Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyturan1

Gelen cevap(facebooktan yazdim)::

artık sadece denizbank atmlerinden yükleme yapılacak

Tam da koy bakkalina donustuler.hayirli isler onlara o zaman:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de var bu kart lakin
    Bence kredi kartı tarihinin gelmiş geçmiş en kötü kartlarından birisi hiç bir şeye yaramıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atm cihazından da sadece nakit yükleme yapılabilmekte. Kredi kartı ile yükleme yapamadıktan sonra neyleyim ben nakit yüklemeyi. Buna benzer bir uygulama vs. var mı. Kredi karttı ile yükleme yapabileceğimiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Atm cihazından da sadece nakit yükleme yapılabilmekte. Kredi kartı ile yükleme yapamadıktan sonra neyleyim ben nakit yüklemeyi. Buna benzer bir uygulama vs. var mı. Kredi karttı ile yükleme yapabileceğimiz?

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 3 Haziran 2016; 23:33:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Atm cihazından da sadece nakit yükleme yapılabilmekte. Kredi kartı ile yükleme yapamadıktan sonra neyleyim ben nakit yüklemeyi. Buna benzer bir uygulama vs. var mı. Kredi karttı ile yükleme yapabileceğimiz?

passolig, ininal

Teşekkürler hocam.

Passolig kredi kartı olarak aldık. Hiç aklıma gelmedi keşke ön yüklemeli kart alsaydım. Kart başı 22,5 lira para alıyorlar sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

passolig, ininal

Teşekkürler hocam.

Passolig kredi kartı olarak aldık. Hiç aklıma gelmedi keşke ön yüklemeli kart alsaydım. Kart başı 22,5 lira para alıyorlar sanırım.

......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 3 Haziran 2016; 23:35:11 >
  • quote:

quote:

passolig, ininal

Hocam passolig ön yüklemeli kart alırsak, kredi kartı ile yükleme yapabiliyor muyuz? Sonra o parayı ATM'den çekebiliyor muyuz? Kredi kartında ne harcaması olarak görünüyor?

Ayrıca passolig'in sitesinde ön yüklemeli kartın fiyatını göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

quote:

passolig, ininal

Hocam passolig ön yüklemeli kart alırsak, kredi kartı ile yükleme yapabiliyor muyuz? Sonra o parayı ATM'den çekebiliyor muyuz? Kredi kartında ne harcaması olarak görünüyor?

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 3 Haziran 2016; 23:36:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

passolig, ininal

Dostum sen dediğimi al gerisini boşver.En ucuz ve en işe yarar kart FB banka kartı.

fb banka kartı nereden alınıyor. kredi kartı ile yükleme ve para çekme varmı

• Paybyme'nin cenaze namazını kılıp kapatalım bu konuyu, konu dallanıyor, elimizdekilerden de olmayalım, PM'den yürüyelim.
  • http://www.payby.me/products/virtual-pos-2/?lang=tr

Kartlar iptal. Konsept değişikliğine gitmişler.
  • Arkadaslar Paypal gibi,hem uyelik yada aidat ucreti almayan hemde Migros yada benzer yerden dolan
    istedigin yerde kredi karti gibi harcanan bir kart var mi?

paypal kapaninca boyle bir eksiklik hissediyor insan?

Eski paypal kullaniciliari bu sorunun nasil cozdu.
  • EnPara'ya geçtim geçeli kendisiyle ilgilenmiyorum.
  • quote:

http://www.payby.me/products/virtual-pos-2/?lang=tr

Kartlar iptal. Konsept değişikliğine gitmişler.

https://card.payby.me/
    burada da sizin için yenılenıyoruz yazmışlar.

• pp'den boşalan boşluğu mu doldurmak istiyorlar acaba? böyle bir şey olabilir mi?
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Hımm. Direkt paybyme.com'a bakmıştım. Netten kredi kartı ile doldurma, Migros (veya Carrefour v.b) ile anlaşma, 300 TL çekmeye izin verme gibi özelliklerle ve iyi kampanyalarla geri gelirse harika olur.
  • Paybyme kartın içinde biraz para vardı sanırım. Geçen gün denedim yetersiz bakiye verdi ama kartın içerisinde ne kadar var bilmiyorum.https://card.payby.me/ linkinden de erişim sağlanamıyor. Kartı olup da içerisinde ne kadar para olduğunu öğrenebilen var mı? Müşteri Hizmetleri ilk açıldığı zamanlar rezaletti. Arayıp iki saat onlarla uğraşmak işkence geliyor.
  • Bence paypal kartın kapatılmasıyla ininala karsı kalan tek rakip karttı.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bulasilmaz. İcine zar zor para yuklemistim cekilen paranin bir kismi karta yatmadi bile. Ayrica doğru düzgün hiçbir yerde geçmiyor geçen yerlerde de komisyon almasi cabasi. Müşteri hizmetlerine zaten ulaşılmıyor Deniz Bank'i ariyorsun adamlarin haberi yok karttan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paybyme Kart Kullacıları İçin Önemli Bilgilendirme

2013'ten beri Denizbank işbirliği ile beraber yürüttüğümüz ön ödemeli Paybyme kart programının kapatılmasına karar verilmiştir.

Bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularınızı yanıtlamak ve kartınızın durumu için Paybyme kart destek hattı hizmetinizde olacaktır.

Sorularınız ve kartınızın durumunu öğrenmeniz için; hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında 0 850 532 50 40 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

İlk günden bu yana yanımızda olan kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Yenileniyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.