Şimdi Ara

Deodorant alana Mazot bedava! | Çek Kazan içerir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
10
Favori
13.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siveno şampuan aldım. Güzel yorumları vardı. Bende doğal şampuan arıyordum. Teşekkürler.
  • kaldığım memlekette 1 tane carrefoursa yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siveno deodorantı araştırdım biraz kimisi kötü diyor kimisi iyi diyor en iyisi denemek olacak sanırım bu arada şampuanları falan da var onlar da denenebilir. öneri için teşekkürler
  • memo611 kullanıcısına yanıt
    Ben şampuanını kullanıyorum saçları dökmüyor ama deodorantta incia tavsiye ederim hem kokusu güzel hemde 2 güne yakın ter kokusu yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kal42kal42

Bu mesaj silindi.
    Bana deodorantlardaki alüminyumun kanser yaptığına dair bilimsel bir araştırma göster. En azından senin gibi kulaktan dolma bilgilere inanmıyoruz. Bu arada mesajını şikayet ettim.

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    https://www.sozcu.com.tr/hayatim/yasam-haberleri/deodorantta-bunlar-yaziyorsa-sakin-almayin/?_szc_galeri=1
    “Alüminyum temelli bileşiklerin deriden emilerek östrojen benzeri etki göstereceği iddia edilmektedir. Östrojen meme kanseri hücrelerinin gelişmesini teşvik edebileceğinden kanser gelişimi ile alüminyum bileşiklerinin rolünün olabileceği düşünülmüştür.”

• iddia edilmektedir. Yav he he bilimsel çalışmadan anladığın bumu bende bir site açar şu zararlı der yazar çizerim. Onudamı kaynak göstereceksin.

• Mazot daha doğal:)

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Tamam yav valla sanada bişey anlatılmıyor kendi bildiğini oku ne diyim hayat senin hayatın ister doğal yaşa ister kimyasal

• dün a 101den ikili fa deodarantı 13.90 tlye aldım :) bunun ikisi 40 tldir, pek farkı yok yani, mazotu da nakit alırım :)
  • 4 tane aldım, toplam 72 tl, 10 tl chippin ( 2 tl de çarktan gelmişti), 60 tllik alışveriş, 60 tllik yakıt. üstüne 4 tane deodorant

edit= tek fişte olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Aralık 2019; 9:46:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek fişte 4 adet satın alsak ödül 60₺ oluyor mu ?
    Yoksa ayrı ayrı almamız mı lazım ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Tek fişte onaylandı mı hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Tek fişte onaylandı mı hocam ?
    ayrı ayrı almak gerekiyormuş. şartlarda da yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Aralık 2019; 9:46:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu niveanin sprey deodorant var 75 ml 14.45 tl bunu alan oldu mu, bu geçerli mi acaba

• Snn64 S kullanıcısına yanıt
    çek kazanda fiş gönderir gibi bi yeri çek, ürün seçme kısmında bak, orda geçen ürünlerin listesi var

Gecerli hocam

• AED07 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz yöntemi denedim malesef yapamadım hatta bu yöntemi öğreneydik iyi olur du. Çek kazan actim fiş çek dediğimde kampanya sec diyor , kampanya seçiyorum fiş çekiyorum bu aşamada liste falan göremedim

hocam pardon eskiden fişteki ürünleri seçiyorduk. güncellemeyle direk fiş gidiyor heralde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.