Şimdi Ara

DENİZKARTIM 240TL'YE VARAN BONUSLA MERHABA DİYOR! %20 BONUS KAYIT SONRASI İLK ALIŞVERİŞ.... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
26
Favori
34.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Afili Bonus Adalethttp://www.afilideniz.com/urunlerimiz/kredi-kartlari/ ile Adalet Karthttp://adaletkart.com/ nasıl aynı?

başında Adalet yazan Afili Bonus Platinum kredi kartı ile Denizbank tarafından ilk başlarda dağıtımı yapılan Adalet kart diye bahsettiğiniz aynı değil?

Adalet kart ön ödemeli(ininal gibi) para yatırılabilen kimlik kartı aslında Adalet Afili Bonus Platinum kredi kartı ile karıştırılmaması lazım ama Denizkartım uygulama kampanya şartlarda bu açıkça yazılmış değil

Paracard, Adalet, net kartlar ve tarım, business, işletme gibi ticari kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir. deyip kestirip atmış:

paracard debit banka kartıdır, net kartlar aidatsız kredi kartıdır
    peki Adalet diye yazdığı ne ki? ön ödemeli kart mı yoksa Adalet Afili Bonus Platinum kredi kartı mı?

denizbank müşteri hizmetleri eğer bilgisi varsa ve telefonda 30 dakikadan önce, veya hiç bekletmez ulaşabilirsem soracağım
    sonuçta tecrübe gereği Denizbank müştri hizmetleri de bankalarının kampanya ve hizmetlerini (her zamanki gibi)bilmiyor olacaklar

hülasa:
    anlaşılan 100 tl bu uygulam ile sipariş verip önümüzdeki maçlara bakacağız (tecrübe edeceğiz)
  • Taraftar bonuslar geçerli sanırım değilmi?
    Bu kartlarla kampanyaya katılan varmı?
  • Az once 250 liralik alisveris yaptim 50 geldi 10 lira daha gelmeyecekmiydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Az once 250 liralik alisveris yaptim 50 geldi 10 lira daha gelmeyecekmiydi ?

29 kasım
  • İnşallah önümüzdeki pazartesi günleri de aynı kampanyayı yapar, eğer şu şu sektörler diye kısıtlama koyarsa zorluk yaşanır. Birebir aynısı olsun istiyorum.
  • Malum ürünü aldım. 50 tl bonus geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu aidatsız netkarta başvursak ona da verir mi 50tl bonus?
  • forever54 kullanıcısına yanıt
    Deniz bonus premium kartım olmasına rağmen bende göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Afili Bonus Adalethttp://www.afilideniz.com/urunlerimiz/kredi-kartlari/ ile Adalet Karthttp://adaletkart.com/ nasıl aynı?

başında Adalet yazan Afili Bonus Platinum kredi kartı ile Denizbank tarafından ilk başlarda dağıtımı yapılan Adalet kart diye bahsettiğiniz aynı değil?

Adalet kart ön ödemeli(ininal gibi) para yatırılabilen kimlik kartı aslında Adalet Afili Bonus Platinum kredi kartı ile karıştırılmaması lazım ama Denizkartım uygulama kampanya şartlarda bu açıkça yazılmış değil

Paracard, Adalet, net kartlar ve tarım, business, işletme gibi ticari kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir. deyip kestirip atmış:

paracard debit banka kartıdır, net kartlar aidatsız kredi kartıdır
    peki Adalet diye yazdığı ne ki? ön ödemeli kart mı yoksa Adalet Afili Bonus Platinum kredi kartı mı?

denizbank müşteri hizmetleri eğer bilgisi varsa ve telefonda 30 dakikadan önce, veya hiç bekletmez ulaşabilirsem soracağım
    sonuçta tecrübe gereği Denizbank müştri hizmetleri de bankalarının kampanya ve hizmetlerini (her zamanki gibi)bilmiyor olacaklar

hülasa:
    anlaşılan 100 tl bu uygulam ile sipariş verip önümüzdeki maçlara bakacağız (tecrübe edeceğiz)

adalet kart,adalet bakanlığı personeline verilen ücretsiz kredi kartıdır,adalet afili ise avukatlara verilen kredi kartıdır ( ücretlimi değil mi bilmiyorum ) , kampanyaya dahil edilmeyen bir kart varsa ücretsizdir illa.
  • mackali6161 M kullanıcısına yanıt
    hangi site
  • Denizbank bonus platinum kartlar kampanyaya dahil olmasına rağmen denizkartım uygulamasında bu kampanya gözükmüyor.

MH yi aradım kayıt oluşturdular inceleyip geri döneceklermiş.

• Arkadaşlar dönemini işlemlerde şuan KIŞBAŞI KAMPANYASI BONUSU diye bir ibare var ve 20tl bonus gelmiş bana.. (nereden gelmiş anlamadım)

Bu kampanya ile alakası varmıdır? Birde ben 100 TL geçen alışveriş yapmadım bu ay ??

• puan hemen geliyo mu yoksa 5 10 dk suruyo mu. Birsey denedim elimde patladı heral

• Bende dşarj bonus var kampanya görünmüyor

• N11 den 260 liralik alisveris yaptim hemen 50 tl gelmis. Mesaj gelmiyor internet subesinde görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katıldınız mı denizkartımdan

• quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Arkadaşlar dönemini işlemlerde şuan KIŞBAŞI KAMPANYASI BONUSU diye bir ibare var ve 20tl bonus gelmiş bana.. (nereden gelmiş anlamadım)

Bu kampanya ile alakası varmıdır? Birde ben 100 TL geçen alışveriş yapmadım bu ay ??

Kardesim 15 Kasima kadar 150 lira ve uzeri alisverislere 10 lira bonus vardi.O kampanya Kisbasi

• dşarjı olup sanal kartı olanlarda kampanya gözüküyor,dün bende de yoktu sanal kart açtım bugün gözüküyor alışveriş te yaptım puan geldi
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar harcamam lazım acaba bilginiz varmi

• passolig kart yuklemesi yaptim ama puan yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.