Şimdi Ara

Depoları fulleyin Motorine zam geliyor (27 09 2017) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
8.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Haram zıkkım olsun şerefsiz köpeklere. Nerede haksız fazladan mal elde eden varsa hepsine lanet olsun insanları soymaktan bıkmadılar şerefsiz allahın belaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zam değildir,zamcık,cık ekini unutmayın cümle devrik oluyor,konuyla alakası yok ama 250 milyonluk amerika 1 tane bile göçmen almazken bizde g....ü sallayan soluğu taksim meydanda alıyor,niye geldin,nerden geldin,ne kadar duracaksın,ne iş yapacaksın diyen yok,para lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 26 Eylül 2017; 21:27:56 >
  • Az sonra 13 kurus yakan mtosikletim için depoyu fulleyecegım bakalım 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulsartygn -- 26 Eylül 2017; 21:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

10 yildir ayni evde oturuyorsam bunun bana ne faydasi var? Satip daha iyi bir ev alayim desen yine binlerce lira borca girecegim.

Cogunluktan bana ne? Son 5 yildir cebime giren maasin alim gucu dusmus durumda surekli bir yerlerden keserek bir yerlere ilave ediyoruz.

Hastayim bu mantiga da. Yapsinlar o zaman benzinli aracta otv indirimi ya da benzinde indirim biz de benzinli arac kullanalim. Benzinli araca tesvik motorine zamla mi olur?

Bos atip tutuyorsun. Askeri, ticari, tarimla ilgili araclarin cogu dizeldir ve motorinle calisir. Bu zam normal kullanicidan cok daha fazlasini bu alandakileri vurur. Benim bir depomda 6 TL fark eder; ancak askeri kurumlar, ticari firmalar ve tarimla ilgilenenler de cok daha fazlasina mal olur.

Evi sat karavan al reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 26 Eylül 2017; 21:51:42 >
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    Zihniyete bak.kaskon bakimin pahali diye yakit da mi pahali olsun.

Bu kafaya bu zamlar hak da biz napalim

• Herkes millet ses çıkarmazsa böyle olur şöyle olur falan diyorda biz ses çıkarıyor muyuz ?
  • Vallahi bana koymaz ben hep 50 liralık koyuyom tuğralı dobloma siz düsünun.Neyse size doyum olmaz ben kaçar makarna yapmıştım soğumadan gömeyim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu iş can sıkıcı olmaya başladı, her gün işten eve 12,5 kmlik yolu 1.30 saatte geliyorum, araba 1.6 dizel ama 7 lt'nin altını görmüyor, 1.3 dizel aracım 8lt altına inmiyor, benzinli olsaydı ne halt edecektik merak ediyorum bir dönem 1.2 golf kullandım 9.3 yakıyordu aynı güzergâhta, istanbuldan çıkmanın vakti geldi de geçiyor
  • Zam geliyor diye niye fulleyelim anlamıyorum.

İlla koşa koşa önlerine mi atlayacaz?

Zam gelecekmiş önce ben alayım fikrini kim çıkardı yav hangi zekinin işi?

Sorsan zamma karşı ama koşa koşa gidiyor arabayı pompalatmaya..

• Çiftçi traktörde kullandığı yakıtı kredi kooperatiflerinden mevcut fiyattan daha pahalıya alırken zenginler lüks yatlarda ötv siz yakıt kullansın. Çiftçi sanki keyfinden biniyor traktöre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzini geçer mi yakında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

Zam gelecek fulleyin mantığı nedir anlamış değilim, biz fulledikçe adamlar zammı geçiriyor

Geçirecek olduktan sonra her türlü geçiriyorlar zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.