Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
179
Favori
320.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Denizbank şubesine yanınızda 1000 TL ile gidin Birikim Hesabı açmak istiyorum dediğinizde sorun çıkarmazlar şubeden çıkınca paranızı çekin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babboable kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza kayıtlı olması gerekmiyor. Eve ait herhangi bir fatura olur.

• Triplxt. kullanıcısına yanıt
    Hocam onları babam ödüyor işte sözleşmeyle falan kendim ödemek zorunda kalmak istemiyorum

• İade edilmiş, bankalar farklı ama sizde hesabınızı kontrol ediniz.
    11’den 17’ine

• tesekkurler bu gece iade gelmiş banada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Babboable kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir hesapta otomatik olmaları yeterli oluyor aslında. Şubeye girmeden önce başka bankaya internetten birkaç dakikalığına otomatik yapabilirsiniz. Olur da faturalar DenizBank'ta onaylanırsa da internetten iptal edersiniz. Otomatik ödeme talimatı da son gününden önce çekmiyor zaten. Talimatı şubeden çıkışta iptal ederseniz ödeme alamazlar sonuçta. Diğer bankaya internetten verdiğiniz faturaları da çıkışta iptal edersiniz ki günü gelince çekmesin. En azından kağıtta olan bir imzayı kaynak gösteremezler iptal ettiğinizde ve kredili mevduat hesabını daha sonra fatura bahanesiyle tanımlayamazlar çünkü hesapta bakiye bulunur. Direkt, DenizBank'a talimat bile verebilirsiniz aslında uğraşmadan. DenizBank'ta kredili mevduat hesabını faturaların son tarihleri uzaksa çabucak iptal edince dayatabileceklerini yine de o kadar sanmıyorum. Garantiye almak için biraz para da yatırabilirsiniz açılışta çünkü günü yaklaşmayan faturayı kredili mevduat hesabı ile bakiye bulunurken otomatik olarak almazlar ne de olsa. Ancak sistemde fatura görünürse, günü yaklaşırsa ve bakiye hiç yoksa tanımlarlar ama biz direkt talimatları iptal ediyoruz. Tabii ki çaktırmadan bir de "Kurtaran Hesap" sözleşmesini imzatlayama çalışabilirler. Kotalarını tamamlamak için milyon tane alakasız şey imzalatıyorlar. Çıkışta da yatırdığınızı çekersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triplxt. -- 17 Haziran 2020; 17:11:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

Hocalar denizbank hesabı açtırmak için maaş müşterisi olacam desem maaş için belge falan mı isterler nasıl işliyor süreç?
    Denize bulaşmamanızı tavsiye ederim.çaycısından müdürlerne kadar alayı liseli değişik tipler.vasat bir yer kullanmamanızı öneririm.

• labidu kullanıcısına yanıt
    İki kere müşteri hizmetlerini aradım ve biri tam da dediğiniz gibiydi ama diğeri normaldi. Şubelerinden birinde iki tane çalışan da aynı dediğiniz gibiydi fakat başka şubedeki çalışanlar oldukça ilgiliydi. Sanırım konuma göre kaliteleri çok değişiyor. Kesinlikle kampanyalar dışında kullanılacak bir banka değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Triplxt.

İki kere müşteri hizmetlerini aradım ve biri tam da dediğiniz gibiydi ama diğeri normaldi. Şubelerinden birinde iki tane çalışan da aynı dediğiniz gibiydi fakat başka şubedeki çalışanlar oldukça ilgiliydi. Sanırım konuma göre kaliteleri çok değişiyor. Kesinlikle kampanyalar dışında kullanılacak bir banka değil.
    Asla bulaşmayın.yapı kredi ,işbank ve garanti iyidir.

• labidu kullanıcısına yanıt
    Yapı Kredi’ye yeni başvurdum ve Garanti’yi pek kullanmadım ama oldukça ilgililer. İş Bankası’nın kalitesi zaten ortada. Diğerlerinin neredeyse kendilerine banka deme hakkı bile olmaması lazım İş Bankası’nın yanında. Belki de İş, bankadan üstündür. DenizBank hesabımı sadece fastPay limitleri için açtırdım. Bankamatik kartlarını temassız olarak her yerde dağıtmıyorlar. Sadece belirli şehirlerde var. Çalışanların çoğunluğu da oldukça ilgisiz. Resmen sadece kotalarını dolduracak işleri yapmak istiyorlar ve geri kalan zamanda da yatmak. Hesabımı açtırdığım şubedeki çalışanlar da bir kere bile ilgisiz davranırsa ya da DenizBank, çalışanlarından kötü olanlarını kısa zamanda değiştirmezse hesabımı kapatacağım sanırım. Kapatmazsam bile düzelene kadar kullanmam. MobilDeniz’in de daha gelişmesi gerekli. fastPay de sanırım bakiyeyi falan yutuyormuş. Yeni DenizBank hesabı açarken bile çok uğraştırıyorlar. Mevcut müşterilerini kaybettiklerinde mi anlayacaklar hatalarını acaba? Gidecek yolları daha çok var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triplxt. -- 19 Haziran 2020; 18:22:7 >

• daha önce yaptığım market qr ödemelerini ne olduysa artık yapamıyorum, diğer bütün işlemlerde sorun yok, programı silip yeniden yükledim, farklı kartlar vb. hiçbiri olmadı

• A101de kasiyer bilmiyordu fastpayin ne olduğunu. Nasıl yapılduğını bilen var mı anlatam kasiyere

• quote:

Orijinalden alıntı: Babboable

A101de kasiyer bilmiyordu fastpayin ne olduğunu. Nasıl yapılduğını bilen var mı anlatam kasiyere
    Ürünleri okutup toplam-toplam dedikten sonra klavyeden sağda genel ödeme var ona tıklayıp 27. Sıradaki fastpayi seçiyor. Kodu söylüyorsunuz yazdıktan sonra giriş tuşuna basıyor. Ödemeyi otomatik alıyor fiş veriyor kasa. İlk fiş kasiyerde kalacak 2.fiş sizde. Özellikle belirtin bunu sorumlusuna da fastpay işlemi yaptığını söylesin yoksa akşam kasasında açık çıkar mağaza sorumlusu hesaba katmazsa fastpayi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konyaspor kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Konyaspor

Ürünleri okutup toplam-toplam dedikten sonra klavyeden sağda genel ödeme var ona tıklayıp 27. Sıradaki fastpayi seçiyor. Kodu söylüyorsunuz yazdıktan sonra giriş tuşuna basıyor. Ödemeyi otomatik alıyor fiş veriyor kasa. İlk fiş kasiyerde kalacak 2.fiş sizde. Özellikle belirtin bunu sorumlusuna da fastpay işlemi yaptığını söylesin yoksa akşam kasasında açık çıkar mağaza sorumlusu hesaba katmazsa fastpayi.

Alıntıları Göster
    Daha önce dedikleri gibi NFC ile ödeyin diyorlar, telefondaki NFC özelliğini aktifleştirip fastPay ile ilişkilendirmeme rağmen ödeme gerçekleşmedi...

Genel ödeme bölümü yazılımı güncellenmiş kasalarda fastPay ile ödemeye izin veriyor olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şans oyunu ödemeleri uygulamada gözükmüyor. bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Şans oyunu ödemeleri uygulamada gözükmüyor. bilgisi olan var mı?
    Her bankada olduğu gibi ilgili bankanın (burada denizbank) müşterisi olmak gerekiyor, yani hesap-kart benzeri bir şey olmalı diye biliyorum.

Konu dışı olarak Fastbay artık CarrefourSA'da da kullanılabiliyormuş, kampanyası yok sanırım şu an ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 26 Haziran 2020; 14:10:50 >
  • Bazı a101'lerde farklı kasa modelleri var. Benim gittiğim şubede kasaya mouse takıp mouse ile ekrandan tıklayarak seçtiler fastpay'i. Sonra fastpayde ödemeye girip 6 haneli kodu söylüyorsunuz, işlem bitiyor. NFC ile fastpay'in alakası yok, nfc'siz telefon ile ödeme yaptım.

• A101 ve Migros kampanyaları, NFC ile ödemede geçersiz mi? Kasiyerlere kurs vermekten pratik olur NFC ile ödeme. Ama kampanya şartlarında hep karekod denilmiş.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.