Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.536
Cevap
179
Favori
320.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amet42

quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

quote:

yemeksepetinden 1, idefixten de 1 tane geri ödemeyi alamadım. 2. haftasonu da geçsin diye bekledim bakalım yarın ne diyecekler arayınca

Yemeksepetinden memnun musunuz kullanmayi dusunuyorum

Yemeksepeti pek gecikmiyor. normal süresinden 1 gün geç geliyor bazen o da sorun sayılmaz yani

teşekkürler cevap için, bazı arkadaşlar aynı ücreti iki kere çekildiğini falan söylüyor bu tarz bir problem oldu mu hiç bir de fastpay kullanım ücreti ..vs bir şey yok değil mi hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

yemeksepetinden 1, idefixten de 1 tane geri ödemeyi alamadım. 2. haftasonu da geçsin diye bekledim bakalım yarın ne diyecekler arayınca

Yemeksepetinden memnun musunuz kullanmayi dusunuyorum

Yemeksepeti pek gecikmiyor. normal süresinden 1 gün geç geliyor bazen o da sorun sayılmaz yani

teşekkürler cevap için, bazı arkadaşlar aynı ücreti iki kere çekildiğini falan söylüyor bu tarz bir problem oldu mu hiç bir de fastpay kullanım ücreti ..vs bir şey yok değil mi hocam

Hiçbir öyle bir sıkıntı yaşamadım hatta fastpay ile ödeme yaptığım bir restoran siparişi iptal edince ertesi gün kartıma iade edildi hemen tutar.

• evet, yaptığım harcamaların bonusları yatmadı diye şikayet etmiştim,
    dün ilgilenmişler sağolsunlar,

bugün 38,31TL yatan bonusları da iptal etmişler.
    hesabımdan parayı çekmişler.

aradım, bir daha şikayet kaydı oluşturdular.

hesabımda bir 20TL kaldı,
    herhalde bu sefer de onu çekerler.

onlar da kurtulur, ben de kurtulurum.
    bir daha tövbe.

ne fastpay ile işim olur, ne denizbank ın önünden geçerim.
  • D&R'dan fatpay ile alışveriş yaparken sipariş oluşmadı ama karttan çekim yaptılar. 45 gün oldu o gün bugündür parayı geri alamadık. Özellikle D&R'dan alışveriş yaparken dikkat edin.
  • yemeksepeti alışverişi sonrası 15tl iade oldu. Telefondaki uygulamasında fastpay bakiyesi 15,18tl görünüyor. uygulama içindeki menüden 15 tl vodafone yüklemeyi seçiyorum tutarı ve numarayı öde düğmesine basıyorum bişey olmuyor.. üye iş yeri ara diye arama kutusu çıkıyor altta.. Yapan var mı bu işlemi ? Olmuyorsa atm den çekecem artık.. denizbank atm si 15tl veiriyor mu ? Bazıları gibi 10tl ve katları mı ödüyor..?
  • Fastpay hesabıma 29 Kasım'da yemeksepetinden 4,18 lira iade edilecekken 3,56 lira iade edilmiş ve Aralık'ta hiç iade yok. 50 lira iade kampanyası tüm aylar boyunca toplam rakam mı, yoksa sadece o aya özgü rakam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 19 Aralık 2014; 14:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Fastpay hesabıma 29 Kasım'da yemeksepetinden 4,18 lira iade edilecekken 3,56 lira iade edilmiş ve Aralık'ta hiç iade yok. 50 lira iade kampanyası tüm aylar boyunca toplam rakam mı, yoksa sadece o aya özgü rakam mı?

Tüm Aylar Boyunca Toplam Rakam olması lazım.
  • fastpay hesabımına başka başka bankadan eft yaparken hesap numarası yerine kayıtlı cep telefonu numarasını yazın diyor. Başında 0 ile mi yazmak lazım , yoksa 0 olmadan direk kod ile mi? Yapan ya da bilen var mı ? Bir de denizbank ATM sine 5tl yatırılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

fastpay hesabımına başka başka bankadan eft yaparken hesap numarası yerine kayıtlı cep telefonu numarasını yazın diyor. Başında 0 ile mi yazmak lazım , yoksa 0 olmadan direk kod ile mi? Yapan ya da bilen var mı ? Bir de denizbank ATM sine 5tl yatırılıyor mu?

Başında sıfır yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuperd

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

fastpay hesabımına başka başka bankadan eft yaparken hesap numarası yerine kayıtlı cep telefonu numarasını yazın diyor. Başında 0 ile mi yazmak lazım , yoksa 0 olmadan direk kod ile mi? Yapan ya da bilen var mı ? Bir de denizbank ATM sine 5tl yatırılıyor mu?

Başında sıfır yok.

Eyvallah arkadaş:) eft saati geçmeden yapayım diye MH aradım az önce. "0" olmadan yazın dedi.. Bu arada ATM yatırma ve çekme tutarları 10TL ve katları şeklindeymiş..
  • simitsarayi kampanyasi devam ediyor mu?

• Yemeksepeti kampanyası hala devam ediyor, bilginize..
  • YEmek sepeti için kart bağlamak gerekiyor mu yoksa içine para atıp sanal olarak kullansak olur mu ?
  • Chat Transcript From: Yemeksepeti‏

Chat Transcript From: Yemeksepeti
    bilgi@yemeksepeti.com (bilgi@yemeksepeti.com) Kişilere ekle 16:00
    Kime:
    bilgi@yemeksepeti.com
    Kimden: bilgi@yemeksepeti.com Gereksiz e-posta filtreniz dışlayıcı olarak ayarlandı.
    Gönderme tarihi: 04 Ocak 2015 Pazar 16:00:09
    Kime:
    Bu ileti, gereksiz e-posta filtreniz dışlayıcı olarak ayarlandığından burada.
    Dur, bu güvenli!|Emin değilim. Bir bakayım

Konu fastpay
    tra DTJ/6cKi5J6YEu X8ZTkhJCPl9k6uiRjUJfh9/oKuD3rVKG8GSg/h6fAJWLPBmu6VxYIxKF2aKu84eX6y9ReHuEYkXHzIrxCjuaV/W8wujpeCh75TcY9caZPQdIEwgrk3AKcWkGVQTpQS R/y pdGrywuU5pc1JW97kGXizIulOh9pzlw6zDCughMC ny tTH/seTR7FUjxC1quuJXeBMg==
    OrderNo 191938877

Lütfen bekleyin. En kısa sürede bir operatör sizinle bağlantıya geçecek.

Görüşmelerimiz hizmet kalitesini arttırmak amacıyla kayıt altına alınmaktadır.
    Devrim says:
    Merhaba, Ben Devrim Size nasıl yardımcı olabilirim?
    B.Ö says:
    Merhaba
    B.ö says:
    fastpay ile ödemelerde %20 iade kampanyası devam ediyor mu ?
    Devrim says:
    Evet ayın ocak ayının 15'ine kadar devam etmektedir.
    B.Ö says:
    teşekkürler, iyi çalışmalar
    Devrim says:
    Teşekkür ederim, iyi günler.

• kapatmamanın zararı var mı

• siz tuvnera mısınız?
    veya akrabalığınız var mı
    resminiz aynı da

• Mrb .sorum olacak .
    FAstpay e baska bankanin hesap karti eklenir mi ?
    Denizbankin ne hesap karti ne kredi kartina sahip degilim.
    Cebe havale yaptim.havale yaptigim kisi parayi cekmedi fastpay cuzdana geti mi doner ?
    Fastpay hesap kullanim ucreti var mi ?
    Tesekkurler :))

• Fastpay nerlerde geçerli yemeksepetinden iade geldi ama sanırım artık yemeksepetinde harcayamıyoruz
  • Yemeksepeti kampanyasi devam ediyor mu?
    Veya puan kazabilecegim yer var mi?

81 kurus eksik kaldi psrayi çekemiyorum 81 kurusu nereden elde edebilirim?

• FastPay hesabımda kalan 5 TL'yi bir türlü çekemedim. 10 TL ve katlarını çekebilirsiniz diyor ATM. Ben de 5 TL daha yatırarak 10 TL'ye tamamlayıp çekeyim dedim, bu sefer de 10 TL ve katları yatırabilirsiniz dedi. Bu durum ATM'den ATM'ye değişiyor mu acaba? Şansımı farklı ATM'lerde de denemeli miyim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.