Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
130
Favori
192.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Net kart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Bu kodlar evrenseldir hcm.Sektör kodlarıdır yani.Mesela 4816 nın Bilgisayar olduğunu hatırlıyorum.Daha önceki denizbank kampanyalarında bu konu tartışılmıştı diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    kodların karşılıklarını internetten bulamıyorum. n11 elektronik olarak geçiyor. şansımı denesem mi bilemedim.
    derken buldum galiba.

Electronics Stores: MCC #5732

bu sitede tüm kodların sektörleri mevcut.

https://chargebackhelp.com/mcc-code-list/
  • önemli olan alışveriş yaptığımız firmanın hang sektöre kayıtlı olduğu. restorana gidiyoprsnuz bi bakıyorsunuz inşaat sektörüne kayıtlı
    o yüzden bilindik yerler daha güvenli oluyor. meesela migros kipa a101 bim gibi yerler kesin market sektöründe vb
    Ben n11 den uydu alıcısı aldım, 300tlye denizbonus aradım mcc kodu olarak 5045 işlem kodunu söylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler temmuz ayı opet kampanyasından 40 tl bonus kazandım. az önce bir mesaj geldi ağustos ayı harcamalarınızdan 40 tl bonus hesabınıza yüklenmiştir diye. ağustos ayında kampanya kullanmadım. shell kampanyası vardı o da 15 eylülde 4. mazotu yükleyeceğim nasıl oldu bu ?
  • dreaman kullanıcısına yanıt
    harcama limitleri doğrultusunda keyfi bonus dağıttı deniz

yani ay içindeki harcamanız 2500liranın altındaysa o civarda bir bonus vermiştir
  • okul kampanyasını dün yatırmış bugün olmasına rağmen tarih
    oysa teb bugün bile yatırmamaış
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

okul kampanyasını dün yatırmış bugün olmasına rağmen tarih
    oysa teb bugün bile yatırmamaış
    deniz bir gün önce, garanti aynı gün, teb ertesi gün yatırır
  • harcadım bile okul kampanyasından yatanları, ölücülük bunu gerektirir.
  • bu denizbank nasıldır acaba arkadaşlar
    benim garantide 4450
    enparada 9650 limit vardı
    kapıda çantayla gezenler geldi uzun ısrarlar sonucu karta başvuru aldı 24.650 tl limitle onaylandı halbuki enpara garanti artırmıyordu 1 yıldır kullanmaya degermi kampanya vs olarak yoksa iptal etmelimiyim
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Değmez. İptal et. Alternatif olarak Axess iyi bence.Kartı Gold al.

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Değmez. İptal et. Alternatif olarak Axess iyi bence.Kartı Gold al.
    teşekkür ederim hocam enparayıda iptal edicem denizide o zaman dediginize bir bakayım acaba yine yüksek limitli çıkarmı
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Limiti bilemiyorum malesef. Ben Enpara'ya başvuru yaptım bugün teslim alacam. Ucretsiz 3 taksit ve yilda 100tl iade avantajı falan varmış dursun kenarda

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Limiti bilemiyorum malesef. Ben Enpara'ya başvuru yaptım bugün teslim alacam. Ucretsiz 3 taksit ve yilda 100tl iade avantajı falan varmış dursun kenarda
    tm çok çok teşekkür ederim hocam ben ilk çıktıgında aldımdı onu kampanya olur diye fakat hiç yok sadece taksit yapma özelligi var 6 taksit yapıyor aynen birde iade veriyor
  • denizbank otomatik fatura odeme talimatı puanları yatmıştır. ben sadece katılım sağlamıştım yeni fatura eklemeden 60 tl bonus geldi. acaba eski faturaları yeni diye mi saydılar
  • denizbank kart aidatı kesmiş. aradım iptal edemeyiz dedi. sorgusul sualsız iptal ederdi eskiden. şimdi otomatik ödeme talimatına da katıldık taahhüt verdik. kapatın desem bonusların karşılığında da para kesicekler. napıcaz.
  • Bende afiili bonus platinum var bana da kart aidatı geldi geçen sene içersinde gece 2 sefer kapıda kalınca afilli bankacılığı arayıp çilingir istedim adam geldi açtı 1 kuruşta ödemedim bazı hizmetlere aidat ödemeye değiyor bence
  • afili bonus kart geldi. kullanıma açıp açmamakta kararsızım. kart aidatı hemen mi kesiliyor. iade ediyorlar mı.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.