Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
258.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika

Harman Kardon 3770 Stereo ampli ( 8 Ohm da 2x120 Watt) ve kendi takımı Playeri var. Onları kullanacağım.

İmzada varmış. Yeni farkettim. Şık bir cihaz. Sesi de iyidir herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. Çok memnunum. Aslında Denon güzel alet . Ama güç olarak benim kule kolonları sürmeye uygun değil . O yüzden orjinal kutusunu hiç açmadım bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Arkadaşlar merhaba acil bir yardımınıza ihtiyacım var , denon x2400 geldi dün akşam kurulumu yaptım, problem yoktu . Sabah AirPlay açayım dedim görmedi , Network ü kontrol ettim, wireless deneyim diye Ethernet kablosunu çıkartın dedi, çıkartmama rağmen Hale'n kabloyu çıkartın diye uyarı verdi .dolayısıyla wireless a geçmedi , şuna Ethernet kablosunu da görmüyor dolayısıyla Network yok
    Makineyi fişten takıp çıkarttım olmadı , önereceğiniz bir çözüm var mı yoks aferin verme yoluna mı gideyim

ARkadaşlar aranızda bu problemle karşılaşan oldu mu

• panama P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama ikinci el düşünmüyorum.

2 haftadır projeksiyonun üstündeki hoparlör ile idare ediyorum :/ yaptırmaktan başka çarem kalmadı.

Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Denon AKM'yi kullanmaya başlamış!

DENON AV RECEIVERS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 13 Eylül 2017; 9:47:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Denon AKM'yi kullanmaya başlamış!

DENON AV RECEIVERS

4300 ile 4400 arasındaki en büyük fark bu galiba.. Değermi acaba beklemeye 😂

• Akm yi Oppo alt modellerinde kullanıyor. Üst modellerinde Sabre kullanıyor.

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Onkyo'ya geçtikten sonra Pioneer 1131'de AKM vardı. Bir müddet kullandım, iyiydi. Ama markaların arasındaki ses ve karakteristik farklar kullanıcının tercihi için alternatif oluyor. Diğer etkenler ve donanımlar ayrı olsa da kafada soru işareti kalmıyor değil.
    Not: Ek özellikler için yeni modeli beklemek kişisel tercih. DAC için kullananlardan fikir almak gerekir. Değişiklik iyi mi oldu, kötü mü oldu bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 13 Eylül 2017; 14:9:46 >
  • Denon AVRX2400H tavsiye edermisiniz arkadaşlar bu fiyat aralığında daha iyi bir model var mıdır ? 99 yılından beri techincs avr kullanıyorum artık değişiklik zamanı geldi ne dersiniz,

2 adet cerwin vega kulem var, 2 adet aynı kalitede küçük hop var yıllardır kullandığım.. Ek olarak center ve hop alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Denon AVRX2400H tavsiye edermisiniz arkadaşlar bu fiyat aralığında daha iyi bir model var mıdır ? 99 yılından beri techincs avr kullanıyorum artık değişiklik zamanı geldi ne dersiniz,

2 adet cerwin vega kulem var, 2 adet aynı kalitede küçük hop var yıllardır kullandığım.. Ek olarak center ve hop alacağım

Hocam ,ben aldım ama Network problemi çıktı, değişime gönderiyorum. Yenisi gelsin ona göre yorumumu yapayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

merhaba avr x2300 modelini kullanıyorum. uzun zamandır çözemediğim bir kaç husus var yardımlarınızı rica edeceğim.
    TV'yi kendi kumandasından açtığımda TV+ açık konumdayken önce amfi otomatik açılıyor görüntüde geliyor sonra aradan ufak bir zaman geçince kendiliğinden denon ekranı açılıyor ve kumandasından sat a basmak gerekiyor bu sadece tv+ için değil laptop ps ve diğer bağlantılar için de geçerli. ve gerçekten sinir bozan bir durum. sonrasında da sistem olarak 5.1 şu an mevcut. modlardan sadece dts neural x ve stereo da bas aktif oluyor. diğerlerinde sadece hoparlörlerden geliyor. ve özellikle müzik dinlerken dts neural keyif vermiyor. multi ch stereo da veya dolby sorroundda bas keyfi alamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar modların bas keyfi konusunda ben de aynı durumu yaşıyorum. Çözümü nedir?

• Arkadaşlar merhaba sizde de amfi kullanım sırasında ısınıyor mu?

• Her anfi çalışırken ısınır, kullanım süresine bağlı olarak bu ısınma bazen çok artabilir ,bu sebepten etrafının yeteri kadar açık olması ve havalandırmanın uygun olması çok önemli ,sehpa seçerken geniş ve havalandırmaya uygun sehpalar seçmek çok önemli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Denon AKM'yi kullanmaya başlamış!

DENON AV RECEIVERS

4300 ile 4400 arasındaki en büyük fark bu galiba.. Değermi acaba beklemeye 😂

onkyo 545 i satmayayım bari adam 1500 euroluk cihazına koyuyor aynı dac ı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Her anfi çalışırken ısınır, kullanım süresine bağlı olarak bu ısınma bazen çok artabilir ,bu sebepten etrafının yeteri kadar açık olması ve havalandırmanın uygun olması çok önemli ,sehpa seçerken geniş ve havalandırmaya uygun sehpalar seçmek çok önemli .

Bizim öyle bir hatamız oldu işte çocuk dokunmasın diye biraz kapalı alanda ğstün0 açayım biraz yada bir soğutucu vs koysam üstüne ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • denon un Türkiye sitesi ne güzel yapılmış.
  • Arkadaşlar bugün Almanya'dan denon 4300 aldırdım. Yarın getirecekler inşaallah. Havaalanında gümrüğe takılır diye endişe ediyorum. Takılmaması için tiyo vs varmı. Mesela cihazı kutusuzmu getirsin.

Bu ürünün tr garantisi varmı acaba

• quote:

Arkadaşlar bugün Almanya'dan denon 4300 aldırdım. Yarın getirecekler inşaallah. Havaalanında gümrüğe takılır diye endişe ediyorum. Takılmaması için tiyo vs varmı. Mesela cihazı kutusuzmu getirsin.

Hayırlı olsun. Forum olarak çok rahatladık. :-)

Tanıdıklar birkaç kez valizde getirdiler, problem olmadı. Kişi kendine cihaz alıp getirebiliyor (adet çok olursa sıkıntı çıkabilir) ama yine de riskli iş. TR Garantisini unutun. Yerli firmalar kabul etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 22 Eylül 2017; 20:33:38 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bugün Almanya'dan denon 4300 aldırdım. Yarın getirecekler inşaallah. Havaalanında gümrüğe takılır diye endişe ediyorum. Takılmaması için tiyo vs varmı. Mesela cihazı kutusuzmu getirsin.

Tanıdıklar birkaç kez valizde getirdiler, problem olmadı. Kişi kendine cihaz alıp getirebiliyor (adet çok olursa sıkıntı çıkabilir) ama yine de riskli iş. TR Garantisini unutun. Yerli firmalar kabul etmiyorlar.

Valizlerinde yer yokmuş. Kutuyu öyle açıkta getirecek. Peki olurda cihaz da sorun çıkarsa ne olacak.

Akıl edipte hediye paketi falan yaptirsaydik. Belki göze batmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 22 Eylül 2017; 22:50:58 >

• quote:

quote:

quote:

Valizlerinde yer yokmuş. Kutuyu öyle açıkta getirecek. Peki olurda cihaz da sorun çıkarsa ne olacak.

Akıl edipte hediye paketi falan yaptirsaydik. Belki göze batmazdı.

İnşallah hayırlısıyla, problemsiz gelir. Bu cihazlarda arızalı çıkma oranı çok düşük ama öyle birşey olursa ya alındığı yere geri götürmek, ya da burada cihaz parası kadar tamir ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.