Şimdi Ara

Deplasmandaki Maç İçin Madride Gidicek Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı madride gidicek arkadaşlar hangi yolu izleyeceksiniz acaba bileti nerden nasıl nekadar alıcaksınız bu konu altından yardımcı olsanız sevinirim

• up ulan
  • Maça gitmek büyük masraf ister gerçekten.Herkes karşılayamaz.Bilet fiyatlarıyla birlikte gidiş dönüş 1 gün için nerden baksanız 5-6 bin tl.
    Fransız bir takım çekseydik direk amcalarım orada olduğundan gidebilirdim belki ama bu şekilde imkansız.Çoğu taraftar da bu para yükü yüzünden gidemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Sid Pierre

Maça gitmek büyük masraf ister gerçekten.Herkes karşılayamaz.Bilet fiyatlarıyla birlikte gidiş dönüş 1 gün için nerden baksanız 5-6 bin tl.
    Fransız bir takım çekseydik direk amcalarım orada olduğundan gidebilirdim belki ama bu şekilde imkansız.Çoğu taraftar da bu para yükü yüzünden gidemez.

5-6bin gerek yok.Ben şu an uygun tur bekliyorum bakalım olcak mı,ayrıca schalke maçında mybilet.com bilet satışı yapmış,biletleri de teslim etmişti.

Şu an uçak 750tl gözüküyor,biletler 150 euro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

quote:

Maça gitmek büyük masraf ister gerçekten.Herkes karşılayamaz.Bilet fiyatlarıyla birlikte gidiş dönüş 1 gün için nerden baksanız 5-6 bin tl.

5-6bin gerek yok.Ben şu an uygun tur bekliyorum bakalım olcak mı,ayrıca schalke maçında mybilet.com bilet satışı yapmış,biletleri de teslim etmişti.

750 tl hangi uçak o

• quote:

quote:

quote:

750 tl hangi uçak o

Henüz detaylı araştırma yapmadım ama,
    http://www.skyscanner.com.tr/ucak-bileti/ist/mad/130402/130404/ucus_ucretleri-kalkis-%C4%B0stanbul-atat%C3%BCrk-varis-madrid-icinde-nisan-2013.html
    Şuradan genel fiyatlara bakılabilir ama bunlarda aktarma falan bekleme süreleri var genelde.

Ayrıca mybilet.com baktım şimdi satışa çıkartmış biletleri ama bunlar real madrid tribününden olan biletlermiş fiyatlarıda 800tl den başlıyor.

Tur falan bulan varsa link atarsa bizde faydalanmış oluruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

750 tl hangi uçak o

Henüz detaylı araştırma yapmadım ama,
    http://www.skyscanner.com.tr/ucak-bileti/ist/mad/130402/130404/ucus_ucretleri-kalkis-%C4%B0stanbul-atat%C3%BCrk-varis-madrid-icinde-nisan-2013.html
    Şuradan genel fiyatlara bakılabilir ama bunlarda aktarma falan bekleme süreleri var genelde.

Ayrıca mybilet.com baktım şimdi satışa çıkartmış biletleri ama bunlar real madrid tribününden olan biletlermiş fiyatlarıda 800tl den başlıyor.

Tur falan bulan varsa link atarsa bizde faydalanmış oluruz.

Neyseki real tarafındaki biletlermiş kalpten gidiyordum hocam lütfen deplasman tarafına bilet bulursanız pm atabilirmisiniz? veya bu site deplasman bileti satışı yapmaya başlarmı yakın zamanda?

• dün thy real kurası ardından bilet fiyatlarını %50 arttırdıki o biletlerde alındı diye biliyorum. artık başka hava yollarını denemek yada avrupaya giden bir tırın içinde gitmek gerekiyor
  • Ben şu an Danimarka'dayım. Gitmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla. Biletler pahalı ama bu maç için 100-120 euro verebilirim. Tabi maçı da Madrid'lilerin arasında seyredicez eğer alabilirsek bilet.
  • Beyler bu site Turkiye icinde bilet satar mi ? Birde Turkiye maci icin bilet alabilecek varsa banada alabilir mi ? Biliyorum zor bir sey istiyorum ama bu maci cidden izlemek istiyorum. Nasil guvenelim diyenler icin nufus c. fotokoposi dahil istedigi her bilgiyi verebilirim.
  • Durumu olan varsa gitsin Madrid dünyanın en huzurlu yeri.Para olsa da gitsek
  • Tr deki uçak biletlerinin bittiği iyi olmuş yurtdışındakiler için risk dahada azaldı :) mesela ben yolculuğa sadece 300 tl vericem üstüne 250 de bilet parası desek iyi iyi
  • ben düşünüyorum.

ayın 27 sinde biletler açık satışa çıkıyor.
    bize yaklaşık 4500 bilet ayırılacak , deplasman tribününün yakınından alınsa da sıkıntı olmaz.

uçak biletleri Madride direk uçuşlar pahalı onun yerine aktarmalı uçuşlar bakmak lazım.
    gidiş dönüş 600 euro civarına bilet bulunabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KimaniMaruge

ben düşünüyorum.

bize yaklaşık 4500 bilet ayırılacak , deplasman tribününün yakınından alınsa da sıkıntı olmaz.

uçak biletleri Madride direk uçuşlar pahalı onun yerine aktarmalı uçuşlar bakmak lazım.

27 sinde çıkıcağına eminmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruiser33

quote:

Orijinalden alıntı: KimaniMaruge

ben düşünüyorum.

27 sinde çıkıcağına eminmisin?

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/1330040801423/1330140253232/partido/VentaEntradasFutbol/Purchase_tickets.htm

Deplasmandaki Maç İçin Madride Gidicek Varmı?

• Babam THY de çalışıyor sadece biletin KDV sini verip gidebiliyorum ama öyle bir imkan yok
  • Madrid-Galatasaray maçini ispanya'da stadyum da izleyip, ulasim, 2 gun konaklama, Transfer, Profesyonel rehber eşliginde şehir turu...
    Uygun fiyatlar icin sınırlı sayıda yer kaldı. Ayrintilar icin ulasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Madrid-Galatasaray maçini ispanya'da stadyum da izleyip, ulasim, 2 gun konaklama, Transfer, Profesyonel rehber eşliginde şehir turu...

Böbreği direk gazeteye sarıp verin arkadaşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Madrid-Galatasaray maçini ispanya'da stadyum da izleyip, ulasim, 2 gun konaklama, Transfer, Profesyonel rehber eşliginde şehir turu...

Olum benim yamuk yaptığımı ne zaman gördün?İlgilenen arkadaşlar varsa yazsınlar bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Olum benim yamuk yaptığımı ne zaman gördün?İlgilenen arkadaşlar varsa yazsınlar bana.

Dilkat beyler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.