Şimdi Ara

DenizBonus %10 Bonus İnternet Harcamaları (Maks 100)(1 Mayıs-31 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
6.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mayıs ayı boyunca Afili Bonus’la internet üzerinden yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışverişinize %10, toplamda en fazla 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya 01.05.2020 -31.05.2020 tarihleri arasında kampanyaya katılım sonrası Afili Bonus’la yapacağınız internet alışverişlerinizde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında yapılacak olan internet alışverişleri için her 50 TL ve üzerine %10 olacak şekilde kampanya kapsamında en fazla 100 TL bonus kazanılabilecektir.
    Kampanyaya; sigorta ödemeleri, bireysel emeklilik ve nakit avans işlemleri hariç tüm internet alışverişleri dahildir.
    Kampanyaya sadece DenizKartım uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Kampanyaya katılmak için DenizKartım uygulamasındaki kampanya sayfasından KATIL butonuna tıklanmalıdır. Katılımdan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Kampanya kapsamında bir müşteri sadece bir kere kampanya ödülünden faydalanabilir. Müşterinin kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum ödül tutarı 100 TL’dir.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar otomatik olarak kartınıza yüklenecektir. Yüklenen bonuslar iptal ve iade işlemi gerçekleşmediği takdirde geri alınmayacaktır. Yükleme sonrası DenizKartım push ile bilgilendirme yapılacaktır.
    Bonus yüklemesi sonrası yapılan harcamalarda iptal ve/veya iade işlemi gerçekleşmesi durumunda yüklenen bonuslar geri alınacaktır. Yüklenen bonusların kullanılması durumunda ise ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
    Bonus pos zorunluluğu yoktur.
    Paracard, Net kartlar ve tarım, business, işletme gibi ticari kartlar ile yapılan işlemler dâhil değildir.
    Ek kartlar, Bonus sanal kartlar ve yurtdışı işlemleri kampanyaya dahildir.
    Ek kart sahibi müşteriler kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce DenizKartım uygulamasından "Kampanyaya Katıl" butonunu tıklamalıdır.
    Peşin ve taksitli tüm işlemler kampanyaya dahildir. Mayıs ayında yapılan taksitli işlem tutarının tamamı dahildir. Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    Kartınız internet işlemlerine açık değil ise DenizKartım üzerinden kart ayarları menüsüne girerek kart işlem izinlerinden kartınızı internet alışverişlerine açabilirsiniz.
    Kampanyayla ilgili tüm gelişmeleri DenizKartım mobil uygulaması üzerinden Bildirimler menüsünden görüntüleyebilirsiniz.
    DenizBank Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Kampanya dahil olmayan MCC kodları; 4829, 5960, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6300, 6363, 6381, 6399, 6534, 6536, 6537, 6538
    Kampanyaya dahil olan sektörlerdeki üye işyerlerinin MCC & MCG kodlarının herhangi bir sebeple belirtilen sektörlere ait olmaması nedeniyle “kampanyadan faydalanamama hallerinden” Bankamız sorumlu değildir.
    DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341

Kampanya devam ediyor.

Trendyol.com

Yapıkredi pos- Elektronik
    Halkbank pos- Giyim
    Akbank pos- Market
    Garanti pos- Giyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 2 Mayıs 2020; 19:35:40 >

• abovvv ..harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyanın bu ay da devam etmesi çok iyi oldu. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyayi acmaya geldiydim eline saglik 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke net kartta dahil olsaydı. Ücretsiz kart dahil olmaması normal

• Kral bunlar kral

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya için hangi deniz bonus a başvuracağız arkadaşlar. Başvurmaya değer mi. Teşekkürler

• Paracardlarda geçerli olsaydı bu konu yıkılırdı
  • epeydir başvurmayı düşünüyordum, kart aidatı ne zaman yansıtılır? İade edilme ihtimali nedir.
    Kullanan ve bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?
  • m_basar7 M kullanıcısına yanıt
    Bende gecen ay basvurdum. 200 tl bonus kazandim bu kampanyadan. 100 daha kazanicam bu ay. 50 tl de ilk harcama bonusu 29 mayista gelicek. Ilk ekstere kesildi yansimadi bende merak ediyorum kart aidati konusunu.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    200 TL bonusu bir ayda mı kazandiniz, nasıl bir kampanyaydı mrrka ettim. Tesekkur ederim bilgilendirmeniz ick

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Bende gecen ay basvurdum. 200 tl bonus kazandim bu kampanyadan. 100 daha kazanicam bu ay. 50 tl de ilk harcama bonusu 29 mayista gelicek. Ilk ekstere kesildi yansimadi bende merak ediyorum kart aidati konusunu.
    Başvurduğunuz deniz bonus kart türü nedir hocam. Teşekkürler

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bonus trink e basvurdum. Online kartim gelmeden fast0ay uzerinden odeme yaptim. Deniz hesabim oldugu icin. Kartim 5 gun once geldi sozlesmede 135 tl aidat ucreti yazmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Bu mesaj silindi.
    onları ara kartını kapatmak ıstedıgını söyle 1 yıl sozune 100 tl bonus verıyorlar + kart ucretınıde sılıyorlar :) bana oyle yaptılardı geçen sene :)
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Hocam maximumdan 50 tl aldim gecen hafta. Denizde aynisini yapiyosa enfes. Otomatik odeme talimati istemesinlerde

• Bana kart aidatını şubatta keserler. Iletisim formu doldurup iadesini talep ederim.Sag olsunlar ikinci mesajda iade ederler.Yillardir da böyle maşallah.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Deniz bonus trink e başvurdum hocam olumsuz cevap geldi. Mevcut limitlerimden dolayı galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Deniz bonus trink e başvurdum hocam olumsuz cevap geldi. Mevcut limitlerimden dolayı galiba.
    Ben kapatmistm geri aliyim dedm direk red yiyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.