Şimdi Ara

Derbiyi alamasın bakim Terim bahanesi ne olucak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftayada bu futbolu oynatırsa istifasını sunar umarım. Ligin en kaliteli kadrosu elinde top oynatamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hazırlık maçlarından beri sinyaller veriliyordu zaten. Bu sene çok kötü top oynayacağımızı düşünüyordum ki zaten yanılmıyormuşum. Ortada bir futbol anlayisi, taktik var mi bilmiyorum ama varsa bile bu taktik Galatasaraya uymuyor. Galatasaray takimi rakiplerini bunaltıcak bir futbol oynamalı. Geçen sene kendi evimizde her takıma yaptığımız gibi. Derbiyi izleyemeyecegim kuzenimin dugunu var. Allah'tan dugun var yoksa tv karsisinda buyuk ihtimal sinirden deliye donerdim. Bizi cok zor bir derbi bekliyor bana gore. Dun aksam adem buyuk oyundan alınmayınca artik kafam da FT ile adem'in ask yasadigini falan dusunmeye yasladim ya da Leventin. Yani 10 yasinda cocuk gorur bunu arkadas. Adam bitmis kosamiyor surekli pas hatalari yapiyor cikar al iste Emre Mor'u. Dun aksam ki mac cok sinir bozucuydu cidden. Bu sene deplasmanlarin cogu boyle gececek bence.
  • Hazırlık maçlarından beri sinyaller veriliyordu zaten. Bu sene çok kötü top oynayacağımızı düşünüyordum ki zaten yanılmıyormuşum. Ortada bir futbol anlayisi, taktik var mi bilmiyorum ama varsa bile bu taktik Galatasaraya uymuyor. Galatasaray takimi rakiplerini bunaltıcak bir futbol oynamalı. Geçen sene kendi evimizde her takıma yaptığımız gibi. Derbiyi izleyemeyecegim kuzenimin dugunu var. Allah'tan dugun var yoksa tv karsisinda buyuk ihtimal sinirden deliye donerdim. Bizi cok zor bir derbi bekliyor bana gore. Dun aksam adem buyuk oyundan alınmayınca artik kafam da FT ile adem'in ask yasadigini falan dusunmeye yasladim ya da Leventin. Yani 10 yasinda cocuk gorur bunu arkadas. Adam bitmis kosamiyor surekli pas hatalari yapiyor cikar al iste Emre Mor'u. Dun aksam ki mac cok sinir bozucuydu cidden. Bu sene deplasmanlarin cogu boyle gececek bence.
  • Sakin olmakta fayda var. Seri geldiği gibi direk kırmızı gördü. Lemina, Falcao son gün katıldı. Stoperlerimiz rezalet başladı. Feghouli form tutturamadı.

Ben Nzonzi - Seri - Lemina üçlüsünün çok iyi bir üçlü olacağını düşünüyorum. Bu formuyla Ömer de oynayabilir Lemina yerine. Yada Belhanda. Feghouli ısındığı zaman seviye atlar takımımız. Falcao da hazır hale geldiğinde hücum hattımız baya iyi olacak. Fakat defansımız çok çok rezalet. Bekler yavaş, temposuz ve yaşlı. Stoperler canlı bomba. Yine sıkıntılı bir sezon olacak. Bu sefer Fenerbahçe iyi bir takım ve haftada 1 maç oynuyorlar. İşimiz çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Sakin olmakta fayda var. Seri geldiği gibi direk kırmızı gördü. Lemina, Falcao son gün katıldı. Stoperlerimiz rezalet başladı. Feghouli form tutturamadı.

Ben Nzonzi - Seri - Lemina üçlüsünün çok iyi bir üçlü olacağını düşünüyorum. Bu formuyla Ömer de oynayabilir Lemina yerine. Yada Belhanda. Feghouli ısındığı zaman seviye atlar takımımız. Falcao da hazır hale geldiğinde hücum hattımız baya iyi olacak. Fakat defansımız çok çok rezalet. Bekler yavaş, temposuz ve yaşlı. Stoperler canlı bomba. Yine sıkıntılı bir sezon olacak. Bu sefer Fenerbahçe iyi bir takım ve haftada 1 maç oynuyorlar. İşimiz çok zor.
    Hocam bunlar hep bahane nedense türkiyede böyle bahaneler var. Liverpool cityde büyük takımlarda böyle bahaneler yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Axhen059292

Hocam bunlar hep bahane nedense türkiyede böyle bahaneler var. Liverpool cityde büyük takımlarda böyle bahaneler yok

Alıntıları Göster
    Piyasa değerleri 1 milyar euro olan kulüplerden bahsediyorsun hocam. Bizim ise kiralık Nzonzi ve Seri'yi çıkar 100 milyon euro bile etmiyor. Oyuncuları son derece profesyonel, teknik direktörleri muazzam.
  • Ligin en kaliteli kadrosu olduğunu nereden çıkarttınız? En pahalısı olduğu doğru ama pahalı olan her zaman kaliteli olmuyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Piyasa değerleri 1 milyar euro olan kulüplerden bahsediyorsun hocam. Bizim ise kiralık Nzonzi ve Seri'yi çıkar 100 milyon euro bile etmiyor. Oyuncuları son derece profesyonel, teknik direktörleri muazzam.

Alıntıları Göster
    Güzel kardeşim o zaman sen bana söyle. Bu takım ne yapmaya çalışıyor? Yahu adam 3 metre yanındaki adama pas atamıyor. Hücümda verkaç falan varmı? Yok. Arapası var mı? Yok. 20-25 tane topu musleraya atıyoruz ve bu adamlarda kimse uyarmıyor. Defansta ortasahada pas yapıyorsun ee bunun dışında hiçbir hücum organizasyonu yok. İstediğin kadar defansta pas yap hücümda yapmadığın zaman bir b.. Değilsin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu sahibi arkadaşı kesinlikle destekliyorum

Yani bir sistem var da biz mi anlayamıyoruz nedir bu takımın durumu Allah aşkına

Kimse daha yeni yeni alışıyorlar demesin . Daha adam akıllı pas yapacak durumda bile değil takım

Fatih hoca biraz radikal karar alsa bir kanat a Emre’yi diğer kanat a yunus u koyar . 2 tane pır pır kanat oyuncusu al sana . Kaybedeceksek de böyle kaybedelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 24 Eylül 2019; 6:58:16 >
  • Terim’in bahaneye gerek Yok
    Kredisi sonsuz

• Söz konusu fener olunca kadro yeni oturacak deniliyor.. Galatasaray olunca kadronun yeni olduğundan bahsedilmez bile.. oynadığımız tüm maçlarda hakem aleyhimize çalışıyor fenerin maçlarında fener lehine ama kötü olan biziz onlar süper. Evinde ankara gücünü yenince fener iyi deplasamanda malatya ile oynuyorsun adamların attığı gol öncesi faul var, bir kırmızı ve bir penaltı verilmiyor üstelik 5 e yakın gol kaçıyor Galatasaray kötü..

Dot: Feneri bu sene hakem bile kurtaramayacak..
  • "Şımarık çocuklar" gibi taraftarlık yapmak moda oldu arkadaş, menajerlik oyunu mu bu diyeceğim orada bile bazı gerçekleri yansıtıyorlar artık...

Takımın iskeleti bu sezon değişmiş, forvetin ve orta alanın baştan tasarlanmış. Adamların bir arada oynadığı maç sayısı 5 bile değil, kalkmış bu takım ne oynuyor ne oynatıyoruz diyorlar. Yahu arkadaş ciddi soruyorum hayatınızda amatörde olsa futbol takımında yer aldınız mı ? Bakın ben altliglerde mücadele ettim, futbol öyle futbolcuyu transfer et sahaya at top oynasın mantığında olmuyor. Her şeyde olduğu gibi süreç lazım süreç...

Bugün dünyanın en iyi takımlarından olan Liverpool, kloop ile kaç sezonda ve kaç paraya bu seviyeye gelmiş birazcık araştırın. Kaldı ki adamlar stoperine 70 80 m euro para basıyor. Onlar bile uyum süreci geçirdi ve günümüzdeki etkili takıma dönüştü.

Fatih Terim, Ffp yüzünden elindeki kadroyu sürekli yenileme durumuyla karşı karşıya kalıyor. Geçen sezon şampiyon olduğun Ndiaye - Fernando - Belhanda ortasahası Nzonzi - Seri - Lemina/Belhanda oldu, hücum hattın Onyekuru - Diagne - feghouli iken Babel - Falcao - Feghouli oldu. Burada anlatmak istediğim şampiyon olduğun kadroyu değiştirmek zorunda kaldın, bugün bambaşka takımla oynamak zorundasın haliyle alışmaları uyum sağlamaları, birbirlerini tanımaları gerek...

30 hafta oynadık son haftaya girerken 5. filan mı takım ne oluyor ya ? Fatih Terim istifa etmeliymiş, iyi ki sizin gibi taraftarı filan dinleyen yokta başımızda duruyor. Son 2 sene şampiyon olmuş adamı bugün teknik adamlığa yeni başlamış gibi değerlendirenler var.

Futbolu biliyorsunuz ama işinize geldiğini görüyor, yorumluyorsunuz. Bana uyum süreci, fiziksel olarak takımın hazır olması bunları anlatın kardeşim ? Kendinizi milyar euroluk takımlarla kıyaslayıp öyle beklentilere girmeyin...

• Besiktas maci izleyip sukredin halinize bence.
  • işte bizdeki problem bu ülke olarak hiç bir yere gitmesin durdun durduğu yerde işini yapsın kaçmasın, gönderilmesin. bu adam 8 şampiyonluk almış işi biliyor yeni yetme değil. onu gönder bunu gönder sonu gelmiyor. taraftar sesini çıkaracak takımda sorumluluğunu bilecek oyuncak değil bu işlerini yapacaklar.
  • Kadro kalitelerine bakarsak Galatarasay ın bu fenerin içinden geçmesi lazım.
    Ama bu işler kağıt üzerinde isimlerle olmuyor.
    Lemina bitmiş, adeta çıtkırıldım kadınlar gibi oynuyor. Fizik olarak bildiğimiz düzeyde değil.
    Seri desen ancak toparlıyor gibi ama yine bildiğimiz seri değil.
    Nzonzi adına yakışır şekilde ancak son maçta azıcık kendisini gösterdi, üzerine koyması lazım.

Bu üç eleman bildiğimiz kalitelerine ulaşırsa ve bu takım dikine oynamayı öğrenip Falcao ya servis yapabilirse Galatasaray farklı kazanırsa şaşırmam.
  • Takımda oyuncu var sanki hepsi isim
    Lemina seri felan hiç beklediğim gibi değil
    Bekler zaten malum
    Hocaya tek kızdığım nokta
    Sol bekte Ömer Bayram Linnes ile sağ bekte de Şener ile oynamaması
    Nagatomo marianp felan olmüş nagatomo ileri gidemiyor mariano ise herkesi kaçırıyor dedem bile çalım atar .
    Bu kadar kötü bekler olunca da olmuyor

Terim elimden geleni yaptı sırf durağan ps istemeyen ortasahalar yüzünden Ömer Ali yi ortasaha oynatıyor
    Neden Ömer Ali ortasaha biliyor musunuz çünkü dikkat edin top nzonzideyken yardıma geliyor top istiyor , pas istiyor durmuyor ne lemina ne de seri bunu yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Axhen059292

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin takımlar milyar euroluk kadrolara sahip. Üstelik kadro istikrarı olan takımlar. City ilk 11'ine tek transfer yaptı bu sene. Liverpool onu da yapmadı. Bu takımların bu seviyeye gelmeleri öyle birkaç hafta değil, sezonlar-yıllar aldı. Sen şimdi bu takımlarla ilk 11'ine 5 transfer yapmış takımı mı kıyaslıyorsun?

Bu sene form tutmamız vakit alacak. ŞL'de zaten gruptan çıkmamız mümkün değildi, Brugge'den de lazım olan 1 puanı aldık. Lig de zaten uzun bir maraton, bu haftalardaki hatalarımızı telafi etme şansımız olacak.

• Terim isterse küme düşürsün bu takımın başında kalacak. O çok bayıldığın L'pool City aksayan bir noktası olduğunda rekor transferle dolduruyor o bölgeleri o yüzden bahaneleri yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.