Şimdi Ara

DEPO SORUMLUSU MU SATIŞ DANIŞMANI MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AVM ' de bir ayakkabı mağazasında depo sorumlusu olarak çalışırsam eğer asgari ücret + yemek

BERNARDO da satış danışmanlığı asgari ücret + yemek+ sanırım prim falan oluyor

NOT : Depo sorumlusu olursam eğer evime yakın olduğu için yol parası ödemeyeceğim sizce hangisi?

• Depo sorumlusu ol insanlarla muhatap olmazsın fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depo sorumlusu

• Her türden insanla ilgilenebilirsen satış danışmanlığı daha iyidir. Yahut kafam rahat olsun diyorsan depo sorumlusu daha iyidir.
  • Gücün kuvvetin yerindeyse depo kesinlikle. Senin sahibinmiş gibi davranan müşterilerden uzak olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satış danışmanlığında daha aktif olabileceğim için ve maaşının daha yüksek olacağını düşündüğüm için BERNARDO daha iyi gibi geliyor.Evet depo sorumlusu kafa rahattır ama bana bir katkı sağlamaz,satış danışmanlığında biraz daha konuşma kabiliyetim gelişir hem.
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    Hocam mağaza ayakkabı satışı yapıyor pek ağır bir şey yok,depoyu da gördüm öyle karışık değil ama depoda çok pasif kalırım.

Bir de iş sözleşmesi hakkında bilginiz varmı?
    Şu kadar süre çalışılacak diye bir madde var mıdır bu sözleşmede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizgari

Hocam mağaza ayakkabı satışı yapıyor pek ağır bir şey yok,depoyu da gördüm öyle karışık değil ama depoda çok pasif kalırım.

Bir de iş sözleşmesi hakkında bilginiz varmı?
    Şu kadar süre çalışılacak diye bir madde var mıdır bu sözleşmede?

Sözleşme hakkında bir fikrim yok. Ama en ağır iş insanlarla uğraşmaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depoda alarm takimi olacak sanirim?

• Alarmdan bahsedilmedi büyük ihtimalle yoktur.Müşteriler geldiğinde depodan ayakkabı getireceğim

• Satış danışmanlığı gireceğin diğer işlerde katkısı düşüktür cv olarak ama depo sorumlusu yönetici demektir giriceğin bir işte ben depo yöneticiliği yaptım demenin sana artısı çok olacaktır.Hiçbiryerde depo sorumlusu asgari ücret almaz en az 2000 tl alır bu adamlar seni az paraya çalıştırmak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 13 Ağustos 2017; 16:39:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.