Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonurakar

TTNET faturası ödemek için mi? Karta para yükleyip bakiyeyi TTNET faturasıyla ödemek için mi?

Yaptığın alışverişi faturaya yansıtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

hangi kargo firmasıyla gönderdiler??

Aras

Teşekkür ederim
    2 gün önce facebooktan paybyme kart a sordun daha şimdi cevap verdi. Kurye ile gelecekmiş.

Ek şimdi geldi. Çok dandik duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 30 Temmuz 2013; 9:17:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kart biraz önce geldi fakat nasıl aktive ediliyor sitesindeki bağlan menüsünden giriyorum pid geçersiz diyor
  • Bugün başvurdum ne zaman gelir kart ?
  • 5 gün sonra geldi
    1 hafta içinde gelir

• ilk aktivasyonu hangi siteden yaptırdınız acaba?
  • İnninal falan hikaye ya. Çok para kesiyor orası. Kartı sık kullanan birine göre herseferde 1TL kesse ohoo. Bu kart henüz çok yeni, ilerde anlaşmalı olduğu yerler bi hayli artıcaktır.
    Aklıma takılan birşey var; İlk harcamamı steamdan yapabilirmiyim ?
    Ayrıca hertarafta poslardan geçirebilirmiyim bu kartı.
  • BKM den farkı ne bunun ? Sitesine girdiğimde anlaşmalı kurum çok az sadece google play ve bunun gibi oyun ve yazılım ürünleri için kullanılabiliyor sanırım doğrumu anladım ?

Bkm de en azından bir sürü web siteden alışveriş yapma olanağı sağlıyor . PaybyMe Kart nerelerde kullanılıyorki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

BKM den farkı ne bunun ? Sitesine girdiğimde anlaşmalı kurum çok az sadece google play ve bunun gibi oyun ve yazılım ürünleri için kullanılabiliyor sanırım doğrumu anladım ?

Bkm de en azından bir sürü web siteden alışveriş yapma olanağı sağlıyor . PaybyMe Kart nerelerde kullanılıyorki ?

paybyme zaten oyuncular için yapılmış bir kart diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

BKM den farkı ne bunun ? Sitesine girdiğimde anlaşmalı kurum çok az sadece google play ve bunun gibi oyun ve yazılım ürünleri için kullanılabiliyor sanırım doğrumu anladım ?

http://lmgtfy.com/?q=paybyme
  • "Şubeye teslim edildi" ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

İnninal falan hikaye ya. Çok para kesiyor orası. Kartı sık kullanan birine göre herseferde 1TL kesse ohoo. Bu kart henüz çok yeni, ilerde anlaşmalı olduğu yerler bi hayli artıcaktır.
    Aklıma takılan birşey var; İlk harcamamı steamdan yapabilirmiyim ?
    Ayrıca hertarafta poslardan geçirebilirmiyim bu kartı.

Steam den yapabilirsiniz, steam de direk kart bilgilerini girerek alış veriş yapılmaktadır PID kodunu girecek yer aramayın.
  • 13 Temmuz'da istediğim kartım az önce evime geldi. Desteğe yazdığım mesajım da cevaplanmadı. İstanbul içine teslim neden bu kadar aksadı anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aang67 -- 31 Temmuz 2013; 14:22:27 >
  • benimde 10 gün oldu daha gelmedi bilecik e.

• Benim arkadaşlar da almış bende baktım şimdi mantıklı geldi sipariş verdim. ilk 2bin içinde olunca 10 tl yüklü geliyormuş ama 2000 geçmiştir galiba face sayfası bile 3.200 fln
  • ilk ciktiginda almistim 10tl yuklu olarak gelmisti ama fiziksel harcama yapabilmek icin internetten alisveris yapmak gerekiyordu o zamanlar anlasmali siteler cok kisitliydi. ben de 1 liraya fb kredisi alip kalan 9 lirayi da disarda bir yerde harcarim demistim ama surekli hata verdi ben de kaldirip attim simdi baktim fiziksel alisverise de acmislar. sonuc: steam'de harcadim

• Kart isimlerinin mokunu cikardilar.

Ulkenin ismini de Turkey olarak degistirelim bari.

• catalyst kullanıcısına yanıt
    genel olarak haklı olsan da kartın ismi konusunda sana katılmıyorum.

adamların amacı uluslararası bir firma olmak.
    geniç çevre tarafından anlaşılan bir kart ismi en mantıklısı olacaktır

http://www.payby.me/Coverage

ininal kartın isminden daha iyi , bence ininal kartın ismi çok başarısız, insan telefuz bile ederken zorlanıyor, direk saçmalamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolkepçe

genel olarak haklı olsan da kartın ismi konusunda sana katılmıyorum.

adamların amacı uluslararası bir firma olmak.
    geniç çevre tarafından anlaşılan bir kart ismi en mantıklısı olacaktır

http://www.payby.me/Coverage

ininal kartın isminden daha iyi , bence ininal kartın ismi çok başarısız, insan telefuz bile ederken zorlanıyor, direk saçmalamışlar.

%100 haklısın

• Kayıt bulunamadı demesi normal mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.