Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
130
Favori
192.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapatma blofü yapan arkadaşların acaba bir tane mi denizbank kredi kartı var yoksa birden fazla mı şöyle ki benim hem taraftar kartım var hemde afilli bonus(birbirlerine ek değiller) bundan 2 3 ay önce d- sarj bonusu kapatın dedim hemen kapattılar
  • denizbank uyudu ramazanda
  • rid.van R kullanıcısına yanıt
    birden fazla. Ayrı ayrı puan yüklüyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonuslarım yine eksiye düşmüş. Sizin gibi bankanın...
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de eksiye düşmüş hocam.hatt bonus harcamalarım normal harcama gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecen pazar icin afili kart kahvalti indirim mesaji gelen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukyyk kullanıcısına yanıt
    Eksi bonusa nasıl düşülüyor. Olmayan bonus harcandığında ya da bonusla yapılan alışveriş iptal edildiğinde falan mı....

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

gecen pazar icin afili kart kahvalti indirim mesaji gelen var mi ?

Kahvaltıya hakedildigi ay mesajmi geliyor faydalanabilirsiniz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine eksiye düştü bonuslar, başlayacağım bunların bankacılık anlayışına!!!

Her ay bunlara telefonla arayıp mı uğraşacağız, lanet bir banka. Puanlar için daha Vakıfbank'ı aradığımı hatırlamıyorum. Mart'ta 15TL bonusumu yediler, daha yatıracaklar. DenizBank'a hiç bulaşmayın derim.
  • inovasyon denizbankta

birinciliği her yıl onlar alıyor

inovasyon(!!!) demek denizbank demek

bu nasıl avrupadan inovasyon ödüllü denizbanksa?

berbat ve çok kötü hizmet(!)leri var

en basit bankacılık hizmetleri telefon bankacılğı açıkdeniz internet hepsi çağın gerisinde

yahu her banka vadesiz hesabını internet şubeden kolayca açtırıyorken Denizbank illaki şubeye git bekle belki alırsın diyor

afilisi de pek bir muamma hiçbir kalitesi ve güzelliği yok kampanyası mombok
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    aynı şey benim de başıma geliyor, sözde düzeltmişlerdi , yeniden eksiye düşürmüşler neye dayanarak öyle yapıyorlar çıldırmamak elde değil. Kampanyaları olmasa 5 dak bile durmam bu bankada. strese ne gerek var.
  • Bence bir metin oluşturalım ve zamanında puan yüklenmemesi ve harcanan puanın eksiye düşürülmesi hususunda topluca BDDK'ya ve TBB'ye şikayette bulunalım. Artık zamanı geldi.
  • fatura ve harcama taahhütlerim biter bitmez kapatacağım kartı, bonus konusunda çok sıkıntılılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler bu ay ki ekstremde kredi kartı aidatı kesmiş denizbank 95 TL , şikayetvar'a yazdım iptal ediyorlar mı ?
    Bonus ve bonus gold olmak üzere iki kartım vardı. Gold'a -95 TL aidat yansıtmışlardı. Ben de arayıp kapatmak istediğimi söyledim. 95'i silelim dediler kabul etmeyip ben onu geri almasını bilirim diyip ikisini de kapattırdım. Kartları imha ettim. Tekrar dönüş yaptılar. 95 i iade edip kart başına 75+75=150 bonus teklif ettiler. Kabul ettim. Kartlar daha elime gelmedi, bakalım gelince kontrol edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 30 Haziran 2017; 12:51:48 >
  • teb bonus ve deniz bonus ramazan kampanyası bonusları yatmıştır garantinin henüz yatmadı 1 temmuzda sanırım
  • Deniz de farklı günlerde yapmak gerekiyormuş diğerlerinde farklı günlerde ya da aynı gün farklı işyerinde oluyordu gitti 40 puan

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

Deniz de farklı günlerde yapmak gerekiyormuş diğerlerinde farklı günlerde ya da aynı gün farklı işyerinde oluyordu gitti 40 puan

Şimdi baktım; Garanti'de "aynı gün aynı işyerinden" derken Deniz'de "aynı gün" demiş sadece. Şikayet edilse de durum değişmez.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Aynen bende aynı seyi söylüyorum bundan sonra hepsini açıp okuyacağım sadece garanti bonus a bakardım onceden. Denizin uyuzlugu işte teb de 70 yatırdı. Neyse kısmet.

• ulu_turk kullanıcısına yanıt
    O nedenle ben artık Garanti'yi bile farklı günlerde yapıyorum. Ne olur ne olmaz
  • Bonuslarım negatife düşmüş diyorum gelen cevabı bakın. Bu ikinci sefer oluyor benim bonusların üzerine yatalı banka.

"Yazbaşı kampanyası kapsamında 01.06.2017 tarihinde bonus puan yüklenmiş olup aynı gün SMS ile tarafınıza kullanım süresi hakkında bilgi verilmiştir. Belirtilen süre içinde harcama yapılmaması sebebi ile söz konusu puan geri çekilmiş olup talebinize olumlu yanıt verilememektedir."

İlla saydıracaklar! Ulan ben yüklenen bonusları harcadım zaten, harcama yapılmaması sebebi ile bonusları geri alsanız 0'a düşer, harcamışım ki siz geri alınca negatife düşmüş. Bu cevabı atan banka çalışanının aklından şüphe ediyorum.

Böyle REZİL bankacılık görmedim..
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.