Şimdi Ara

DENIZBANK KARTLARI ILE UCAK BILETLERI 50TL INDIRIMLI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
15
Favori
3.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uçuşu takip eden ay diyordu sizin ucusunuz ne zamandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120tl lik bilet alacam 50tl mi, yoksa % hesap yaparak mi iade gelecek, bulmaca gibi kampanya (: okudugum kadariyla herkesin kafasi karismis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiver6

Uçuşu takip eden ay diyordu sizin ucusunuz ne zamandı

29 haziran o yüzden bu ay yatmasını bekliyorum
  • 1 aylık dönemde en fazla 1 kere kullanılır kuralını anlayamadım bi türlü. kredi kartının 1 aylık fatura dönemi mi kastediliyor. yoksa bileti aldığım tarihten sonraki 1 ayı mı?
  • Kampanya devam ediyor mu

• Paracarddan hesap isletim ucreti alinmama durumu devam ediyor mu? Hic kullanmadigim 1 yil once actigim bir kartim var. Bu kampanya icin kullanacagim da ya yatirdigimi ya da yatiracagi iadeyi HIU olarak keserse kampanyanin anlami kalmaz.

• iadem 11 temmuzda yatmış (uçuşum eylülde)
  • İlk 2000 girdiğimizi nasıl anlıyoruz şimdi alıcam mesela ama dahil olurmuyym

• www.govego.com üzerinden alınma zorunluluğu var. aynı gün aynı saat aynı uçuş için fiyat karşılaştırması yaptım:
    govegoda bilet fiyatı : u 220-50=170 e geliyor.
    thy site fiyatı : 220
    aerobilet.com :225 tl seçim sizin.
  • Dün govego' dan thy yurtiçi bileti aldım ( THY websitesi ile aynı fiyata idi) kampanyadan yararlanarak. Önce denizbank çağrı merkezini aradım, 2000 kişi kontenjanı için. Müş. temsilcisi ekranında öyle bir bilgi göremediğini ve kampanyanın o an için geçerli olduğunu söyledi. Govego' dan bilet alırken denizbank kartına 50 tl. indirim gerçekleşeceği yazısı çıktı. ekran görüntüsünü aldım. Geri ödemeede sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bununla beraber govego' nun bende pek itimat uyandırmadığını söylemek isterim. Sitenin ime ait olduğu belli değil, IATA üyesi değil, adresi Ayazağa - İstanbul olarak geçiyor. Kart çekiminde ilgili firma Akdeniz Turizm gibi birşeyler olarak gözüküyor. Elektronik bilet numarası göndermiyor, sadece PNR numarası bilgisi geliyor sms ve e-mail olarak.Normal koşullarda böyle bir firmadan alışveriş yapmam ama kampanya olunca iş başka tabii..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Dün govego' dan thy yurtiçi bileti aldım ( THY websitesi ile aynı fiyata idi) kampanyadan yararlanarak. Önce denizbank çağrı merkezini aradım, 2000 kişi kontenjanı için. Müş. temsilcisi ekranında öyle bir bilgi göremediğini ve kampanyanın o an için geçerli olduğunu söyledi. Govego' dan bilet alırken denizbank kartına 50 tl. indirim gerçekleşeceği yazısı çıktı. ekran görüntüsünü aldım. Geri ödemeede sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bununla beraber govego' nun bende pek itimat uyandırmadığını söylemek isterim. Sitenin ime ait olduğu belli değil, IATA üyesi değil, adresi Ayazağa - İstanbul olarak geçiyor. Kart çekiminde ilgili firma Akdeniz Turizm gibi birşeyler olarak gözüküyor. Elektronik bilet numarası göndermiyor, sadece PNR numarası bilgisi geliyor sms ve e-mail olarak.Normal koşullarda böyle bir firmadan alışveriş yapmam ama kampanya olunca iş başka tabii..

Her türlü aldımm ve ucuz gerceklestı bındık
  • sevgili arkadaşlar şimdi eylül ayında arkadaşın düğünü var. bu ay içerisinde istanbul - diyarbakır 7 eylül gidiş biletini alarak 50 tl indirim , her ay için bir defa indirim hakkı tanıdığından dolayı 10 eylül diyarbakır - istanbul dönüş biletinide ağustos ayının başında alsam 50 tl de oradan indirim toplam 100 tl indirim hakkımı kazanmış oluyorum olayı doğrumu anlamışım acaba.. gidiş dönüş alsam diyelim ki şimdi aldım ve 300 tl tuttu o zaman sadece 50 tl indirim olur dimi doğrumu anlamışım
  • Banka kartı cikartsam bu kampanyadan faydalanabilir miyim? Deneyip iade alan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sodavisne -- 16 Temmuz 2016; 13:02:25 >
  • dayılar paracarda iadesi gelen var mı
  • Az önce Ağustos ayı için 160 liralık uçak bileti aldım, eylülde gelecek anladığıma göre..
  • Temmuz ayında yaptığım uçuş için bugün kredi kartıma 50 tl iade geldi banka kartıyla da almıştım ama ona daha gelmedi

• eylüle aldığım biletim için bu ay iade yatmış. uçuş gerçekleşmesi ibaresine takılmadan alabilirsiniz.
  • ben eşim ve çocuğum için 3 kişi lik gidiş dönüş aldım. 360 tl tuttu bilet toplamı. şimdi 50 tl mi yoksa 150 tl mi iade alırım ? kişi sayısımı kart sayısımı önemli çözemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metro03

ben eşim ve çocuğum için 3 kişi lik gidiş dönüş aldım. 360 tl tuttu bilet toplamı. şimdi 50 tl mi yoksa 150 tl mi iade alırım ? kişi sayısımı kart sayısımı önemli çözemedim..

En fazla 50

• 30 haziran 1 temmuzda iki islemden 100 tl iadem geldi bu ay icin bir hakkim kaldi...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.