Şimdi Ara

DERBİ | STSL 15-16 Sezonu 26. Hafta | Galatasaray-Fenerbahçe | 20 Mart 19.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
0
Favori
8.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

Arena derbilerde Kadıköy olma yolunda ilerliyor.Ne kadar kötü de oynasak bu maçı kazanırız.Gol yemeden maçı tamamlayacağımızı düşünmüyorum pek.3-2 gibi bir skorla Galatasaray kazanır diye düşünüyorum.

O forvet hattı ile bize 3 gol mü atacaksınız? Kolay gelsin size.

Umut oynamaz,Podolski oynar forvette.

• quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

adamların tek derdi bizi şampiyonluktan etmek olmuş böyle küçük takımlara karşı maçlara derbi falan denmemeli. 2-3 atar döneriz iyice karışırlar

• Şimdi yorumlara baktım ve terör örgütüne verilebilecek en güzel, en anlamlı mesajın verilemeyeceğini anladım. Tribünler yarı yarıya olursa şampiyonluk gider diyenler var bırakın gitsin ülkemden daha değerli değil şampiyonluk. Fakat bu mesajalrdan anladım kadarıyla kavga çıkar öyle bir oluşumda keşke yapabilseydik ama hayalden öte bir şey değil bu...
  • vesli sınayderin 2 golu var rahat
  • Fenerbahçe alsın da ne olursa olsun.
  • 0-3 alırız RvPnin golu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez
  • Fb fazla iyi oynuyor GS de fazla kötü oynuyor. Bana FB kazanır ve GS iyice çöküş dönemine girer. Umarım tersi olur. Amin.

• Rez +1905

• yerimizi alalım
  • 4-1 banko oldu artık

• 4 atma sırası bizde beyler.

• Braga maçının gazıyla galatasarayı dağıtacağız.
  • acaba kaç penaltı kaç kırmızı kart verilecek?
  • etme bulma dünyası
  • Bu derbi buyuk ihtimal bjk nin sampiyonlugunu ilan edecegi mac olacak ki zaten an itibari ile bence %75 sampiyon oldular.FB bu macda berabere bile kalirsa bjk %99 sampiyon.Kazanirsa FB nin sampiyonluk sansi %25 olarak devam ediyor diyebiliriz.Acikcasi FB icin en gercekci hedef bence Turkiye Kupasi ama Lig Sampiyonlugu icin azda olsa sansimiz devam ediyor.RVP dedigi gibi zaten 3 kupa mucizeydi ve 2 kupada zor gozukuyor simdilik.
  • Fener 4 yer oran 1,05

• Kırmızılar havada uçuşur sinirler gerilir umarım tekme tokat girerler ve zararlı olarak fenerbahçe çıkar

Şaka şaka güzel maç olsun gs yensin biz şampiyonluğu garantileyelim. Fenerde kırmızı kart falan görürse tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

Kırmızılar havada uçuşur sinirler gerilir umarım tekme tokat girerler ve zararlı olarak fenerbahçe çıkar

Şaka şaka güzel maç olsun gs yensin biz şampiyonluğu garantileyelim. Fenerde kırmızı kart falan görürse tadından yenmez

Bu maçı yensek,siz de yenseniz puan farkı 4 olacak ama geride 8 hafta daha olacak.Ben de Bjk şampiyon olur diyorum ama futbolda hiçbir şeyin garantisi yok,hele bu kadar uzun bir zaman dilimi varken...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.