Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 30 nisanda yapmıştım alışverişimi. İndirim yatmadı bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 100 TL iade yatmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 30 Nisan'da kartı teslim aldım alış verişi yaptım iadem şimdi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş bir işte sorunsuz olsun bu bankalarında yapacağı işin bonus pos zorunluluğu yok diye yazmayı biliyorlar anca
  • Bana yatmamış bende 30 nisan da almıştım.
  • Bana da 73 yatmış eksik. Bir işlemi almamışlar hesaba her halde. Bakacağız artık kayıt açtım.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Kaydı nerden açtınız
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt

Telefondan açtım. Sanal kart ile yaptıklarımı görmemiş. Hesapladım öyle oluyor. Hepsi aynı işyeri işlemi ama sanaldan dolayı sorun oldu demek.

benim 200TL lik harcamamda sanalkart hocam. Ondan yatmadı o zaman halbuki sanal kart dahil yazıyor koşullarda.

• Ben de sanal kart ile harcama yaptım henüz yatan birşey yok. Gün sonuna kadar gelmezse kayıt açarız.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt

Yani mecbur sanal yapmıştım kart gelmeyecek diye sallayıp durdu kuryenet. Sanal açılınca kullandım. Sonra kart gelince son gündü ayın harcamışım yine onu saymış. Sanal yok. Düzeltirler büyük ihtimal sizlerde başvuru yapın düzeltilmesi için. Ek kart ve sanal kartlar dahildir kampanyaya.

Bende asıl kart vardı ama ona rağmen güvenilir bulduğum için sanal kartla yapmıştım
    Aynen hocam benimde sanalı görmemiş
  • Ben de sanal kartla yapmıştım. Bir banka bu kadar acemi olamaz ya.

• Degerli Musterimiz, Nisan ayi internet alisverisi kampanyasindan kazandiginiz 100 TL indiriminiz kartiniza yansitilmistir. Saglikli gunler dileriz

• Benim sanal kart alışveriş yatmamış.

Kart gelmeden sanal kartı nasıl oluşturdunuz?

• Beni de arayıp onay yaptılar ama kampanya 2 ay diye iddaa etti. Mayıs ayında katılanlar için bunlar şurda dursun hele :

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efuliz -- 6 Mayıs 2021; 10:29:47 >

• harcamayi sanal kartla yaptim indirim yansimadi,kayit acmak icin bankayi aradim ama mobil bildirimi onaylamami istiyo sabahtan beri denizmobil calismiyor
    denizbankin sistemi coktu galiba mobil denize girebilen varmi acaba

• efuliz E kullanıcısına yanıt
    Banada 2 ay dediler ama sitede 3 ay geciyor kart gelsin bakalım müsteri hixmetlerini ararız artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akigo35 -- 6 Mayıs 2021; 17:26:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.