Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
258.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurcalarken main zone cıkısını bozdum. Hıcbır goruntu gelmiyor. Resetledim. Şimdi ilginc biçimde zone 2 cıkısını main zone gibi goruyor ve her mode a geçiyor. Ana cıkıs bozuldugu ya da yandıgı ıcın kendısımı geçiş yaptırdı anlamadım acıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelion01

Kurcalarken main zone cıkısını bozdum. Hıcbır goruntu gelmiyor. Resetledim. Şimdi ilginc biçimde zone 2 cıkısını main zone gibi goruyor ve her mode a geçiyor. Ana cıkıs bozuldugu ya da yandıgı ıcın kendısımı geçiş yaptırdı anlamadım acıkcası
    Kurcalarken derken içini mi açtınız? Normalde menüsünü kurcalarken bozma gibi bir durum olmaz da.
    Hangi model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whitelion01 W kullanıcısına yanıt
    Aynı kabloyu mu kullandınız belki de kabloda bir şeyler oldu (yada vardı)
  • whitelion01 W kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan pure direct seçtiyseniz hdmi çıkışı çalışmaz. Sesi en kısa yoldan çıkışa ulaştırmak için kullanılır. Aklıma şu an bir tek o geldi.
  • GatorOne kullanıcısına yanıt
    Hangi modelden söz ediyorsunuz yada garantiyi umursamayacak kadar ne kadar ucuza geliyor bilemiyorum ama benim, o güzel canım aletlerin taa Almanya dan bilmem kaç elden geçerek kargoda itilip kakılarak buraya gelmesine içim dayanmaz güvenemem yani.

Devre kartlarında mikron dan daha ince bağlantılar var ve bu yüzden her sarsıntı anlık yada gelecek için risk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GatorOne

Bu mesaj silindi.
    Amazon ses sistemleri bölümüne yazsana hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    Hayır içini açmadım fakat hdmi kablolarını cıkarıp takarken sanırım hdmı cıkısını yaktım denon x2100w modeli. Hdmi out 2 calısıyor su anda sanki 1.cıkısmıs gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelion01

Hayır içini açmadım fakat hdmi kablolarını cıkarıp takarken sanırım hdmı cıkısını yaktım denon x2100w modeli. Hdmi out 2 calısıyor su anda sanki 1.cıkısmıs gibi
    Çok geçmiş olsun. Umarım az masraf ile çözersiniz sorunu..

Bu vesile ile daha evvel defalarca işlenen bir hususun altını çizelim.

AVR'nize, HDMI kablo takarken yada çıkarırken hem AVR'nizin hemde bağlayacaginiz cihazın elektrik kablosunu çıkarın. Bu şekilde bağlantı yapıp herşey bittikten sonra elektrik verin.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu siteyi biliyorum, puanlama olarak bazı markalara yanlı gibi.

Denon avr x2600 TR de çok yüksek fiyatta 1000, 1150 euro.. Avrupada 460 euro.

Yamaha çıkardım favorilerimden, bazı özelliklerden yoksun. Bunun yerine Denon'u Marantz Sr 5014 ile kıyaslıyorum..

Avrupadan aracıyla gelen biri ile getirtmek çok mantıklı geliyor şu pandemi bir atlatalım bakalım..

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yorumunuz için teşekkür ederim.

LG Oled C9 tv kullanıyorum.

Dolby Vision/ Atmos ve Hdmi 2.1 input, eARC gibi özelliklere sahip..

Şu an hdmi 2.1 ilaveli belirlenen modellerin olduğu bir sayfa varmı acaba ?

Yurtdışından ürün getirtsem haliyle mayısı bulacak , bu pandemi bitmeden zor gibi zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinalhakan -- 25 Mart 2020; 23:32:5 >
  • Audyssey appini kullanmayanlar kesinlikle indirip cihazlarını kalibre etsinler ben de epey fark yarattı tavsiye ederim

• Merhaba, app store'da 135₺ görünüyor sizin kullandığınız ücretli mi? yoksa android'de ücretsiz mi? Bir de normal audyssey kurulumundan çok farklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizak84 -- 16 Nisan 2020; 10:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizak84

Merhaba, app store'da 135₺ görünüyor sizin kullandığınız ücretli mi? yoksa android'de ücretsiz mi? Bir de normal audyssey kurulumundan çok farklı mı?
    Malum yerlerden edindim diyeyim :)
    Farkı şu custom olarak tüm hoparlörleri ayrı ayrı ekolayzer ayarlayabiliyorsunuz bir de işlem tamamen app üzerinden telefon işlemeyi yapıyor. Ayarı telefona saklayıp kaydedebiliyorsunuz, maille de gönderebiliyorsunuz. ayarı telefon appi üzerinden avrye işlemesini yapabiliyorsunuz. Mesela ben evde speakerların yerlerini değiştirirken surroundun bir tanesini yanlışlıkla artı/eksileri yanlış bağlamışım onu bile uyardı program.
  • Gerçi temin etsem dahi kullanamam sanırım. App' den desteklediği modeller arasında yoktu. Benim avr x2000 Biraz geri kaldık bu işlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizak84

Gerçi temin etsem dahi kullanamam sanırım. App' den desteklediği modeller arasında yoktu. Benim avr x2000 Biraz geri kaldık bu işlerden
    Çok keyif verici hale getirdi avryi ç. X2000 desteklemez sanırım.

• X4500H'de HDMI 2.1 var mı?

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak yok ama bazı özelliklerini destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Çok keyif verici hale getirdi avryi ç. X2000 desteklemez sanırım.

Alıntıları Göster
    Ben yükledim ama sol hoparlör testinden sonra bağlantı kopuyor. Başta otomatik de görmedi avryi, kendim ip ile ekledim. Demek parayla alsak zorumuza gidecekmiş :D

• Denon AVR x1400h ile app uygulamasını kullanıyorum testi tamamlıyor. Oradaki değerleri daha iyi yapmak için ne yapmam gerekiyor. Bunun hakkında hiç bir bilgim yok. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yönlendirirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Ben yükledim ama sol hoparlör testinden sonra bağlantı kopuyor. Başta otomatik de görmedi avryi, kendim ip ile ekledim. Demek parayla alsak zorumuza gidecekmiş :D

Alıntıları Göster
    Bende hiçbir sorun olmadı ağ bağlantınızı ve cihazın fwsini gözden geçirin. Ben sonuçtan çok memnun kaldim

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.