Şimdi Ara

DEPAY VS STERLING (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
3.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Depayı izlemeyen Sterling der bu yeter sanırım cevap için ;)

depayı izleyen de sterling der. çünkü biri hollanda ligindeyken diğerini izlememek mümkün değildi ;)
  • Depay Hollanda'nın geleceği yıldızı yeni Robben'i belki de ondan daha fazlası. Sterling? Şımarık paragöz veledin teki . Depay golleri sıralarken Sterling de parasını alıp topu taca doğru vurur

• @Maine Road
  • Sterling tabikide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sterling = overrated
    Depay = underrated

• quote:

Depay Hollanda'nın geleceği yıldızı yeni Robben'i belki de ondan daha fazlası. Sterling? Şımarık paragöz veledin teki . Depay golleri sıralarken Sterling de parasını alıp topu taca doğru vurur

paragöz? liver 300k verse city 100k verse cityi seçecek adam. liverin saçma sapan politikasından vazgeçmesi lazım yıldızları elinde tutabilmesi için
  • Depay FM 2015 de çılgın atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Depay FM 2015 de çılgın atıyor

bir de sterlingle oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

Depay Hollanda'nın geleceği yıldızı yeni Robben'i belki de ondan daha fazlası. Sterling? Şımarık paragöz veledin teki . Depay golleri sıralarken Sterling de parasını alıp topu taca doğru vurur

paragöz? liver 300k verse city 100k verse cityi seçecek adam. liverin saçma sapan politikasından vazgeçmesi lazım yıldızları elinde tutabilmesi için

yıldız? YILDIZ? Şımarık paragöz anca dribling yapıp pozisyon bitiremeyen veled mi yıldız? Yapma allasen ... Kanat dedigin hemde ofansif dedigin kanat gol atar bitiriciliği iyidir düzgün ve iyi frikik atar . Bunların hepsi Depay'da fazlasıyla mevcut . Depay 30m a gitti Hollanda'nın gelecek yıllardaki en büyük yıldız adayı buna karşı bu veled. pehh Depay'a hakaret resmen.
  • Beyler ikiside inanılmaz yetenekler zaten fm'de ikiside uçuyor ama sterlingi bi adim önde görüyorum iki kanattada oynayabiliyor adam defansa yardımda edebiliyor markaj ozelligi iyi depay ise bitirici bi kanat depay uyum sorunu çekerse sıkıntı ben van gaal'in depayi koreltecegini düşünüyorum depay arsenalda iş yapardi

• quote:

quote:

bir de sterlingle oyna

Hocam 2018 yılının sonlarına doğru oyun karşılaştırması, Depay oyundaki en iyi sol açık oyuncusu Ronaldo'dan sonra

DEPAY VS STERLING
  • quote:

quote:

quote:

bir de sterlingle oyna

Hocam 2018 yılının sonlarına doğru oyun karşılaştırması, Depay oyundaki en iyi sol açık oyuncusu Ronaldo'dan sonra

DEPAY VS STERLING

güçler oyundan oyuna değişebilir. ben liver aldığımda sterlingi oynatmamıştım eski fmlerde çürümüştü doğal olarak. herhangi birinin oynadığı ileri yıllardaki fm buna kıstas olmamalı bence
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir de sterlingle oyna

DEPAY VS STERLING

güçler oyundan oyuna değişebilir. ben liver aldığımda sterlingi oynatmamıştım eski fmlerde çürümüştü doğal olarak. herhangi birinin oynadığı ileri yıllardaki fm buna kıstas olmamalı bence

İkisi de aynı sayıda maça çıkmış aşağı yukarı. Zaten oyun diyor diye illa doğru olacak diye birşey yok hocam. Sadece bir görüş olarak kıstas alınabilir birazcık. Sanal alem sonuçta
  • O değil de Depay FIFA'da hep United'a, Sterling FM'de hep City'e gidiyor.

• Düşünmeden Steling derim!

Ama düsününce o zaman işler degisiyor, hic birini 2 mac üst üste izlemedim. Sterling millide de baya iyi isler cikartigini hatirliyorumm. Eleman bayagi süratli. Depayi da izlemedigimden dolayi eliyorum.
  • Tabi ki de Depay
  • Depay güç ve şut konusunda daha iyi sterling daha hızlı ve daha rahat adam geçiyor daha kıvrak. İkisininde üstün olduğu yerler var. Ama takımına katkıyı kim daha fazla yapar bilemeyiz görecez.
  • ingiliz balonlarına inat tabiki Depay

• EPL takımlarıyla pek ilgisi olmayan insanlar normal, kendilerince yorumlarını yapmış, fikirlerini belirtmiş, bir değerlendirmeye varmışlar.

EPL takımlarını tutan insanlarsa özellikle takımları genelde City tarafından bölgede bırakılmış takım taraftarları daha sert, keskin ve her türlü, kesin, net gibi ifadelerle kendilerini ifade etmeye çalışarak manipülasyon eğilimleri göstermiş.

Bu bile aslında işin rengini ortaya çıkarıyor biraz. Gereksiz eleştri gizli hayranlıktır. Adamlar o kadar karalamaya içerlemişki, Giflerle doldurmuşlar sayfayı

Gelelim karşılaştırmaya,

Bir kere Sterling 2 yıldır kendisini dünyanın en zor liginde, 2013-2014 senesinde Suarez ve Sturridge ile birlikte şampiyonluğa oynatmış, geçen sezon Suarez ve Sturridge'in yokluğunda takımın en iyi oyuncusu olmuş, tüm hücum opsiyonlarını neredeyse kendi ayağında toplamış bir futbolcudur. Sterling'e bu yaşta bu sorumluluk yüklenirken Depay'ın tek sorumluluğu Hollanda liginde playstation oynamasıdır.

Depay ise kaba tabiriyle savunmaların mahalle maçlarından hallice olduğu Hollanda liginde şov yapmış bir oyuncudur.

Sterling Avrupa'da genç oyuncular için 1 numaralı ve en prestijli ödül olan Golden Boy ödülünü kazanmış, Depay bu ödülün yanından dahi geçememiştir.

Sterling hali hazırda tarafsız şirketler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Avrupa'nın piyasa değeri en yüksek genç oyuncusu olarak belirlenmiş, Depay ise Sterling'in 2 basamak gerisinde kalarak kendisine 3. sırada yer bulmuştur. Sterling'in piyasa değeri £35M iken Depay'ın değeri £23.8Mdir.

Depay'ın Sterling'e göre avantajı bitiriciliğidir. Sterling'in bitiriciliği gerçekten kötü. Ve duran topları kullanabilmesidir. Ama biz Sterling'ten zaten duran top kullanmasını istemiyoruz, takımda bunu yapabilecek çok sayıda oyuncu var.
  • Depay. Sterling'in gelişimi beklenen kadar gerçekleşmeyecek ne yazık ki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.