Şimdi Ara

DENİZLİ ELEKTROWORLD AÇLIŞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dellino

quote:

Orijinalden alıntı: .:EZEL:.

Arkadaşlar bende bu sıra Denizli'deyim açılışa gitmeyi düşünüyorum geceden gitmeyi düşünen arkadaşlarımız varmı aramızda? Sümerpark tarafı biraz sakat diyor arkadaşlarım acaba dh ciler olarak toplansak mı yoksa Denizli halkı sabahın 6 sında ne işimiz var bi de bu soğukta diyerek uzun kuyruklar oluşturmaz mı ? Böyle düşünen arkadaşlar varmı acaba çünkü hakikaten hava soğuk yer sıkıntılı yani gidip beklenecek türden bi yer değil öğrendiğim kadarıyla..

Sümer Park tarafında sakat olan bir yer yok.
    Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Eyvallah teşekkürler, ben duyum için öyle söyledim yoksa bi gitmişliğim yoktu gelenler olursa orda karşılaşırız =)

• Tek korkacağınız yer gümüşler'in belli bir kısmı. özerklik gibi.
  • resmen sacmalamıslar bu nedir ya
  • samsung 1660 yazıcı gerçekten ucuz 9 tl geçen ay çok araştırdım en uygun hizlialdan 145tl aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

samsung 1660 yazıcı gerçekten ucuz 9 tl geçen ay çok araştırdım en uygun hizlialdan 145tl aldım

evet yazıcı almak isteyen arkadaşlar var ise uygun goze carpan bir cihaz

sümer park mevkisi iyidir arkadaşlar zaten anayollun altı hemen

ben sabah 9 -10 gibi gidebileceğim stoklar yuksek tutulmus tabı ticcari amaçlı coklu alım yapılırmı bılemıyorum
  • arkdşlr sabah 5.15 de kalkmış olmama rağmen önümde 1000 kişi falan vardı içeriye 8 gibi anca girebildim ben harici harddisk için gitmiştim 500 gblık disk ve Switch alıp çıktım eve gelişim 10 u buldu ordaki elemanlarda insanları alış-veriş için yönlendirip duruyorlar işte laptop aldınız bakın yanında bunu alırsanız şu kadara geliyor artı ayrıca Norton Antivirus paketide alırsanız 39 tldir falan filan hiç alış-veriş yapmaycak insanın bile hesapta yokken birçok şey alabiliyor ben tabi kendimi biraz tuttum,fiyatları uygun olanda vardı olmayanda
  • saat 10 gibi gittim olay yeri incelemeye insanlar geldik birşeyler alalım bari ile ürün alıyor ellerınde fırınlaar ve elektirkli süpürge gordugum vatandaşları anlamka gercekten zor sabah 6 da sırf fırın ıcın sıraya gırmek benım anlamadıgım sey
    buyuk urun alan fazla gormedım ama ufak poşetlerde giren mutlaka bir şey almış arkadaşta solemiş alışverişşe yoneltilmiş biraz müşteri
  • z5500 aldım lg'nin ses sistemini almaya gitmiştim kalmamıştı orda çalışan görevli herkes lg aldı ama bu çok daha iyi dedi inandık aldık
  • z5500 meşhurdur o gerçekten çok iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: panthera1905

z5500 aldım lg'nin ses sistemini almaya gitmiştim kalmamıştı orda çalışan görevli herkes lg aldı ama bu çok daha iyi dedi inandık aldık

Ben 2 sene önce maviden 590'a almıştım, 900'lerden inmişti...
    450 ye sattım geçen ay... 500 lira gerçekten iyimiş
    Yıllardan beri indirim olmadıkça 800-900 civarında gezer z5500... 1000 lirayı görmüşlüğü vardır
    Mutimedia hoparlör için bence bir numara
    Ondan iyisi profesyonel hi-fi cihazlara yönelmen gerek onlarda 1000 lirayı aşar.

Valla millet indirimleri beğenmemiş...

Benim haberim yoktu broşürden haftasonu açılacak diye biliyorum...
    Sabahda 7'de yattım... 4 de giderdim oraya bilsem

Kesim alacaklarımız
    Arkadaşlarım vardı indirim bekleyen
    37" tv - Mikrodalga fırın - Notebook...
    3'ünü de buldum broşürde... Şu fiyata düşsün alalım diye konuştuğumuz fiyatlar
    Sıfır iPhone 3Gs bile 999lira... 1300 liradan aşağı zor bulunuyor...
    2-3 Ay önce bir tanıdığım 1 haftalık yurt dışı cihazını 900 liraya aldı millet 1000 lira teklif etti vermedi.

Böyle fırsatları iyi değerlediren biri olarak kendime kızdım açıkcası... :(
    Forum açıldığında 3 sene önce indirimlerde bile 2000 lira olan Toshiba 37" lcd tvden 1200 liraya 3 kişi almıştık...
    Hala aynı fiyat 3 senedir... daha yeni düşüyor o özellikteki lcdler 1200 lira aşağısına

• akşam 19.30 gibi gittik,

o soğukta kuyruk oluşturmuşlar, gruplar haline içeri alım yapıyorlardı,

direkt geri döndüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcuksystem06

akşam 19.30 gibi gittik,

o soğukta kuyruk oluşturmuşlar, gruplar haline içeri alım yapıyorlardı,

direkt geri döndüm.

19:45'de de biz gittik 9dk bekledik o kuyrukta 3-4 dk bir 50 kişi alıyorlardı...
    LG'nin 1100 liralık 40" i kalmamış 1000 liralık 37" modelini aldık 10 taksit (piyasada en ucuz 1100 lira 10 taksit)
    89 Liraya 500gb usb harddsik aldık. Televizyon zaten alınacaktı harddisk hediyesi gibi oldu
    Bilgisayarlarda gayet güzel ürünler vardı indirimli.
    Z5500'ler hala vardı bir kaç tane... Almak isteyen kaçırmasın hem 500 lira iyi bir fiyat hemde ürün çok kaliteli
    200-300 liraya hoparlör alacaklara kesinlikle tavsiyemdir arada farka %100 değer
  • Süper olmuş electro world valla
  • 500 GB Usb harddisk var mı hala ?
  • up
    arkadaşlar var mı bugün giden?
  • Nakit yazan yerdeki taksit yazan yine kredi kartına degil mi arkadaşlar ?
    ben z5500 için gidecegim sanırım ama bu nakitin yanındaki secenekler kredi kartına yapılıyorsa tabiiki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Nakit yazan yerdeki taksit yazan yine kredi kartına degil mi arkadaşlar ?
    ben z5500 için gidecegim sanırım ama bu nakitin yanındaki secenekler kredi kartına yapılıyorsa tabiiki ?

indirim yarın son ama z5500 kalmışmıdır emin değilim
    taksit tabiki kredi kartına... ve de maximum ve world kartlarına nakit fiyatına 10 taksit avantajıda var
  • Öğlen en az 10-15 adet z5500 vardı. HDD dolu arkadaşlar.
  • Kardeşime Samsung Dizüstü aldık. Tabi o gitti. Biraz bekleyip almışlar içeri. Ama laptop çantasını beğenmemiş. Çok zayıf bir malzeme kullanmışlar. Denizli için rekabete bir elemanın daha katılması iyi oldu. Teknosa yıllardır tek başına gibiydi. Bimeks, gold derken EW iyi geldi.
  • evt iyi oldu ElektroWorldun açıldığı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.