Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
179
Favori
320.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 TL alışveriş yaptım hemen iade oldu
    Harcama limiti yok 1 suda alabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Madik1903 M kullanıcısına yanıt
    Anladım eyw👍

• kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Bir soda al. 1 tl ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladim bi su alim kahve dunyasindanda turk kahvesi alim gelsin iade.

• bugün hadi uygulamasindan haberdar oldum, 6-7 lira kazandim ve bakiyemi fastpaye aktardim. fastpayi yeni kurdum, yeni üye oldum.
    bir hafta on güne kadar fastpay hesabima 10 lira yatacakmis. nedir, ne degildir bilmiyordum ama bi a101de kullanip görmeyi düsünüyorum.

simdi 10 lira bedavadan geliyor.
    a101'den 10 lira alisveris yapacagim 10 lira iade gelecek.
    o 10 lirayi bir iban'a göndersem... hem 10 liralik a101 alisverisi hem de 10 lira nakit bedavan gelmis olacak? fena degil.

umarim güzel kampanyalar gelir, kullanmasi güzel olur:)
  • CoinTrends C kullanıcısına yanıt
    Bunların üzerine (kentkart yüklemesi + A101 fastpay ödemesi) bir de fastpay ile fatura ödersen Aralık ayı kampanyasını tamamladığın için Ocak'ta 10TL daha gelir.
  • Geçen hafta fastpay hesabım durduk yere bloke edilmiş içindeki bakiye ye el konulmuştu. 1 haftadır müşteri hizmetleri ve banka şubeleri ile görüşmemize rağmen paramı iade etmediler. Bugün itibariyle bddk ya şikayetimi ilettim. Benzer sorun yaşayanlar için bilgidir.

EDİT: An itibariyle sorunum çözülmüş ve blokem kaldırılmıştır. Paramı çektim. Ama yine bankadan biri arayıp şöyle oldu vs bilgisi vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birber80 -- 18 Aralık 2019; 18:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: p503

Bunların üzerine (kentkart yüklemesi + A101 fastpay ödemesi) bir de fastpay ile fatura ödersen Aralık ayı kampanyasını tamamladığın için Ocak'ta 10TL daha gelir.
    Fastpay uzerinden kredi kartiyla odeyince de geliyor mu fastpaye para mi yuklemek gerek?

• Fastpay de bu aralar çok problem var. Fastpay uygulaması üzerinden başka banka kartından fastpay e para yükleme esnasında saniyeler içerisinde para hesaba geçmesi gerekirken param kayboldu. Konu ile ilgili şikayet oluşturdum ve bu konuda bana şu anda net bir cevap veremiyorlar. BDDK ya şikayetimi ileteceğim, oradan da sonuç alamaz isem yargı yolu açık. Bu saatten sonra onlar düşünsün.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    sanırım öyle de oluyor, ben hesabına para gönderip odemistim.

• Fatura ödemede gün boyunca sorunla karşılaştım. Müşteri hizmetlerini aradım bir süre sonra tekrar deneyin dedi. Ama hala değişen birşey yok hala ödeme yapılmıyor. Sizde de öyle mi?

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun süredir deniyorum ama hiçbir faturayı ödeyemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoinTrends

bugün hadi uygulamasindan haberdar oldum, 6-7 lira kazandim ve bakiyemi fastpaye aktardim. fastpayi yeni kurdum, yeni üye oldum.
    bir hafta on güne kadar fastpay hesabima 10 lira yatacakmis. nedir, ne degildir bilmiyordum ama bi a101de kullanip görmeyi düsünüyorum.

simdi 10 lira bedavadan geliyor.
    a101'den 10 lira alisveris yapacagim 10 lira iade gelecek.
    o 10 lirayi bir iban'a göndersem... hem 10 liralik a101 alisverisi hem de 10 lira nakit bedavan gelmis olacak? fena degil.

umarim güzel kampanyalar gelir, kullanmasi güzel olur:)
    10 liralık a101 alışverişine para ödeyeceksin nasıl bedavaya geliyor

• chessmania kullanıcısına yanıt
    10 lira iade edilince bedavaya gelmiş olmuyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

10 lira iade edilince bedavaya gelmiş olmuyor mu
    Hocam hem alışveriş bedava hem bedava 10 lira yani 20 lira kârdasın gibi yazmışsın:)

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    Ben sanal kart ile ödedim sorun çıkarmadı ama normal kartla ödemeye hata verdi bi sanal kart dene bence

• chessmania kullanıcısına yanıt
    He yok.

• ares24 A kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi oldu.Sanal karta hata verdi asıl kartla oldu.

• Hala uygulamanın android 7.4.0 sürümünü kullanan varsa bugün gelen güncelleme sonrası ulaşım kartına yükleme yapabilmek için güncelleme yapmak gerekiyor, belki birini ilgilendirir diye yazayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav bunlar dün aradılar şu banka hesaplarından düşmeyen paralar için. 102 TL almaları lazım benden. SMS ile iban bilgisi gönderelim bize geri gönderin o parayı dediler tamam dedim ortada SMS falan yok nereye göndereceğiz bu parayı şimdi.
    var mı böyle aranan bu konuyla ilgili?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.