Şimdi Ara

Dente Gamezone 7000 oyuncu bilgisayarı video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
59
Cevap
1
Favori
26.112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Dente Gamezone 7000 oyuncu bilgisayarı video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2699 Mesaj

Bu videomuzda Dente'nin Oyunculara yönelik bilgisayar serisi olan Gamezone'un en güçlü üyesi olan Gamezone 7000'i inceliyoruz.

|
    |
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    Böyle yüksek model bir pc de tamamen ssd kullanılmalıydı evet fiyat artardı ama zaten bunu alacak adamın parası vardır..keşke videoda fiyat bilgisini de açıklasaydınız..
    |
    |
  • Yarbay
    4676 Mesaj
    AAAAAkasa işlemci soğutucusu :)

Güzel cihaz, etlisine sütlüsüne dokunmadan bunu alıp oyunlara dalmak var.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    böle sistem kolay koly satılmaz iyi ama ayrı ayrı parcaları alıp kendim takmak daha eglenceli ve mantıklı olur bence
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    6000TL fiyat etiketi var.. aynı paraya çok daha iyi bir sistem toplanır ve yanına 24 veya 27 inç monitör bile alınır..
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    İsteyene bunu 5.500 tl ye verebilirim :D
  • Teğmen
    231 Mesaj
    http://www.gamingpc.net/page/psycho-gaming-level
    bu rada ki *Ultimate* olanı incelemeyi planlıyomusunuz???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    ssd hddsi bile yok .d
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    fail!
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    62971 Mesaj
    böyle bir sistem için 1200 watt? 850 watt olsa ne olur?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DARTS

Bu sistemin neden pahalı olduğunu anlamadım.İşlemci normal(i7 2600k iyi işlemci ama bu fiyatı yapacak kadar değil),ekran kartı çok pahalı değil 1300 tl filan ramler çok pahalı değil sdd kart bile yok bu sistemi pahalı yapan sanırım kasa:D.
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Herkes SSD yok demiş fakat sistem bileşenlerinden bahsederken SSD yazıyor orada ve söyleniyor.
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    6000 Lira ise eğer, aynısından yada aynı performansı verecek 2 tane toplarım...
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheLastNinja2

Herkes SSD yok demiş fakat sistem bileşenlerinden bahsederken SSD yazıyor orada ve söyleniyor.

120gb lik bir ssd ile 2 tb sabit disk var arkadaşlar sabit disk yerine tamamen ssd kullanılmalıydı demiş
    * bence de daha iyi olurdu ama zaten yüksek fiyat uçardı bu sefer
    |
    |
    SÖZLER DÖKÜLÜYOR GEÇ ADAMIN DUDAKLARINDAN
    '' IL ÉTAIT MON JÉSUS ''
    KARANLIK ALIYOR BEYAZIN SAFLIĞIN YERİNİ
    BİR HİKAYE DAHA BİTİYOR: '' LE FİLS '' ...
  • Misafir Üyelik
    62971 Mesaj
    http://mail.ozdoganemlak.com/urun/1098253/Dente_Gamezone_7000_i7_2600K-8G-2TB-SSD-GTX580-W7.html

5,577.96 TL

saçmalık bu bir 2.si ise oradakilerden cok daha iyi sistemim var g19 var g35 kulalık var g700 mousum var ve sistemi nerden baksan 3,5kya topladim ekran kartim 6970 asus cu2 saçmalıkdan ote bisi degil markaya bu kadar para verilnez....
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Kullanılan tüm bileşenler geçtiğimiz döneme ait bileşenler.İşlemci,ramlar,anakart ve ekran kartı ve tabi önpanelinde usb3.0 portu dahi bulunmayan kasa !!! Bu bilgisayar bu yılın başında tanıtılmış olsa etkileyici olabilirdi fakat yeni işlemci mimarisi 4 kanal bellekler ve yakında açıklanacak yeni nesil ekran kartlarını düşünürsek en fazla 1 bilemedin 2 ayı var demode olmak için...
    |
    |
  • Yarbay
    9128 Mesaj
    irgenç
    |
    |
  • Binbaşı
    1156 Mesaj
    Herkes diyor bu kadar parayı vereceğime ben daha ucuzunu toplarım diye, ancak hic kimse şunu düşünmüyor bu bilgisayarı alan kişi acaba senin gibi bilgisayar toplamadan anlıyor mu.. Ekran kartının ne ise yaradığını bilmeyip de oyun oynamak için tutuşan bir dünya kişi var;-)
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    Yuh fiyata bak. Acaba alan var mıdır merak ettim şimdi.
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.