Şimdi Ara

Depresyon Nasıl Atlatılır? YGS Türkçe 18 Net :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan 1-2 yıl önce ağır depresyondaydım ortalıkta mumya gibi dolaşıyordum yüzüm gülüyor içim ağlıyordu. Bunların hepsinin temeli kız arkadaşımın olmayışı ve parasızlık. Arkadaşlarımda benim gibi sap. İntiharı birçok kez düşündüm ama yapamadım.
    Şimdiye gelecek olursak:

2016 YGS'yi çözdüm Türkçeden 30 net yaptım (11. sınıfım bu arada) ertesi gün okulda Karekök denemesi oldu Türkçeden şaka gibi 18 net yaptım. Cevapları kontrol ederken kendimi camdan atasım geldi hatta geri zekalı olduğumu düşündüm çünkü YGS Türkçe konularını bitirdim peşine 1 soru bankası bitirdim şimdide 2. soru bankasına başladım.
    Neyse işte ders boyu bütün hayallerim kırıldı hukuk hayallerim çöpe gitti kendimden tiksiniyorum. Bir insanın şimdiye kadar hiç mi düzenli ilişkisi olmaz?

Mal gibi kaldım ortada intiharı düşünüyorum ama hala yaşamaya değecek 1-2 planım var. Sizce ne yapmalıyım? Zaten sevgilimin olmayışı beni en çok etkileyen hatta hayata bağlanmamı engelleyen bir şey. Şöyle ki Nur Erkul adıl oyuncuya aşık oldum "Ali Ayşeyi Seviyor" adlı dizide Ayşe rolünü oynuyordu 2013 yılında dizi 19 bölüm sürdü bittiğini öğrendiğimde fena şekilde üzüldüm şuan tekrar izliyorum.

Beyler lütfen bir çare gösterin başka çare alacak çevrem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AAC33DBF -- 9 Mart 2017; 20:29:0 >

• up beyler tavsiye verin
  • Blok
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durumda bir forum üyesine yardım edilmeyecekte ne zaman edilecek? Keşke çaresizliğimi gösterebileceğim bir şey olsaydı.
  • bir kere zevkin kötü

herneyse çok takma sınavda odaklanırsan 30un üstüne bile çıkarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickjonas kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece 30 değil. Sanki hayatta 1-2 şey dışında yaşamaya değecek birşeyim yokmuş gibi.
  • Ayakları güzel değilmiş boş ver kızı.
  • Olur öyle arada sırada o kadar yanlışın, çok takma, daha 1 senen var denebilir.

Düzenli çalışmaya devam et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam YGS bölümüne baktığım zaman forumda kendimi geri zekalı gibi hissediyorum.
  • Çoğu troll oradakilerin.

Ayrıca denemeden denemeye netlerin değişir zaten, denemenin kasıntı olup olmamasına bağlı o da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam desteğiniz için.
  • Rica ederim

• güncel
  • kiz arkadas yok diye depresyon ve intihar dusuncesi hm guzelmis.birak bu bos isleri,kendi gelisimine bak.sinav konusuna gelecek olursak ben 3 kez girdim.keske diyorum bu bolumu okuyacagima bi daha girseydim.

• 2001? 2002?
  • Dert paylaşacak kimse olmadımı oluyor hocam
  • İnsan sırf sevgilisi yok diye intiharı düşünür mü takıntılı mısın sen? Git gez arkadaşlarınla eğlen

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Crazy

Hocam YGS bölümüne baktığım zaman forumda kendimi geri zekalı gibi hissediyorum.

Oraya sakın ama sakın girme. Bu sene full oraya girdim diye çalışmayı bıraktım. Göreceğiz sınavda ne yapacaklar oradakiler.

• Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    2000
  • Ters Mıknatıslanma T kullanıcısına yanıt
    Hocam gezmek içinde para yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.