Şimdi Ara

Denizli PlayStation 4 - Takas/Yardımlaşma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
10
Favori
6.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende var fifa 14 daha bugün aldım ps4den de ekledim seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameeline -- 23 Temmuz 2014; 4:47:01 >
  • bu oyunları ps4 storeden alınca disk misk dalgası oluyor mu?
    fifa14 dün diskini çıkarınca oynayamıyorum. :S
  • gameeline G kullanıcısına yanıt
    14 u sattim hocam ben. 15 i bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    ya bu fifa 14de joysticki nasıl kapatıyoruz ?
  • gameeline G kullanıcısına yanıt
    Kol ayarlarından Custom seçip kendinize göre ayarlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gameeline

bu oyunları ps4 storeden alınca disk misk dalgası oluyor mu?
    fifa14 dün diskini çıkarınca oynayamıyorum. :S

storedan alırsan dijital almış olursun disk istemez. Hafızaya kaydeder.
  • Arkadaşlar Denizli içinde yaşayanlar ekleyin de kutulu oyunları konuşarak takaslayabiliriz.

Zaten ufak bir şehrimiz var kutulu oyunları haberleşerek değişimli alırsak çok oyun oynayabiliriz...

Psn: JMKeenan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jmkeenan -- 24 Temmuz 2014; 22:45:26 >
  • Bundan sonra kolay kolay diski oyun almam US PSN kardeşlik falan varken :)
  • arkadaşlar merhaba,

Elimde Watch Dogs var,ps4 oyunu...Bitirdim;takas düşünüyorum elden.
    Ayrıca store üzerinden last of usa kardeşlik vs uygun yolla sahip olmak istiyorum.

ilgilenenler yazarsa sevinirim.

Murat/Denizli
  • pns id : Piome

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piome* -- 15 Ağustos 2014; 8:18:28 >
  • elimde UFC ve call of duty ghost var takas yapmak isteyenler yada almak isteyenler ulaşsın monster notebook olduğu için call of dutyi fazla oynamadım.
  • quote:

elimde UFC ve call of duty ghost var takas yapmak isteyenler yada almak isteyenler ulaşsın monster notebook olduğu için call of dutyi fazla oynamadım.

Hocam PSN ID nedir? Listeye ekleyelim =) Call of Duty Ghost ile bendeki Second Sun Limited Edition'ı temelli takaslayabiliriz istersen.

Bu arada şöyle Denizli PS4 kullanıcıları şeklinde bir imza oluşturursak hiç fena olmaz =) Yakın zamanda bir kaç tane örnek paylaşmayı düşünüyorum, oylama yaparız =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

elimde UFC ve call of duty ghost var takas yapmak isteyenler yada almak isteyenler ulaşsın monster notebook olduğu için call of dutyi fazla oynamadım.

Hocam PSN ID nedir? Listeye ekleyelim =) Call of Duty Ghost ile bendeki Second Sun Limited Edition'ı temelli takaslayabiliriz istersen.

Bu arada şöyle Denizli PS4 kullanıcıları şeklinde bir imza oluşturursak hiç fena olmaz =) Yakın zamanda bir kaç tane örnek paylaşmayı düşünüyorum, oylama yaparız =)

ouzhanuglu

tamam takaslaya biliriz.
  • Tamamdır =)

PM attım
  • beni de ekleyebilirsin listeye
    psn id: pattiz_31

bu gün elime ulaştı cihaz, fanta kampanyasından kazanan bi arkadaştan aldım 1000tl sıfır jelatini bile açılmamış.
    n11.com dan da tomb raider aldım 105 liraya takılıyorum şimdilik.

fakat tomb raider online serverında sıkıntı var diyor, oyun cd si ile alakalı bir problem değildir umarım (ithalat ürün sonuçta)
  • Neath kullanıcısına yanıt
    Yok disk ile olması mümkün değil pek :) PSN+ üyesi oldunuz mu?
  • Kardeşim, bir görüşme ayarlayalım diyorum =) Zaten oyun falan yok daha piyasada, bari biz görüşelim hep beraber
  • havalar serinlesin yaparız neden olmasın :)
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Henüz değil fakat giriş yapmaya çalışmadan zaten o mesajı gösterince bi panik olmadım değil hani.
    Bu gün yine PSN de sıkıntı var sanırım?
  • Neath kullanıcısına yanıt
    PSN+ üyesi olmazsanız online oynayamazsınız sadece F2P oyunlar oynarsınız online olarak. Bakım var bu arada :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.