Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
259.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba Türkiye den sizce nereden alınır denon 2400 en uygun ve güvenilir yer neresidir sizce?
  • Boş ver tr yi amazon.de den al nerdeyse yarı fiatına mal edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Acaba Türkiye den sizce nereden alınır denon 2400 en uygun ve güvenilir yer neresidir sizce?

amazon.de dışında başka yerden makul fiyatlı alabilme şansınız yok.
    Ne yazıkki Denon distribütörü güzel kar koyuyor cihaza amazondan 2200e alınacak ürün oluyor size 4500.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: oist

Acaba Türkiye den sizce nereden alınır denon 2400 en uygun ve güvenilir yer neresidir sizce?

amazon.de dışında başka yerden makul fiyatlı alabilme şansınız yok.
    Ne yazıkki Denon distribütörü güzel kar koyuyor cihaza amazondan 2200e alınacak ürün oluyor size 4500.

https://www.amazon.de/Denon-AVRX2400H-AV-Receiver-Integration-Kompatibilit%C3%A4t-Schwarz/dp/B072LZMGHZ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1508329417&sr=8-1&keywords=denon+2400

adresinden buldum ama türkiye ye gönderim yok diyor... Siz nasıl aldınız buradan?

• Valla benim daha bugün geldi x2400 acamadım henüz. Para ödeme noktasına kadar ilerle. Gönderiyor amazon.

• Arkadaşlar merhaba,

Ben denon avr x4300 alma aşamasındayım.
    Bir taraftan kdv denen illetin gelecek olması,diğer taraftan black friday in gelmesinin yakın olması sebebi ile ikilemde kaldım.

Bir an önce sipariş versem mi yoksa black fridayi beklesemmi bilemedim.
    Sizce en mantıklısı hangisi?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar Eco mode ne gibi faydası var. Ne şekilde kullanmalıyız. Sese etkisi varmı

• avr ile sun arasında normal mono rca subwoofer kablosu kullanıyordum.
    Geçen gün amazondan aşağıdaki Y subwoofer kablo aldım.

Avrın nin subwoofer çıkışından sub ın arkasındaki kırmızı beyaz girişlere taktım.
    sorunsuz çalışıyor ve basslar sanki daha iyi geldi sa
    subwooferın arkası şöyle

Avr den cutoff frekansı 80 olarak ayarlı.
    sub ın arkasındaki cutoff frekans ayarını nasıl yapmak lazım. Teşekkürler.

• Denon karı Bluetooth ile telefona bağlayabilen oldu mu

X1300 de iken de x4300 de bir türlü bağlayıp müzik dinleyedim. Amacım arada bir değişiklik olması acisindan muzik çalarimdaki ve YouTube deki müzikleri vs dinlemek.

Not: Zaten flac ve kayıpsız müziklerin var ve dinliyorum. Yukarıda yapmak istediğim sadece arternatif.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    X3200W'da kullanıyordum. Bluetooth cihazları eşleştirdikten sonra problem kalmıyordu.

• Herkese merhaba, ilk kez bir foruma yazıyorum desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Biraz araştırdım ve denon avr x2400 modelinin ihtiyaçlarımı karşılıycağını düşünüyorum

ikinci el bi cihaz bakıyorum,diğer markalarda avr x2400 muadili hangi modellere yönelebilirim ?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepgame34

Herkese merhaba, ilk kez bir foruma yazıyorum desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Biraz araştırdım ve denon avr x2400 modelinin ihtiyaçlarımı karşılıycağını düşünüyorum

ikinci el bi cihaz bakıyorum,diğer markalarda avr x2400 muadili hangi modellere yönelebilirim ?

Teşekkürler

Bütçe belirtirseniz iyi olur.

• 1500 - 1750 tl civarı duruma göre biraz daha çıkabilirim

mümküm olduğunca güncel bir ürün almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepgame34 -- 27 Ekim 2017; 19:59:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denon AVR x1300w 'da kullanıyorum bluetooth' u. Sorun olmuyor eşleşme. Tek sıkıntı video ve ses de senkron sorunu var.

Ses, olması gerekenden 2-3 saniye geç geliyor. Hatta ben videoyu pause yaptığımda bile ses 2-3 saniye çalmaya devam ediyor. Farklı farklı cep telefonlarında denedim, sonuçları değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepgame34

1500 - 1750 tl civarı duruma göre biraz daha çıkabilirim

mümküm olduğunca güncel bir ürün almak istiyorum

Bütçeni çok aşmıyorsa Sony STR-DN1080 var. 2.699 TL. Kart, kupon, vs. indirimi ile 2.500 TL.'ye taksitle alabilirsiniz. Hem güncel, hem de beğenilmiş bir cihazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 28 Ekim 2017; 9:39:6 >
  • Arkadaşlar bu Eco mode hakkında bana bilgi verebilecek var mı ?

• X1300 ile x1400 arasında ne gibi farklar var acaba? 100 euro fiyat farkı Var, değer mı? Başlangıç için uygunlar mıdır? İlk defa sistem kuracağım. Bir de bunlara uygun, çok uçuk fiyatlı olmayan hoparlör seti tavsiyeniz var mıdır?

• siyah 4300 arıyorum, kutulu, hasarsız, eksiksiz
    satan olursa pm ile ulaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayfim

X1300 ile x1400 arasında ne gibi farklar var acaba? 100 euro fiyat farkı Var, değer mı? Başlangıç için uygunlar mıdır? İlk defa sistem kuracağım. Bir de bunlara uygun, çok uçuk fiyatlı olmayan hoparlör seti tavsiyeniz var mıdır?

X1300 2016 model. Diğeri ise 2017.

Ben daha geçen hafta x1300 Aldım; müthiş bir avr.

X1400 ile x2400 deseydin mantıklı gelirdi. Fakat senin sorduğuna cevaben 100 Euro aradaki farka (bence) değmez.

X1300 de x1400 de Başlangıç için Harika bir Seçim olacaktır.

Aralarındaki farka Denon’un sitesinden bakabilirsin. Ben baktım ve x1300 de karar kıldım. Ama Uygun fiyata bulabilseydim x2400 ya da x2300 alırdım

Hoparlör ise ben Harman Kardon hkts 16 kullanmaktayım; müthiş...

• Denon kullaniyordum sonra Pioneer vsx 921 kullandım fena değildi özellikle sinemada ,şimdi onkyo tx sr 608 kullanıyorum daha gövdeli ama çok mat çalıyor hiçbirinde denondaki o sesi bulamadım sanırım bundan sonra denondan başka amfi kullanmam .

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.