Şimdi Ara

Derdiniz neye dair? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gelecek kaygısı. Piskolojik sıkıntılar. Harici olarak günlük hayatta yaşadığım olaylar. Aşk, para sosyal hayattada kaybediyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yalnızlık  

• Missmoya beni engelledi ve kaldırmıyor. tüm derdim bu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para
    İş
    Ülke
    Bunları yarattığı psikolojik sıkıntı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • trkgncr kullanıcısına yanıt

bu adam bile araba alamıyorsa biz patenle otobüsün arkasından tutunalım

hayatımız bitti

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt

Hala düzelme olmadı mı

• Yaşadığım yer ve gidememem. İşin kötü tarafı gideceğin yerin de çok iyi olmayacağı.

• Hanım araç kiralayıp kardeşlerini Çeşme'ye ve İstanbul'a götürdü. Sadece HGS ücreti için bin lira ücret kestiler hocam. Araba alsak bile gezmeye para bulamayacağız belli ki.

• Hayatın gidişatına dair. Annanem şuan yoğun bakımda, 1 ay sonra evleneceğim eşimin babası vermemek için kırk takla atıyor. annemi kaybettim 8 ay önce. Daha sayamadığım bir çok şey gelince üst üste bimiyormuş gerçekten.

• tembellik, ders çalışamıyorum.  

gelecek kaygısı falan kalmadı çok şükür. batsan da yaşıyorsun lüks de olsa yaşıyorsun. çok fark etmiyor.   

• Dersleri geçememe, akademik başarısızlık. Ekonomik bağımsızlığımı bir an önce kazanmak istemem. Hayata dair genel sabırsızlığımı aşamamam.

• Son günlerde zamanı verimli kullanamamam.

• Mobidik kullanıcısına yanıt

evet herkesin sıkıntısı para bende bu forumda para faiz enflasyon ile ilgili konu açtığımda nasıl fakirlikten kurtuluruz konusu açtığımda yerin dibine gömmeye çalışmıştınız beni.yıllarca edindiğim deneyimi aktarmama engel oldunuz. tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını yediniz

• Insanno8693 I kullanıcısına yanıt

Hiç öyle bir şey hatırlamıyorum. Ya o ben değilimdir ya da olayın farklı bakış açıları vardır ama siz çok uç bir noktadaki bir algıyla yorumlamışsınızdır.

• Ülkemizdeki eğitim sistemi malum.
    Bu yüzden çocukların yurt dışında okula gitmeleri iyi oldu.
    Anaları videolarını göndermiş mutlu görünüyorlar ama çok farklı bir kültürde nasıl bir gençlik ortaya çıkar endişesi de var…

• Birçok derdim var ama neredeyse hepsinin temel sebebi çirkinliğim. Eğer normal bir tipim olsaydı ne yalnızlık ne sosyal fobi ne de bu seviyede bir gelecek kaygım olurdu.

• Yaş 29 oldu artık kız arkadaş bulup evlenmek lazım ama evlenme süreci çok sıkıntılı süreç bu stres yaptırtıyor. Bu sene her hafta hatta cumartesi pazar düğünlere gittim hepsine de tek gittim bu durum psikolojimi çok etkiledi. Evlenen insanlar çok mu mutlu hayır ama artık mutlu bir evlilik yapmanın zamanı geldi.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

hangi ülkede çocuklar?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.