Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
179
Favori
320.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bonuslarlayaşıyorum kullanıcısına yanıt

Denizbank müşterisi değilseniz 750 tl limit var. Kalan limiti görmek için yükleme kısmına örneğin 800 yazarsanız en fazla şu kadar daha yükleme yapabilirsiniz diye uyarı veriyor ve aylık kalan limiti görebiliyorsunuz. Ama denizbank müşterilerinde durum nedir bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oralet82 O kullanıcısına yanıt

Denizbank müşterisiyim. Aylık 25000 diyor fakat yıl bazında görünmüyor. Geçen yılki limitlerde birçok kişi bu yüzden aldandı. 4-5 ayda limitler tükendi

para gönder yaparken tutar girilen yerde çıkıyor

• nullpointer N kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam. Peki şimdi bu limit yılbaşına kadar mı? Yani herkesin limiti yılbaşında sıfırlanıyor mu?

öyle tahmin ediyorum

• ilginize teşekkür ederim

• Merhaba arkadaslar. 1 kasimda 1000 tl lik ing den fastpay e bakiye
    Yuklemesi yaptim ama bakiyeye gecmedi.gerekli bildirimleri yaptim hala bir geri donus yok.bu tarz olay yasayan arkadaslardan ricam kac gunde hesaba gecer veya gecmez. Simdiden tesekkurler

• SingleFinYellow kullanıcısına yanıt

havuza düşmüştür hocam paranız üstünde durun sıkıştırın müşteri hizmetlerini hemen halledilmesi gerekir

• 50 liraya 50 lira istanbul kart kampanyası va ama ilk 20 bin diyor. Dolmuş mudur sizce, çamura yatıyorlar mı böyle durumlarda?

• Bugün de benim ziraat hesabından 100 TL çıktı ama fastpay'e yüklenmedi. Uğraş dur işin yoksa. Püfff. Bu 2 oluyor.

• Arkadaşlar fastpay da exxen kampanyası vardı 11 Kasım'da 19.90 TL ödediğinde 15 Kasım'da 20.90 iade veriyordu hala gelmedi müşteri hizmetleri aradım hala cevap yok var mı böyle olan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fastpay ne Nalet iştir yaa kaç tane a101 dolastim sistem harcamaya izin vermiyor

• Okangok35 O kullanıcısına yanıt
    Borcum borç ama ... alırsın diyor MH. hocam şimdilik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Denizbank fastPay [ANA KONU]
  • Fastpaya bonus kartımı ekleyemiyorum. İşleminizi gerçekleştiremiyoruz uyarısı veriyor. Doğalgaz Fatura ödemem lazım. Sıkıntı ne ki.
    Eskiden kart eklemiştim. O kartlar iptal oldu yeni kartlarımı eklemem lazım

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    İyi oldu hocam resmi atmanız birde fastpay mağdurlar diye bir konu açın ayın 17 sinde inşallah lazım olmaz böyle birşey
    😀😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zngdev67 Z kullanıcısına yanıt

Çözebildinmi bsnada aynı hatayı verşyor

• Kaptanin gorevi puanlari bu ay yatan var mi ?

• Fastpay de denizbank kredi kartım ekliydi, fakat ekli olan kredi kartım kaybolduğu için tekrar kredi kartı talebinde bulundum. Doğal olarak fastpayden silinmişti. Yeni kartı bir türlü sisteme ekleyemiyorum. Sürekli hata veriyor. Başka kredi kartı denedim onu da ekleyemiyorum. Sistemsel bir problem mi var acaba.

• onnow78 kullanıcısına yanıt

3 kez mh ile görüştüm talep oluşturdular. Sonuncu görüşmemde sistemde bakım olduğu söylendi. Şuan yine eklenmiyor

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.