Şimdi Ara

DEPAY VS STERLING (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
3.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liverpoollularda zamaninda Balotelliyi alinca kimlerle kiyaslanmisti ama sonuc ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sterling uzak ara götürür. Çok çok iyi oyuncu. İstatistik diyecek olursanız dünyanın en saçma ligi olan Eredivisie'deki istatistikleri dikkate pek alamıyorum.
  • Depay united da evrim yasar efsane olur.

• Sterling 1 sene Hollanda liginden herhangi bir takımda oynasın, Depay'ın istatistiğinin 2 katını yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Sterling 1 sene Hollanda liginden herhangi bir takımda oynasın, Depay'ın istatistiğinin 2 katını yapar.

Ona bakılırsa suarezde hollandadan çıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Sterling 1 sene Hollanda liginden herhangi bir takımda oynasın, Depay'ın istatistiğinin 2 katını yapar.

Ona bakılırsa suarezde hollandadan çıkma

Son senelerde Eredvisie'e damgasını vurmuş gol krallarına bakıyorum. Bilenler vardır mutlaka. Finnbogason, Afonso Alves, Vleminckx... La Liga yada Premier Lig'e gitti bu isimler. Hollanda'da attığı gollerin bırak yarısını, çeyreğini dahi atamadılar. Finnbogason şuan Sociedad'da 3. forvet. Afonso Alves Arap liginde bi takımda. Vleminckx'de yanlış hatırlamıyosam Kayseri Erciyesspor'daydı.

Ben Depay'a kötü oyuncu demiyorum. Yetenekli, çabuk, hızlı, bitiriciliği iyi bir kanat oyuncusu. Fakat Sterling bitiricilik hariç her yönden Depay'dan daha iyi. Sterling 18-19 yaşında sırtladı Liverpool'u, şampiyonluğa oynattı. Son 2 senedir PL'nin en iyi genç oyuncusu. Dünyada en pahalı, en değerli 21 yaş altı oyuncu. En pahalı İngiliz oyuncu. En iyi İngiliz kanat oyuncusu.

Sterling, Manchester City'de başarılı olacaktır.

DEPAY VS STERLING

• quote:

Orijinalden alıntı: Aleksandar Kolarov

EPL takımlarıyla pek ilgisi olmayan insanlar normal, kendilerince yorumlarını yapmış, fikirlerini belirtmiş, bir değerlendirmeye varmışlar.

EPL takımlarını tutan insanlarsa özellikle takımları genelde City tarafından bölgede bırakılmış takım taraftarları daha sert, keskin ve her türlü, kesin, net gibi ifadelerle kendilerini ifade etmeye çalışarak manipülasyon eğilimleri göstermiş.

Bu bile aslında işin rengini ortaya çıkarıyor biraz. Gereksiz eleştri gizli hayranlıktır. Adamlar o kadar karalamaya içerlemişki, Giflerle doldurmuşlar sayfayı

Gelelim karşılaştırmaya,

Bir kere Sterling 2 yıldır kendisini dünyanın en zor liginde, 2013-2014 senesinde Suarez ve Sturridge ile birlikte şampiyonluğa oynatmış, geçen sezon Suarez ve Sturridge'in yokluğunda takımın en iyi oyuncusu olmuş, tüm hücum opsiyonlarını neredeyse kendi ayağında toplamış bir futbolcudur. Sterling'e bu yaşta bu sorumluluk yüklenirken Depay'ın tek sorumluluğu Hollanda liginde playstation oynamasıdır.

Depay ise kaba tabiriyle savunmaların mahalle maçlarından hallice olduğu Hollanda liginde şov yapmış bir oyuncudur.

Sterling Avrupa'da genç oyuncular için 1 numaralı ve en prestijli ödül olan Golden Boy ödülünü kazanmış, Depay bu ödülün yanından dahi geçememiştir.

Sterling hali hazırda tarafsız şirketler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Avrupa'nın piyasa değeri en yüksek genç oyuncusu olarak belirlenmiş, Depay ise Sterling'in 2 basamak gerisinde kalarak kendisine 3. sırada yer bulmuştur. Sterling'in piyasa değeri £35M iken Depay'ın değeri £23.8Mdir.

Depay'ın Sterling'e göre avantajı bitiriciliğidir. Sterling'in bitiriciliği gerçekten kötü. Ve duran topları kullanabilmesidir. Ama biz Sterling'ten zaten duran top kullanmasını istemiyoruz, takımda bunu yapabilecek çok sayıda oyuncu var.

En değerli genç neymar yav şu anda 100 milyon üzerinde değer biçiliyor . Ha genç kategorisinde değerlendirilmiyorsa bilmem ama adam 92 doğumlu . Hazard da var mesela .

• Knk bunlar zaten 21 yaş altı oyuncular için. Neymar falan yaştan kurtaramıyor. Kurtarsa Neymar varken Sterling diyecek halimiz yok zaten
  • Yıllardır Premier League de olan, üzerine Brendan Rogers gibi bir taktik dehanın elinden geçmiş, son 2 sene de performans olarak ta üst düzeyi zorlayan, İngiltere'nin geleceği ve en potansiyelli oyuncudan; Hollanda liginde parlayan bir oyuncuyu üstün görenler neyin kafasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraAy_ -- 13 Temmuz 2015; 16:45:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aleksandar Kolarov

Knk bunlar zaten 21 yaş altı oyuncular için. Neymar falan yaştan kurtaramıyor. Kurtarsa Neymar varken Sterling diyecek halimiz yok zaten

Ulan ben bi de 90 lı halimle gencim diyorum kendime ,yaşlanmışız haberimiz yok .
  • Suarez da anca hollanda liginde oynardı , İbra da anca hollanda liginde oynardı , depay da anca hollanda liginde oynar.Zaten hollanda ligi kıstas filan alınmaz bu zamana kadar hollanda ligini sallayan kaç adam dünya çapında iyi futbolcu oldu ki ?? Hepsi 3. sınıf topçu oldu şimdi.
  • İkisini de hiç canlı izlemedim sadece videolara bakarak yorum yapıyorum.

Sterling Dos Santos gibi geldi bana tabi ki birkaç gömlek üstü ama tarzı öyle geldi videodan.

Depay daha çok sonuca etki eden bir futbolcu gibi geldi.

Dediğim gibi sadece videodan yapıyorum bu yorumu ki zaten oynadıkları ligler bile kıyasa müsait değil.
  • City'e gittiyse Sterling.

Sterling Liverpool ve Chelsea'de olsaydı Depay.
  • Her türlü Depay. Sterling overrated. İkisinide izleyen bilir.

Depay'a hakaret bu kıyaslama.

• bu sene sterling leş oynadı resmen. depay daha başarılı olur bana kalırsa
  • Sterling Premier ligde kendisini 3 sene boyunca göstermiş bir oyuncu. Son senesinde isteksizlikten oynamasa da özellikle 13-14 sezonunda gerçekten çok büyük patlama yapmış birisi. Bana kalırsa Depay'dan daha yetenekli, sahada daha büyük işler yapabilen bir oyuncu. Bu yüzden Sterling diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Orijinalden alıntı: GS9

Yeni bir s.dik yarışı konusuna hoşgeldiniz.

Konuyu açan Cityli net Sterling demiş, Unitedli Depay ezer demiş. Merakla ve ilgiyle izliyoruz.

gerekirse kan dökülecek. tarafını seç kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 13 Temmuz 2015; 16:18:47 >
  • Van Gaal nasıl yetiştirir bilmiyorum ama Ferguson olup da Depay gelseydi yeni bir C. Ronaldo görürdük. Karşılaştırma için şu an erken, bu sezon da değil önümüzdeki sezon kimin daha iyi olduğu ortaya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Van Gaal nasıl yetiştirir bilmiyorum ama Ferguson olup da Depay gelseydi yeni bir C. Ronaldo görürdük. Karşılaştırma için şu an erken, bu sezon da değil önümüzdeki sezon kimin daha iyi olduğu ortaya çıkar.

aynen Sir'in elinden geçen Depay City'deki Sterliing'i parçalardı
  • Sterling Depay dan iyi oyuncu ama ikilinin yaptığı transferlerden dolayı Depay önü daha açık..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.