Şimdi Ara

Derece Yapanların Kolpacılığı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam,depresyon için mi gittiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

İyi bi psikiyatriste gidiyosun adam akıllıdır cozer sorununu diye, diyo ki aynindan bende de vardi ya gecer bosver biz böyleyiz 

ayni yere mi gittik acaba ?

• Ben gitmedim yaw, doktor alerjim var

• 01001101 kullanıcısına yanıt

Bir arkadaş var unide, yabancı öğrenci olarak girmiş vatandaşlığını kullanıp, temeli çok kötü ama bu dönem aşırı çalışıyor. Bakalım dediğiniz gibi mi olacak sonuç. Gerçi sınavlar online olursa anlayamayacağız...

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Yoksa karamba ?
  • Uppo
  • RamseyBolton kullanıcısına yanıt

Bu konuda inanilmaz stres atmistim yaw, forumun canlanmasi ve yine birileri ile tartismam lazim yoksa twitterda malum kesimle tartisa tartisa posta kutumda bol bol tck299la alakalı materyal olucak  

• 108 109 net yapıyorum yazmışım bi daha nasip olmadı(kurumda)

umarım gerçek sınavda
  • Jwthh kullanıcısına yanıt
    Evet
    nasip olmadı mezunum
    Canın sağolsun hocam

Beni mi bekliyordum mübarek hemen yazdın
    bildirimde ramseybolton yazınca atladım direk hocam akşam akşam yalnız edebiyati da yapabilirim

Bu saatte uyanıksan ya kafan güzeldir ya da kafandaki
    sabah eyüple baslicam maratona uyku tutmuyor

diğer yandan aklımdaki hanımda gayet güzel
    Erken aw daha yeni açıklandı, Ağustosun ortasında falan başlarsın

Hanımı salla sınav daha önemli
  • Dünyanin en boş işi derece yapanlara dahi gözüyle bakmak. Liseye giriş sinavinda tr 1.ncisiydik (obp yüzünden bi halta yaramadı pek) Universite sınavında bi halt beceremedik.4 yılda o kadar da salaklaşamayacağımıza göre sınav zekayla çok da korele değil.
    Çok çalışacaksın,biraz da kafan varsa istediğin yeri rahat kazanırsın.
    yav herkes öyle diyorda lti vs yok bende,bi mezuna göre dezavantajliyim bu sene o konular kaldirildigi için.yavaştan başliyim diyorum tempoyu bi anda arttırmam zaten 1 aydır elime kalem almadım ara sıra hâla zevkine attigim tyt fen denemeleri harici
    eylülde kurumlar deneme yapmaya basliyor şuan tyt cozsem kac gelcek bilmiyorum ama 1 ay oturup tyt bakip 100+ bandina getiririm geri diye düsünüyorum kurum sınavlarına kadar
    sonrasında ayt,geçen seneki kadar yoğun olcağımı sanmıyorum hedefimde de netim çekilir ya bu süreç.Bu sıcakta aktivite de yok sıkılıyor insan,müzik yapmakla basketle vs ugrasiyorum onlara yine zaman kalcak illa en azından şu aylar

dershanenin BENCE en güzel kızına geçen hafta dedim hocam hoş buluyodum seni vs,buluşalım dedi haftaya.bugün durakta karsilastik afet olmus kız diğer durağa koştum denk gelmemek için,bakmaz bu kız bana karamba kadar karamsarlaştım sınavdan devam
  • kolay sınavda o noktaya cıkmak daha kolay bence ya, daha az calısmayla iyi bir noktaya çıkma ihtimalin git gide artıyor. görece ben de cok rahat bi mezun senesi geçirdim. 21 gibi gelse sıvayabilirdim çok hazırlıklı olduğum söylenemez, sınav basit gelince sınav anına kalıyor. Tatsız bi tık.
  • masumbiröğrenci kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam
    Haklısın hocam
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.