Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
130
Favori
192.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar afilli bonusun pazar kahvaltı indirimi sinema indirimi için ekkart çıkarsam ayrı ayrı yararlanabiliyormuyuz yoksa tek kartdan mı yararlanılıyor acaba her iki kartdan da 2.000 ekstre şartı geçerli mi olur saygılar..
  • Sinema indirimi için teb bonusu tavsiye ediyorum.

Hafta içi 100 tl harca haftasonu %50 indirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750/40 için kolay1 gonderdim katılım sms gelmişti kaç haftadır da 750 yi tamamlamaya çalıştım. her gün kolay1 yaz katıl diye mesajlar geliyor hala. mh aradım katılım olmamış diyor ne salak iş yapıyorlar. bddk ye sms görüntüsünü göndereceğim bonus yatmadığında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar eskiden hep kampanyaydı

şimdi dutluk oldu.

Bu gidişle Denizbank kartım yıl sonunu görmez.
  • DenizBonus, Opet kampanyasına katılmıştım sms ile. Bugün 40 TL akaryakıt aldım anında mesaj geldi 40 lira indiriminiz tanımlandı diye.
  • yeni kampanya yok mu ?
  • Arkadaşlar merhaba, teb bonus olarak bende de iki platinyum kart var. Bu sinema kampanyası için 100 TL harcama dışında özel bir katılım mesajı va gerekiyor mu? Bir de nerede daha çok kullanıyorsunuz, kategorisi sinema dışında tiyatro ya da başka etkinliklerde de kullanılabilmekte mi? Mesela ticketmaster ya da biletix gibi sitelerde yararlamabilir miyiz?Denizbankın da afilli kartı var ama her ikisinde de kullanmamıştım, pek etkinliklere fırsat olmuyor diye. Belki bu konu canlandırılabilir fırsatlar içeriyordur ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar yılın ikinci çeyreğinde karın nirvanasına ulaştı ama ne kampanya var ne bir şey. harcama yapmayın kardeşim. bizim sayemizde zengin oluyorlar. harcama yapmayın bakın görün kampanyaları siz !
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

adamlar yılın ikinci çeyreğinde karın nirvanasına ulaştı ama ne kampanya var ne bir şey. harcama yapmayın kardeşim. bizim sayemizde zengin oluyorlar. harcama yapmayın bakın görün kampanyaları siz !

4 aydır denizbonus tan 1 TL harcama yapmadım nedeni kampanya yapmaması.Kampanya yapmayan kartları kenara bırakıyorum.Kredi kartı yerine nakit kullanıyorum.Kampanya olana kadar kart ile harcama yok.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    bravo ! Bu yasal tefecilere yapılması gereken de bu !!
  • Benden 87 TL kesmişler. 1 yılda ortalama 20.000 TL alışveriş yapmışımdır ama şu an 3-4bin borcum var. Kartı kapatın desem iade ederler mi sizce?
  • kart aidatı alınmadığı için afili bonus kredi kartım var iptal edemedim dursun bir kenarda diye

ama görüyorum ki Denizbank inovasyonun kralıyım diyor hiçbir yeniliği kolaylığı ve kampanyası yok oğlu yok

denizbank ile telefondan webşubeden ulaşmak imkansız illa ki şubeye gidecen orada da işi anlamayan denizbanka muemurlarıyla sinir katsayının hipotenüsünün karakökü patlayacak trawma geçireceksin
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Eğer afili bonusun varsa afili iletişim hattı var. Oradan çok rahat ulaşabilirsin.

0212 340 21 21

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

750/40 için kolay1 gonderdim katılım sms gelmişti kaç haftadır da 750 yi tamamlamaya çalıştım. her gün kolay1 yaz katıl diye mesajlar geliyor hala. mh aradım katılım olmamış diyor ne salak iş yapıyorlar. bddk ye sms görüntüsünü göndereceğim bonus yatmadığında

Benim 40 liram gelmedi, üstelik Kolay 1 yazıp gönderdikten sonra 2000 liralık alşveriş yapmama rağmen.
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    benim geçen hafta yatmış yattığında sms gelmişti

• Harcama kampanyasi yok mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deniz bonus kart aidatı kesmiş geri almak için 4440800 i 3 kere aradım kayıt oluşturuyorlar size dönüş yaparız diyorlar geri döndüklerinde bant kaydı dinletiyorlar varmı farklı bir uygulama nasıl iade alabilirim

• deniz bank kadar fırıldak banka görmedim bddk vs hiç bir şeyi takmaz ona göre tedbir alın.
  • Arkadaşlar geçenlerde opet 4x100 e 40 bonus veriyordu.
    Bu bonus extreden düşücek diye gördüm baktım uygulamadan -40 tl olarak görünüyordu.
    Sonradasında ana borcum 480 tl iken 440 yatırdım.
    Neyse geçti gitti..
    Bu ay harcamam yok
    opet 40TL Para harcaması diyor.

m.hizmetleri ise o paranın extreden düşmeyeçeğini,kartla min 40 tl lik yakıt alınacağını söylüyor.
    Madem öyleydi ben neden 40 lira eksik yatırdım faiz gelmedi?
    Bu durumla karşı karşıya kaldım saçmalıklar bankası denizbank!
  • merhaba arkadaşlar bugün mesaj geldi DENİZBANK dan 4500/60 tl bonus olarak 31.ekim e kadar harcama gerekiyor diye yanlız ben 01 ekim de 1500 harcama yaptım ve mesaj bana 02.ekim de geldi 01 ekim de yaptığım harcama dahil olurmu sizce olmaz mı kampanya şartlarına
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.