Şimdi Ara

DEPAY VS STERLING (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
3.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depay'ı EPL'de izlemeden karşılaştırma yapmanın mantığını çözemedim.eğer mevzu idrar yarıştırmaksa Depay daha uzağa idrarını yapar bence.
  • Depay tabii ki.Sterling in top surmekten baska meziyeti yok

• eğer performansını devam ettirir ve formunu bulursa 2-3 sene sonra messi bu adam.
    geleceği en düşük seviye hazard.

depay için konuşuyorum tabii.
  • Depay 68 milyonluk sterling balonunu patlatacak bu sezon.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Depay'ı EPL'de izlemeden karşılaştırma yapmanın mantığını çözemedim.eğer mevzu idrar yarıştırmaksa Depay daha uzağa idrarını yapar bence.

ardayla iddaya bile girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Depay'ı EPL'de izlemeden karşılaştırma yapmanın mantığını çözemedim.eğer mevzu idrar yarıştırmaksa Depay daha uzağa idrarını yapar bence.

ardayla iddaya bile girdim

Arda değil Sir Alex o lütfen

• Sterling'in Depay'a göre en büyük avantaji İngiliz olması ve İngiltere Premier Ligi'ni çok iyi, Depay'dan haliyle çok çok daha iyi bilmesi.

Liverpool'un şampiyonluğu son haftalarda kaçırdığı iki sezon öncesi Sterling bir harikaydı, özellikle son haftalarda takımı yarışta Suarez değil o tutmuştu. Ancak, geçtiğimiz sezon Liverpool'un düşüşüyle doğru orantılı olarak Sterling'in de performansı düştü, iyi sayılabilecek istatistikleri var, izlediğim kadarıyla da fena değildi ama kesinlikle iki sezon önceki Sterling yoktu. Sterling'in aksine Depay ise hem Dünya Kupası'nda hem de geçtiğimiz sezon kendi liginde muhteşemdi. Hollanda Ligi'ni başarı için kıstas almak ne kadar doğru tartışmalı ancak yine de hiç yadsınamaz bir performansı vardı. Milli takımda ise Sterling'in 2014 Dünya Kupası'nda oynayabildiği maç sayısı ortada, takımının aldığı sonuçlar ortada. İzlediğim kadarıyla İngiltere'nin en efektif oyuncularından olsa da kesinlikle Depay'ın yanına yaklaşamaz milli performansı da.

Performansın yanı sıra Depay Sterling'den çok daha uygun bir bonservisle gitti. Bütün bunlar eklenince şuanda hem Depay hem de Depay transferi Sterling'den ve transferinden daha iyi. Ancak ileride zaman ne gösterir bilinmez elbet.

Kendi takımım açısından bakacak olursam, Sterling gibi bir oyuncu Depay'a göre daha lazımdı bize. Keşke Depay'ın bonservisi civarında bir fiyata alabilseydik.

• ingilizlerin her oyuncusu biraz şişirmedir. tabi ki depay...
  • Bence Depay 1-2 gömlek üstün
  • Depay daha olgun ve başarıya aç bir görünüm sergiliyor. Sterling ise hala ergen modunda. Futbolda karakter de çok önemli bir yer tutar. Bu yüzden Depay bir adım önde diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: GS9

Yeni bir s.dik yarışı konusuna hoşgeldiniz.

Konuyu açan Cityli net Sterling demiş, Unitedli Depay ezer demiş. Merakla ve ilgiyle izliyoruz.

En azından sneijder ile naniyi kiyaslamiyoruz

Konunun Sneijder nani ile alakası ne?
    Altın topta ilk üçe kalmış ve ödülü vergi kaçakçısına verilmiş adamla epl de geçirdiği en iyi sezonda bile sadece umut verebilen adamı zaten kıyaslamam.

• Memphis Depay'ın yolu Messi Ronaldo Hazard'ın oralar gerçekten bu çocuğun üzerine gidilirse yeni bir futbol ve United efsanesini izleriz 15 sene
    Sterling'de çok özel bi adam ama Depay 1 adım önde.
  • Sterling Depay'ın kramponunu bağlar anca..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kere mantıksız bir konu. Depay bitriciliği ile Sterling tam kanat olması ile yıldız. Bence ikiside mükemmel, ama birisini seçeceksem sterling derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sterling

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel buraya

• Ali Eren Beşerler ikisinden de 1 tık üstteydi. Endüstriyel futbolda değeri bilinmedi. Ali Eren sol ayağıyla Raheem'i sağ ayağıyla Memphis'i sümkürür atardı.

• yaptığın trollükler mastürbasyon gibi bir şey mi?hani sadece kendin eğleniyorsun falan.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.