Şimdi Ara

DenizBonus %10 Bonus İnternet Harcamaları (Maks 100)(1 Mayıs-31 Mayıs) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
6.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Aliexpress alışverişinde ve ttnetin sitesinden adsl faturası ödemesinde bonus gelir mi acaba ?
  • Arkadaşlar bugün Bonus Trink kredi kartı aldım hemen verdiler ancak Deniz kartım uygulamasında 35 adet kampanya görünüyor fakat bu kampanya görünmüyor başvuramadım. Neden acaba? Bilen yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,
    Fastpay den Aksa doğalgaz adana sorgulamada borç yok diyor ama denizbank dahil hepsinde borç görünüyor. Abone numarasını hem 6 haneli hem de başına 0000 ekleyerek sorgulattım ama gene olmadı. Şikayetvarda da aksadoğalgaz fastpay şikayeti var 2019 senesine ait.. Var mı ödeme yapabilen ?

Güncelleme : 2 gündür olmayan işlem nihayet az önce oldu ve ödeme yapabildim ve bonus mesajı da geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 4 Mayıs 2020; 18:21:12 >
  • site aidatlarini apsiyon vb internet uygulamalari ile odedigimiz takdirde dahil olabiliyor muyuz ?

bir de bunda parcali islem zorunlulugu yok degil mi ? uygun yerde tek seferde 1.000 ve uzeri yapinca maksimum 100 lira olan bonus kazaniliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 4 Mayıs 2020; 18:53:0 >
  • Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 5 Mayıs 2020; 23:42:22 >
  • Garanti limitimi 25 bin yapmaya calisiyr denizbank kredi karti vermyr ne enteresan banka bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Ben geçen ay ve bu ay aynı gün aynı iş yerine aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toressss

Bu mesaj silindi.
    Hangi site hocam? Uygun olandan

• Toressss T kullanıcısına yanıt
    pm atabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazoz

Arkadaşlar bugün Bonus Trink kredi kartı aldım hemen verdiler ancak Deniz kartım uygulamasında 35 adet kampanya görünüyor fakat bu kampanya görünmüyor başvuramadım. Neden acaba? Bilen yardımcı olabilir mi?
    Başvurduğunuz gün fiziksel kart mi verdiler hocam,

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Başvurduğunuz gün fiziksel kart mi verdiler hocam,

Alıntıları Göster
    Evet hocam, hemen isimsiz kart verdiler.

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Aidat oluyor. Parçalı veya bütün 50TL üzeri yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Hangi site hocam? Uygun olandan

Alıntıları Göster
    bazen kosullarda yazmayan ya da acik olmayan durumlarda , altin ,fatura odemesi, vergi, bir takim para karsiligi yukleme ,transfer gibi durumlarin gecerli olup olmadigini bir kac musteri temsilcisinden teyid etmek icin bankayi ariyorum cunku soyledikleri bile kendi aralarinda degisebiliyor

en dogrusu bankayla iletisim .. ben hem yazarak hem de telefonla bilgi aliyorum, "deginilmemis ama altin gecerli mi ,fatura odersek sayilir mi" diye , onlar da ust birimlere aktariyoruz talebinizi diyorlar , gerekli kampanya birimlerinden filan bilgi alip donus yapiyorlar

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Dahil olmayan sektör kodları Belirtilmiş ama ne olduğu belli değil açıkça yazılmamış şunda geçmez diye

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

bazen kosullarda yazmayan ya da acik olmayan durumlarda , altin ,fatura odemesi, vergi, bir takim para karsiligi yukleme ,transfer gibi durumlarin gecerli olup olmadigini bir kac musteri temsilcisinden teyid etmek icin bankayi ariyorum cunku soyledikleri bile kendi aralarinda degisebiliyor

en dogrusu bankayla iletisim .. ben hem yazarak hem de telefonla bilgi aliyorum, "deginilmemis ama altin gecerli mi ,fatura odersek sayilir mi" diye , onlar da ust birimlere aktariyoruz talebinizi diyorlar , gerekli kampanya birimlerinden filan bilgi alip donus yapiyorlar

Alıntıları Göster
    Sonra neden kampanyalarda 500 tane şart oluyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Sonra neden kampanyalarda 500 tane şart oluyor!

Alıntıları Göster
    Bana ne bundan kardesim, kendi dahil olup olamayacagimi zar atip mi ogrenecegim, tabi ki bankaya soracagim , burada bana kesin cevap verebilecek muhattap mi var

Manasiz manasiz konusma. Caresi ne ? Hadi aninda olanlar neyse, tecrube ederiz dinleriz 1 gun sonra aliriz

Peki kampanya hakkinda hic bir anlik bilgilendirme olmayanlara da nereye basvuralim ogrenmek icin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.