Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
259.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direk amazon.de ye bakın,hem uğraşmassınız kapınıza kadar gelir hemde elektirik den yana bir sıkıntı yaşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 15 Temmuz 2019; 20:38:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Ürünü bilmiyorum ama kaliteli dönüştürücü kullanmazsanız hum sesi yapıyor, düzgün bir dönüştürücü için de minimum 200-250tl verirsiniz muhtemelen.
    Yine Amerikadan 110/220v çalışabilen bir sub bakarsanız daha mantıklı olur şahsi fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Bir fikir alsam üstadlar bilgisi olan var mıdır, nasıldır bu fiyata alınır mı?
    Polk Audio PSW10 10" Powered Subwoofer - Featuring High Current Amp and Low-Pass Filter | Up to 100 Watts | Big Bass at A Great Value | Easy Integration Home Theater Systemshttps://www.amazon.com/dp/B0002KVQBA/ref=cm_sw_r_cp_api_i_QHilDbMBMPQGB
    Ben Polk audio Psw110 kullanıyorum.
    25m2 salonda gayet yeterli. Volume yarıda bile değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu işlere yeni gireceğim ve pek tecrübem yok o yüzden sizlere sormak istedim. Forumda denon 2400h de indirim olduğu için herkes onu almış bende onu düşünüyorum ama yanına nasıl bir hoperlör sistemi almalıyım bilmiyorum. Salon 35 m2 civarı ilk etapta 5.1 olarak kurup ilerleyen zamanlarda atmos hoperlör eklemek istiyorum. Teşekkürler
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Bu islere ayirabileceginiz butce ne kadar ?

Ona göre plan yapmak daha dogru olur. İkinci el takintiniz yoksa daha uyguna hop ve avr bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bu islere ayirabileceginiz butce ne kadar ?

Ona göre plan yapmak daha dogru olur. İkinci el takintiniz yoksa daha uyguna hop ve avr bulunur
    Hocam 7-8000 tl ayırabilirim. 2. El takıntım yok temiz sorunsuz olduğu sürece alabilirim.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Avr haric 7 8 bin dogru mu anladik ?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Avr haric 7 8 bin dogru mu anladik ?
    Yok avr dahil hocam
  • Sadece hop olsa guzel seyler cikardi.

Oncelikle butce kisitli oldugu icin 2500h serisi değil de daha uuguna bulunursa 2400 yada 2300h serisi de olabilir. Ayni cihazlarin her yil cikan guncel versiyonlari bunlar. Onemli farklari yok.

3 bin civarina avr hallolursa, 5 bin e 5 hop ve bir de sub almak lazim. Oda buyuk oldugundan da guclu sub gerekiyor. 2 bin sub olsa ortalama, geriye 3 bin kalir ama 5 li seti 3 bine duzgun birsey cikmaz. Hop ve sub için olsa butceniz daha guzel olacakmis.

Malum siteden bi kombo yapmaya calisin bakalım bahsettigim gibi rakamlara. Bizde bakip yardimci oluruz.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Denon 2500’de indirim var. Toplam 2800’e falan geliyor.
    Denon 2400 de 2500 civarına. O yüzden şu an 2500 daha mantıklı

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07DKJ3NMY/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• Hala bitmedi mi o

Benide denon sahibi yapmisti amazon.de sağolsun.

2800 e sifir denon 2500h cok iyi.
    Buna set olarak safkan sinema hop olarak ikjnci el definetive serileri olabilir. Örnek ilan vereyim simdi baktim. Saticiyi tanimam, urunler temize benziyor. 695313784

Çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz.
    Bende mi kampanyadan faydalanıp X1300w'dan x2500h'a geçsem? Makul bir değişim olur mu ki?

• Diger arkadaslarda görüşlerini bildirirler ama bence 3500 gibi modele çıkınca fark daha belli olur.

Ben 1300 den 4300 e gectim, görünüş olarak oldugu gibi guc ve ses olarak da farkettigini hissettim.

İmkan olursa 3500 gibi modele yonelmeniz. Zira eger cok fiyat farki veriyorsaniz zaten gerek yok. Ama fiyat farki az ise bir ust model ust modeldir gecilebilir

• Kampanya zamanı yakalayabilirseniz 4 le başlayan serileri tavsiye ederim.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Bencede +1

• Denon x2400 den x3400 avr geçen biri olarak çok fark hissetmedim bence x4400 veya x4500 geçiş daha mantıklı olur diye düşünüyorum tabiki bütçe musağitse

• Yorumlara göre sanırım serileri şu şekilde sıralamak lazım. Tabi çok basit şekli ile;

1 < 2=3 < 4 < 6

4 serisi, beni ihtiyacım ve bütçem dahilinde çok aşıyor.
    2 ile 3 birbirine yakınsa 2 serisindeki kampanya cazibeli gibi görünüyor.

Şeytan dürtüyor durduğum yerde ;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 21 Temmuz 2019; 16:18:22 >
  • Ben de hem 3400 hem de 4400 kullanmış biri olarak ikisi arasında fiyat farkı kadar bir fark olduğunu düşünmüyorum. Bana göre de 3000 serisi 600 € civarı fiyatı ile daha f/p ürünü bir model.

Pre out, 3 tane Hdmi çıkışı vs gibi özellikleri baya işe yarıyor.

• Merhabalar;

Üst modele geçmem nedeniyle Denon x1300w model AVR'mi satıyorum. Çalışmayan aksamı, arızası, sıkıntısı, çiziği bile yok. Kutusu, kumandası, ayar mikrofonu sağlam şekilde duruyor. Fiyatı 2100 TL. İlgilenenler PM atabilir.

İyi günler dilerim,

Detaylar için :
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-denon-x1300w-avr--139317213#139317213
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-denon-x1300w-avr-714060501/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 28 Temmuz 2019; 22:13:45 >

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.