Şimdi Ara

Denizbonus'dan Toplam 40 TL bonus!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
867
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bonus üye işyerlerinden 30 Kasım'a kadar kadar yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. Harcamanıza 20 TL, 4. harcamanıza 20 TL toplam 40 TL bonus kazanabilirsiniz.

Hemen kampanyaya katılın 40 TL'ye varan bonus kazanın!

Koşullar:

İnternet üzerinden Bonus üye işyerlerinde 30 Kasım'a kadar yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. harcamanıza 20 TL, 4. harcamanıza 20 TL, toplam 40 TL bonus verilecektir.
    Kampanyaya bonus özellikli tüm bireysel kartlar dahildir.
    Kampanyaya DenizBank Bonus Business dahildir.
    DenizKartım ile katılım, sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
    Net Kart dahil değildir.
    Kampanyaya katılmak için DenizKartım üzerinden Kampanyaya Katıl'ın tıklanması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonus 3-12 Aralık tarihleri arasında kullanılabilir.
    12 Aralık'tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
    Kampanya Başlangıç Tarihi: 27.11.2019

Kampanya Bitiş Tarihi: 30.11.2019

• Öğretmenler günü kampanyası 30 bonus yatırmadi hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    yatırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Öğretmenler günü kampanyası 30 bonus yatırmadi hala.
    banada sadece 15 yatırmış
  • trendyol giyimle birleşir mi üye işyeri olarak sitesinde yok bunusun var mı deneyen
  • bakalım bana; ilk harcamanıza özel 100 tl bonus ve 1 yıllık kart ücreti muafiyetini sağlayacaklarmı?
  • Farklı gün veya farklı işyeri şartı getirmemiş. Ama bu bankanın gün takıntısı her zaman olmuştur. Zaten kampanyayı da 4 günlük yapmış.
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    garantinin kampanyasını olduğu gibi başlatmışlar aynı gün şartı yok 5 dakikada ag den 4x200 yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tripleseven

garantinin kampanyasını olduğu gibi başlatmışlar aynı gün şartı yok 5 dakikada ag den 4x200 yaptım
    800 harcamaya 40tl bonus. Yüzde 5 demek.neredeyse al sat farkı kadar. Değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zippeople Z kullanıcısına yanıt
    Tek kartla işlem yapıldığında dediğiniz gibi fazla bırakmıyor fakat ben hem 3 kartla işlem yaptım hemde ag de rozetim var totalde 50 kar aldım 10-15 dk uğraşarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kampaynayyı görüntüleyemiyorum arkadaslar yardımcı olabilir misiniz link falan. ben daha dunden beri 3 tane 200 üstü alısveriş yaptım 2 3 daha yapacagım hepsi için geçerli kılabilir miyim .

edeit buldum tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkrdag -- 29 Kasım 2019; 11:30:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.