens-men-Gafas-oculos-de-sol-vintage-sport/315558_32279505077.html

Hocam ben polarize aldım ve test kartı ile polarize olduğunu doğruladım.UV ise öyle pahalı bir uygulama değil.Aşağıda satıcının paylaştığı fotoğrafı da koydum.

Saolun hocam ürün rayban replikası değilmi yani üzerinde abidk gubidik markalar yazmıyor dışarıdan bakınca raybana benziyor yani

• quote:

quote:

Birde hocam siz hangisinden aldınız bayağı seçenek varda
    G15 ne oluyor tam olarak

• Evet Fossil,Armani,Tissot daha çok gidiyor.Yoksa hepsinin replikası var.Bu tür AAA ürünlerde emin olun %90,95 maliyet felan değil marka değeri.Bvlgari vs. bunlar hep balon aslında.
  • Mark_Mamzark kullanıcısına yanıt
    Hocam üstteki mesajlarda elimdeki ürünün fotoları var.Oradan bakabilirsiniz.

G15 polarize olmayan hocam.
  • realmrxa kullanıcısına yanıt
    aynen öyle isme bi ton para ödettiriyorlar işte sağlam bi satıcı bulursak bizim için çok iyi olucak
  • Iyi bir armani yada hublot saticisi olursa bende bekliyorum. birkac saticiya msj attim ama onemsemediler galiba.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.