Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
179
Favori
320.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi hesabına gönderince düşmüyor. Dene istersen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da yıllık limit zırvasıyla cevap yazmışlar, çalıştığım en leş bankasın Denizbank.

Denizbank fastPay [ANA KONU]
  • Garanti bonus para card ile yükleme sıkıntısı çeken var mi?Geçen ay yapabiliyordum ama bu ay olmuyor. Limit dolmadı çünkü başka banka kartıyla denedim para yükleyebildim.

• Güncelleme notunda şu yazıyor ;
    quote:

Şimdi para transferlerini ve fatura ödemelerini tek tuşla kaydedebilir, daha sonra aynı işlemi kolayca tekrarlayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    şükür geldi yani.😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulkart için 5 tl hesaba yükledim 1 tl karta attım, 1 hafta içinde yatar diyor a101 olayında anında yatmıştı da, kartı dokundurunca aktif oluyor dokundurmak vs gerekiyor mu? istanbulda değilim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Güncelleme notunda şu yazıyor ;
    quote:

Şimdi para transferlerini ve fatura ödemelerini tek tuşla kaydedebilir, daha sonra aynı işlemi kolayca tekrarlayabilirsin.
    Bu bende 2 aydir cikiyrdu nerdeyse kendi otomatk kaydediyrdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limit hatası veriyor. Ocak 2021 de yapabilirmişim.bu fastpay yöneticisi liseli ergen midir nedir? Harçlık mı yatırdığımızı zannediyor acaba?

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    Bende düştü hocam. Banka kartıyla yükleme yapıldığı an sistem limiti düşünüyor bende
  • Telefonla arayıp eğlencesine sıfırlanan limitini öğrenmek isteyen var mı? Ben merak ettim sıfırlanmadan önce limitim neydi diye, kimse bilmiyor. İşin garip tarafı bilmediklerini kabul etmemek için saçma sapan cevap veriyorlar.

Benim anladığım 1990 TL olan -Denizbank müşterisi olmayanlar için- limitini herkese uygulamışlar. Haliyle bu şekilde eksi bakiyeler ortaya çıkmış. Tekrar itiraz ettim, çok lazım olduğundan da değil artık iş inada bindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 3 Nisan 2020; 11:9:47 >
  • arkadaşlar fastpay numarasını bankaya gitmeden değiştirmenin bir yolu var mı? Operatör değişikliği yaptım.

• NEWEST kullanıcısına yanıt
    limitine nereden bakılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

arkadaşlar fastpay numarasını bankaya gitmeden değiştirmenin bir yolu var mı? Operatör değişikliği yaptım.
    Operator degistirmeyle alakasi yok yinede denizbanki ara

• quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

limitine nereden bakılıyor?
    Cebe gonder de
    Bi numara gir
    Altta yillik limiti yazyr

• hocam uygulanmaya girişte bunu söylüyor operatör değişikliği yaptığın için şifre göndermiyoruz diyor, atm den bu güncellemeyi yapabilir miyim? Denizbank kartım falan da yok . Müşteri hizmetlerine de bağlanılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

hocam uygulanmaya girişte bunu söylüyor operatör değişikliği yaptığın için şifre göndermiyoruz diyor, atm den bu güncellemeyi yapabilir miyim? Denizbank kartım falan da yok . Müşteri hizmetlerine de bağlanılmıyor.
    Sanirim son guncelleme ile oldu.
    Kartini denizbank atmye tak sim kart bloke kaldr de.
    Mh olmuyor sanrm

• Herhangi bir kartım yok hocam. Kartsız işlem menüsünden olur mu acaba?

• evet onu takip ettim bugün banka kartı ile yükleme yapınca azaldı yıllık limit. Bence uygulamada bir sorun var çünkü çok saçma gönderim limitinin düşmesi yükleme yapınca. Fastpay sapıtmış..

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Bugün öğlen yükledim sıkıntısız

• quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

evet onu takip ettim bugün banka kartı ile yükleme yapınca azaldı yıllık limit. Bence uygulamada bir sorun var çünkü çok saçma gönderim limitinin düşmesi yükleme yapınca. Fastpay sapıtmış..
    Sacmalik yok limitler azaldi diyorz anladiysan sayet

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.