Şimdi Ara

DenizBonus %10 Bonus İnternet Harcamaları (Maks 100)(1 Mayıs-31 Mayıs) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
6.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Ben kapatmistm geri aliyim dedm direk red yiyor

Alıntıları Göster
    Diğer bankalardan limit düşürüp tekrar deneyeceğim bakalım hocam. İlerleyen günlerde.
    Gelir kısmını yüksek mi girmek lazım acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 1 Mayıs 2020; 20:17:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Diğer bankalardan limit düşürüp tekrar deneyeceğim bakalım hocam. İlerleyen günlerde.
    Gelir kısmını yüksek mi girmek lazım acaba.

Alıntıları Göster
    Findeks 1600lerde 1 ay once limit azalttm banamasin demiyor geliride yuksek grdm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m_basar7 M kullanıcısına yanıt
    Hocam kart aidatını iade ediyor deniz bank 6 ay açık kalsın istiyorlar 3 4 senedir kullanıyorum hep iade yaptılar

• Zaten konu var. Altına bu ay da devam ettiği belirtildi. Yeni konuya gerek var mıydı bilemedim.
    Neyse bu konudan görenler de olmuştur belki iyi olmuş konu

• tiggo3 T kullanıcısına yanıt
    Sağlık Destek ve Eve Destek Paketleri güncellenen denizkartım uygulamasıyla birlikte sunulmuştu.Her ay 2 farklı kamp. sundular.Toplamda iletildiği gibi 4 kamp. nisan ayı ile tamamlandı.Bu ay tek bu kampanyayı uzatmaya karar vermişler.O yönden paylaştım.
  • Bu tarz puan kampanyalarinda bir şeyler satın almadan puan kazanmanin bir yolu varsa Pm atar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı old. için satın almadan puan kazanmanın yolu yok.Altın alıp arttıkça puan,kurdan kazanabilirsiniz.
  • Güzel kampanya.

• Deniz internet şubeye girerken gelen sms gelmiyor.yıllardır kullandığımız hat.aynı durumda olan varmı

• denizbank paracard a hiç kampanya gelmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ie36

Deniz internet şubeye girerken gelen sms gelmiyor.yıllardır kullandığımız hat.aynı durumda olan varmı
    Sim kart bloke olablr

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Sim kart bloke olablr

Alıntıları Göster
    neden olur simkart değişmedim
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Bazı operatörler bu tür SMS leri reklam algılayıp , kaynağında , sana ulaşmadan engelleyebiliyor.. Operatörünü ara ve tüm reklam engellemelerini kaldırt.

Türk telekomda bu tür bildirimler için ayar dahi var.
    DenizBonus %10 Bonus İnternet Harcamaları (Maks 100)(1 Mayıs-31 Mayıs)

DenizBonus %10 Bonus İnternet Harcamaları (Maks 100)(1 Mayıs-31 Mayıs)

• quote:

Orijinalden alıntı: ie36

Deniz internet şubeye girerken gelen sms gelmiyor.yıllardır kullandığımız hat.aynı durumda olan varmı
    Kardesim androidlerde mesaj engelleme var.Gelen mesajlardaki istemediğin kelimeyi ayarlara kaydedince o mesaj gelen kutusu yerine engellenen mesajlara düşüyor. Bir keresinde partilerin adaylarinin mesajlarini engellemek amacıyla mesajin sonundaki kodu eklemiştim. Meğer aynı kod bazi firmalarla ve bankalarla da ayniymis.Gelen mesajlar istenmeyen mesaj kutusuna düşüyormuş. Belki öyle bir şey olmuştur.

• interaktif vergi dairesinden vergi ödemesi yaptım, 10 dk. sonra bonus yüklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Merhaba hocam bonus trink e basvurdum. Online kartim gelmeden fast0ay uzerinden odeme yaptim. Deniz hesabim oldugu icin. Kartim 5 gun once geldi sozlesmede 135 tl aidat ucreti yazmakta.
    Fatura ödemesi mi yaptınız? Fatura ödemeleri geçiyor mu?
  • Arkadaşlar,
    Bankanın kendi internet sitesi üzerinden fatura ödemesini denizbonuskartla yaptığımız zaman kampanyaya sayılıyor mu deneyen var mı?
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Fastpay üzerinden yaparsanız sayılıyor. İşlem ücreti yok.
  • Aynı iş yerinde aynı gün ikinci işlemde de puan veriyor mu

• Fastpay fatura ödemesi ve ag de anında bonus yattı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.